Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jak seřídit venkovní žaluzie

V minulém článku jsme radili majitelům venkovních rolet, jak na údržbu, nyní poradíme jak seřídít venkovní žaluzie. Není to nijak složité, stačí je jen jednou za čas omýt a v případě poruch zavolat technika.
blog

Jak seřídit venkovní rolety

S pomalu přicházejícím jarem začnou i práce na zahradě a okolo domu. Jednou za rok je ideální také seřídit venkovní rolety. Pokud si na to netroufnete sami, můžete si pozvat odborníka, který vám současně seřídí okna, dveře, garížová vrata i stínící techniku.
blog

Jaký pohon vybrat pro markýzu

Možná se vám zdá nákup markýzy předčasný, protože do léta nějaký čas ještě zbývá. Přesto je vhodné už nyní promyslet, jaký typ vyberete a s jakým ovládáním, případně zda zvolíte nějaké příslušenství.
blog

Zima...ideální čas na opravu žaluzií

Žaluzie zajisté nejsou jen letní záležitostí, využijete je po celý rok. Ale právě v zimě, kdy je nevyužíváte tak často je vhodný čas na seřízení a případné opravy. V článku se dozvíte, jak na to.
blog

Zastínění balkónových dveří – jaké jsou možnosti

Ačkoli se může zdát, že stínící technika je především letní záležitostí, není tomu tak. Někdy i v zimě je slunce nepříjemně ostré a stínící technika se hodí...
blog

Jaké zastínění vybrat do různých pokojů

Do různých pokojů se hodí i rozdílné typy zastínění. Někde chcete mít úplnou tmu, třeba kvůli spánku, jinde zase potřebujete plynule regulovat světlo. Pojďme se podívat na tipy, jak správně vybrat stínící techniku.
blog

Montáž venkovních rolet

V případě, že koupíte již hotové rolety v hobby marketu, bude vás pravděpodobně čekat také montáž. V článku vám poradíme jak při montáži obecně postupovat.
blog

Jak vybrat venkovní rolety

Venkovní rolety využijete celoročně, nejen pro delší ranní spánek, ale i jako tepelnou izloci v létě, kdy horko zůstane za oknem a pomohou vám i v zimě, kdy šetří náklady na vytápění.
blog

Horko v bytě - jak tomu v létě zabránit

Byty, které jsou obráceny k jihu či západu bývají v létě opravdu horké. Situaci můžete zlepšit vhodnou stínící technikou, správným větráním, především v noci, případně použitím klimatizace.
blog

Jaké lamely vybrat do rolet

Venkovní rolety jsou snad nejúčinnější stínící technikou na trhu. Nejen, že spolehlivě udrží teplo venku za okny, také znepříjemní práci zloději, který by vás chtěl navštívit. Pojďme se podívat, jaké jsou možnosti ve výběru lamel...
blog

Příslušenství k předokenním žaluziím a roletám

Venkovní stínící technika nabízí množství doplňků, které vám zpříjemní její užití. Spínací hodiny, sluneční senzor, dálkové ovládání...Které doplňky se budou hodit vám?
blog

Jak ochránit byt před vedrem

Pojďme se společně připravit na horké léto, které tu bude co nevidět. Především městské byty situované k jihu či západu jsou rozpálené tak, že v noci nemůžeme ani usnout. Přinášíme několik typů, jak byt účinně ochladit.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE