Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Zastínění do komerčních objektů

Velké prosklené plochy komerčních prostor vyžadují individuální řešení zastínení. Nejpraktičtější jsou venkovní žaluzie či rolety, které zadrží teplo venku za oknem, což je v kancelářských prostorech velmi žádoucí. Více v našem článku...
blog

Screenové rolety vs. venkovní rolety

Jestliže sháníte stínící techniku do ložnice, kanceláře či domu je zde možnost osvědčených a oblíbených venkovních rolet, ale i novinka v podobě screenových rolet. V našem článku vám je představíme blíže.
blog

Rolety a žaluzie mají uplatnění i po skončení léta

Rolety a žaluzie nemusí být jen letní záležitostí. Náš článek vám přináší jejich výhody i po skončení léta. Venkovní rolety a žaluzie vás ochrání nejen proti sluníčku, ale zajistí mám doma větší klid a soukromí po celý rok.
blog

Markýzy versus pergola

Před horkým létem naši zákazníci řeší zastínění terasy. Nejoblíbenějším řešením jsou markýzy. Méně častým je pak výstavba pergoly. V našem článku se dozvíte více informací na téma markýz a pergol.
blog

Stínění do dětského pokoje

Většina rodičů vám potvrdí, že do dětského pokoje se vyplatí pořídit zastínění oken. Ocení ho především v pokoji malých dětí, které spí i přes den. Nejčastější volba jsou rolety nebo žaluzie.
blog

Barevné provední rolet a žaluzií

Stínící technika je výrazný designový prvek domu, slaďte si jej tak, aby ladil se zbytkem domu. Můžete vybírat v odstínu oken nebo dveří či si troufnout na nějakou barevnější variantu, která se bude hodit např. k fasádě. Více vám prozadí náš článek...
blog

Římské rolety - dekorativní i praktický prvek

Římské roletky jsou čistě interiérová záležitost, jsou tvořeny visící látkou a při vytahování se skládá po obdélnících. Výhodou je široký barevný a designový výběr.
blog

Pět způsobů, jak zatemnit balkón

S nadcházejícím létem možná přemýšlíte jak zatemnit balkón. V dnešním článku se podíváme, z kterých produktů máte na výběr a jak se mezi sebou liší.
blog

Barva markýzy je důležitá, myslete na to při výběru

Při výběru barvy markýzy se budete rozhodovat ze vzorníku. Na barevné provedení markýzy se dá dívat ze dvou úhlů - estetika a sladění s okolím a praktičnost. Pojďme se podívat na oba pohledy.
blog

Předokenní žaluzie - výhody a přednosti

Při výběru venkovní stínící techniky řešíte pravděpodobně volbu mezi venkovními roletami a žaluziemi. Pojďme se blíže podívat na výhody a přednosti předokenních žaluzií a nechte se inspirovat v naší galerii hotových referencí.
blog

Zatažené venkovní rolety výrazně snižují náklady na vytápění

Venkovní rolety mají mnoho funkcí - zajistí soukromí, chrání před hlukem a nepustí dovnitř sluneční paprsky, navíc snižují náklady na vytápění. Když rolety v zimě zatáhnete, u domu, který má velká okna, můžete dosáhnout úspory až na vytápění, což ocení především majitelé velkoformátových oken.
blog

Co s markýzou na podzim a v zimě

Markýza byla vyvinuta a používá se především v létě. S podzimem její funkce končí a je potřeba ji zazimovat. Údržba všech typů markýz se obdobná. Prvním krokem je důkladné vyčištění markýzy, následuje vysušení, zatažení a technická kontrola. V tomto článku se blíže podíváme na jednotlivé kroky, jak se o markýzu před zimou postarat.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE