Český výrobce oken a dveří

Společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, garážová vrata, stínící techniku a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality. Garantujeme ji již ve smlouvě na dodávku produktů.

O kvalitě našich výrobků mohou mluvit desetitisíce spokojených klientů. Vybrané realizace můžete shlédnout na stránce s referencemi naší práce

Pro naše výrobky vybíráme pouze ty nejlepší dodavatele komponentů. Plastová okna a vchodové dveře vyrábíme z kvalitních německých profilů GEALAN. Pro výrobu hliníkových oken a dveří využíváme profily společnosti ALUPROF

Klientům nabízíme komplexní portfolio služeb - odborné poradenství, zaměření, montáž (i demontáž starých oken a dveří), zednické zapracování a odvoz starých oken.

Okna a dveře montujeme do novostaveb a provádíme výměnu nových oken za stará v rodinných domech, panelových bytech i bytových domech. Mezi spokojené zákazníky patří také majitelé průmyslových objektů.

Po celé České republice máme jednu z nejširších montážních a prodejních sítí. Najdete nás v každém větším městě. Na všech 36 pobočkách pracují odborně vyškolení pracovníci, kteří jsou připraveni pomoci Vám s výběrem oken a dveří. Kvalitu oken a dveří velmi zásadně ovlivňuje její montáž, proto naše okna a dveře montují pouze pečlivě vyškolení technici a montážníci. Můžeme tak garantovat plnou fukčnost.

Nabízíme české výrobky prvotřídní kvality za velmi příznivé ceny.

Naše produkty si můžete vyzkoušet a prohlédnout na všech 36 pobočkách. Navštivte nás, jsme tady pro Vás. 

 

Proč zvolit Svět oken?

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE