Historie společnosti Svět oken, s.r.o.

historie-oknoSpolečnost SVĚT OKEN s.r.o. byla založena v únoru 1999. Zpočátku se zabývala výrobou a montáží stínící techniky a bytových doplňků a od června 2003 se věnuje výrobě a montáži plastových oken a dveří z šesti komorového německého okenního profilu GEALAN S 8000 IQ.

V roce 2004 zaznamenává firma v oblasti plastových oken prudký rozvoj, daný zvýšenou poptávkou zákazníků. Postupně je tvořena síť vlastních obchodních míst v celé České republice. V současné době máme po celé České republice 36 poboček ve všech větších městech. 

Společnost SVĚT OKEN s.r.o. disponuje vlastními techniky a montážními skupinami, které provedou zaměření a montáž jak plastových oken či dveří, tak dodávku parapetů a montáž doplňkového sortimentu - žaluzie, roletky, rolety, markýzy , sítě proti hmyzu a garážová vrata.

Jako jedna z mála výrobních firem u nás se zabýváme současně výrobou oken i stínící techniky, proto můžeme při odběru stínící techniky současně s okny poskytovat velmi zajímavé slevy nebo dokonce nabízet v rámci časově omezených akcí část výrobků zdarma.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE