Doplňky ke dveřím

Ke vchodovým dveřím nabízíme praktické doplňky jako jsou kliky, madla, panty, klepadla a kukátka.

Vchodové dveře si můžete vybrat z různých materiálů povrchů i výplní a v nejrůznějším provedení. Ať už si vyberete jakékoliv dveře, celkový dojem ze dveří dokreslují právě dveřní doplňky – kliky, panty, madla, zámky nebo i třeba kukátko. Dejte dveřím svůj vlastní styl.

Tyto doplňky dodáváme jak pro plastové dveře, tak pro hliníkové dveře.
Doplňky ke dveřím

Kování

Výběr kvalitního kování na vchodové dveře pomůže jak bezpečnosti, tak i dlouhé životnosti a bezproblémového chodu dveří.  Našim zákazníkům nabízíme již v základu kování na dveře, kdy při zavření jsou okamžitě vysunuty 3 střelky. Samozřejmostí je kvalitní povrchová úprava použitého kování, které prodlužuje jeho životnost. V neposlední řadě je třeba zmínit, že bezpečnostní kování u vchodových dveří je vyžadováno pojišťovnami při uzavírání pojistných smluv k ochraně majetku.

Veškeré doplňky je možno k sobě barevně i designově ladit, tak aby doplnily nejen vchodové dveře, ale celý styl vašeho domu. Moderně vyhlížející jednoduché dveře pravděpodobně doplníte moderním minimalistickým kováním.

Naopak majitelé historických vil často volí zdobenější kování se starožitnou nebo antickou patinou, k tomu se hodí klepadla, petlice i madla, vše tak, aby doplnily zdobenější vstupní dveře.

Pokud vybíráte kování pro interiérové dveře je třeba přihlédnout k frekvenci používání (byt, kancelář vs. nákupní centrum, letiště).

Při výběru kování na dveře se obraťte na naši pobočku. Poradíme vám, jak vybrat kování na dveře a jak správně změřit rozteč, tj. vzdálenost mezi osou kliky a klíče (standartní rozměry jsou 72 mm a 90 mm, v případě bezpečnostního kování je to 92 mm).

Kliky

doplnky-

klika

KLIKY VHODNÉ PRO VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře osazujeme moderními dveřními klikami v šířkách štítku 32 a 52 mm. Dveřní soupravy klik jsou standardně dodávány v bezpečnostním provedení, což znamená, že šroubení je pouze z vnitřní strany. Vchodové dveře jsou tak odolné proti násilnému vniknutí.

Samozřejmostí je výztuha vnitřního i venkovního štítku proti deformaci štítku při páčení a také výztuha otvoru cylindrické vložky proti zlomení, pokud není uvedeno jinak. Kliky tak posilují bezpečnost vybraných vchodových dveří.

 

NABÍZENÉ KLIKY KE VCHODOVÝM DVEŘÍM

 

UKÁZKY RŮZNYCH TYPŮ KLIK

dvere-doplnky-kliky

 

Panty

dvere-doplnky-pantVstupní dveře standardně osazujeme kvalitními dveřními panty JOCKER, které jsou plně seřiditelné ve všech osách. Můžete zvolit některou z těchto barevných variant – bílá, tmavě hnědá, bronz, zlatý dub, stříbrná a třešeň.

Pro dveře s větším zatížením (nad 120 kg) a nadrozměrná křídla doporučujeme panty BRILLANT od německé firmy SIGU- Druckguss, které jsou rovněž nezávisle seřiditelné ve třech osách. Dostupné barevné odstíny jsou bílá, stříbrná, tmavě hnědá a zlatý dub.

Výhodou je možnost barevného sladění pantů a klik – neváhejte se obrátit na naše odborné pracovníky, kteří Vám s výběrem a sladěním rádi pomohou. Navštivte nejbližší pobočku.

 

Dveřní madla

Trubková madla jsou nejčastější variantou dveřních madel. Základní materiálové provedení všech typů této řady je nerezová ocel (surová, nylonovaná). U vybraných typů lze rovněž nerezovou ocel upravit pískováním nebo kartáčováním.

Nabízíme i typy madel vyrobeny z mosazi, surového hliníku, anodovaného hliníku nebo v barvách RAL. Výrobní průměr madel činí 30 mm.dvere-doplnky-madla

 

Klepadla

Zvlášť pro vstupní dveře s dekorativní výplní se velmi hodí klepadla luxusního vzhledu. Nabízíme Vám klepadla v provedení URNA a LEV a to ve stříbrné či zlaté barvě.dvere-doplnky-klepadla

  

Dopisní vhozy

Pro bezpečné uložení Vaší poštovní korespondence se vyplatí namontovat do vchodových dveří vhoz na dopisy. Barevná nabídka je bílá, stříbrná nebo zlatá barva.
dvere-doplnky-vhozy

 

Kukátko

dvere-doplnky-kukatko
Pro vchodové dveře nabízíme také montáž kukátka a to v starozlaté barvě.

 

 

Bezpečnostní zámky

G-U SECURY Automatic

G-U SECURY Automatic sám zaručí bezpečnost - stačí přitáhnout vchodové dveře a samočinně, bez uzamykání klíčem, se o 20 mm vysunou 2 uzávěrové prvky. Dvě střelky se po svém vysunutí znehybní a změní se v uzamykací závory, nelze je zatlačit zpět. To je rozhodující pro technicky pokrokové bezpečnostní vybavení vstupních dveří.

Všechny součásti kování SECURY mají osvědčenou unikátní povrchovou úpravu ferGUard*silber. Trvanlivá úprava povrchu je mimořádně kvalitní, má prvotřídní ochranné protikorozní vlastnosti a vyhovuje požadavkům EU na ochranu životního prostředí.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic:

Při použití elektronického vrátného nebo válečkového zámku nevyjíždí při zavření dveří střelkové závory automaticky, ale je potřeba je vysunout zamknutím klíčem.

Vícebodový zámek KFV AS 2750

Zámek je velmi robustní a i při velmi častném procházení vhodný pro extrémně namáhaná dveřní křídla. Při výrobě zámku jsou použity materiály nejvyšší kvality. Patentovaná technika zaručuje jednoduchou obsluhu bez potřeby vyvíjení jakékoli síly na zavírání a zamykání. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích bodech, další tři body se vysunou při zamknutí.

Výhody vícebodového zámku:

Při použití elekronického vrátného neobsahuje zámek vyjížděcí ocelové kolíky.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE