Český výrobce oken a dveří

Společnost Svět oken, s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, garážová vrata, stínící techniku a mnoho dalších doplňků. Česká výroba oken a dveří je zárukou nejvyšší kvality. Garantujeme ji již ve smlouvě na dodávku produktů.

O kvalitě našich výrobků mohou mluvit desetitsíce spokojených klientů. Vybrané realizace můžete shlédnout na stránce s referencemi naší práce

Pro naše výrobky vybíráme pouze ty nejlepší dodavatele komponentů. Plastová okna a vchodové dveře vyrábíme z kvalitních německých profilů GEALAN a nově také z vlastní profilové řady Techno, pro výrobu hliníkových oken a dveří využíváme zkušeností a profily společností ALUPROF

Klientům nabízíme komplexní portfolio služeb - odborné poradenství, zaměření, montáž (i demontáž starých oken a dveří), zednické zapracování a odvoz starých oken.

Okna a dveře montujeme do novostaveb a provádíme výměnu nových oken za stará v rodinných domech, panelových bytech i bytových domech. Mezi spokojené zákazníky patří také majitelé průmyslových objektů.

Po celé České republice máme jednu z nejširších montážních a prodejních sítí. Najdete nás v každém větším městě. Na všech 36 pobočkách pracují odborně vyškolení pracovníci, kteří jsou připraveni pomoci Vám s výběrem oken a dveří. Kvalitu oken a dveří velmi zásadně ovlivňuje její montáž, proto naše okna a dveře montují pouze pečlivě vyškolení technici a montážníci. Můžeme tak garantovat plnou fukčnost.

Nabízíme české výrobky prvotřídní kvality za velmi příznivé ceny.

Naše produkty se můžete vyzkoušet a prohlédnout na všech 36 pobočkách. Navštivte nás, jsme tady pro Vás. 

 

Proč zvolit Svět oken?

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE