Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Venkovní žaluzie využijete i v zimě

Venkovní žaluzie mají široké spektrum využití, kromě citlivé regulace přísunu světla do místnosti, pomáhají proti úniku tepla, fungují jako protihluková ochrana či bariéra pro zloděje. Navíc je využijete opravdu po celý rok.
blog

Stínící technika vám pomůže ušetřit v zimě za topení

Pokud máte pocit, že stínící techniku využijete výhradně v létě jako ochranu před horkem, není tomu tak. Široké uplatnění má i v zimě, kdy pomáhá ušetřit náklady na vytápění. Více se dozvíte v našem článku...
blog

Boční markýzy a její alternativy

Markýzy jsou rok od roku populárnější. Kromě výsuvných, výklopných, samostatně stojících jsou zde i svislé markýzy. Kam se hodí, jak se dají kombinovat a jaké jsou jejich výhody a nevýhody se dozvíte v našem článku.
blog

Jaké lamely vybrat do žaluzií

Při výběru nových žaluzií musíte zvážit také materiál, ze kterého budou vyrobené samotné lamely. Nejčastěji používané jsou hliníkové lamely, jež jsou odolné, pevné a ohebné. Další volbou mohou být plastové lamely, případně i bambusové či látkové. Které zvolíte vy?
blog

Zasklený balkón a žaluzie

Pokud je váš zasklený balkón situován na jih či jihozápad, patrně budete zvažovat nějaký způsob zastínění. Můžete vybírat mezi roletami, žaluziemi či markýzami. Zjistěte jaká varianta je nejlepší pro váš balkón.
blog

Kdy je potřeba zatáhnout markýzy

Venkovní markýzy jsou oblíbeným a pratickým způsobem jak zastínit terasy, balkony, zimní zahrady i výkladní skříně. Při jejich používání je třeba ochránit markýzy přes silným větrem, deštěm či krupobitím. Jak na to se dozvíte v článku.
blog

Zastínění do komerčních objektů

Velké prosklené plochy komerčních prostor vyžadují individuální řešení zastínení. Nejpraktičtější jsou venkovní žaluzie či rolety, které zadrží teplo venku za oknem, což je v kancelářských prostorech velmi žádoucí. Více v našem článku...
blog

Screenové rolety vs. venkovní rolety

Jestliže sháníte stínící techniku do ložnice, kanceláře či domu je zde možnost osvědčených a oblíbených venkovních rolet, ale i novinka v podobě screenových rolet. V našem článku vám je představíme blíže.
blog

Rolety a žaluzie mají uplatnění i po skončení léta

Rolety a žaluzie nemusí být jen letní záležitostí. Náš článek vám přináší jejich výhody i po skončení léta. Venkovní rolety a žaluzie vás ochrání nejen proti sluníčku, ale zajistí mám doma větší klid a soukromí po celý rok.
blog

Markýzy versus pergola

Před horkým létem naši zákazníci řeší zastínění terasy. Nejoblíbenějším řešením jsou markýzy. Méně častým je pak výstavba pergoly. V našem článku se dozvíte více informací na téma markýz a pergol.
blog

Stínění do dětského pokoje

Většina rodičů vám potvrdí, že do dětského pokoje se vyplatí pořídit zastínění oken. Ocení ho především v pokoji malých dětí, které spí i přes den. Nejčastější volba jsou rolety nebo žaluzie.
blog

Barevné provední rolet a žaluzií

Stínící technika je výrazný designový prvek domu, slaďte si jej tak, aby ladil se zbytkem domu. Můžete vybírat v odstínu oken nebo dveří či si troufnout na nějakou barevnější variantu, která se bude hodit např. k fasádě. Více vám prozadí náš článek...
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE