Doplňky ke dveřím

Ke vchodovým dveřím nabízíme praktické doplňky jako jsou kliky, madla, panty, klepadla a kukátka.

Vchodové dveře si můžete vybrat z různých materiálů povrchů i výplní a v nejrůznějším provedení. Ať už si vyberete jakékoliv dveře, celkový dojem ze dveří dokreslují právě dveřní doplňky – kliky, panty, madla, zámky nebo i třeba kukátko. Dejte dveřím svůj vlastní styl.
Doplňky ke dveřím

 

Kliky

doplnky-

klika

KLIKY VHODNÉ PRO VCHODOVÉ DVEŘE

Vchodové dveře osazujeme moderními dveřními klikami v šířkách štítku 32 a 52 mm. Dveřní soupravy klik jsou standardně dodávány v bezpečnostním provedení, což znamená, že šroubení je pouze z vnitřní strany. Vchodové dveře jsou tak odolné proti násilnému vniknutí.

Samozřejmostí je výztuha vnitřního i venkovního štítku proti deformaci štítku při páčení a také výztuha otvoru cylindrické vložky proti zlomení, pokud není uvedeno jinak. Kliky tak posilují bezpečnost vybraných vchodových dveří.

 

NABÍZENÉ KLIKY KE VCHODOVÝM DVEŘÍM

 

UKÁZKY RŮZNYCH TYPŮ KLIK

dvere-doplnky-kliky

 

Panty

dvere-doplnky-pantVstupní dveře standardně osazujeme kvalitními dveřními panty JOCKER, které jsou plně seřiditelné ve všech osách. Můžete zvolit některou z těchto barevných variant – bílá, tmavě hnědá, bronz, zlatý dub, stříbrná a třešeň.

Pro dveře s větším zatížením (nad 120 kg) a nadrozměrná křídla doporučujeme panty BRILLANT od německé firmy SIGU- Druckguss, které jsou rovněž nezávisle seřiditelné ve třech osách. Dostupné barevné odstíny jsou bílá, stříbrná, tmavě hnědá a zlatý dub.

Výhodou je možnost barevného sladění pantů a klik – neváhejte se obrátit na naše odborné pracovníky, kteří Vám s výběrem a sladěním rádi pomohou. Navštivte nejbližší pobočku.

 

Dveřní madla

Trubková madla jsou nejčastější variantou dveřních madel. Základní materiálové provedení všech typů této řady je nerezová ocel (surová, nylonovaná). U vybraných typů lze rovněž nerezovou ocel upravit pískováním nebo kartáčováním.

Nabízíme i typy madel vyrobeny z mosazi, surového hliníku, anodovaného hliníku nebo v barvách RAL. Výrobní průměr madel činí 30 mm.dvere-doplnky-madla

 

Klepadla

Zvlášť pro vstupní dveře s dekorativní výplní se velmi hodí klepadla luxusního vzhledu. Nabízíme Vám klepadla v provedení URNA a LEV a to ve stříbrné či zlaté barvě.dvere-doplnky-klepadla

 

 

Dopisní vhozy

Pro bezpečné uložení Vaší poštovní korespondence se vyplatí namontovat do vchodových dveří vhoz na dopisy. Barevná nabídka je bílá, stříbrná nebo zlatá barva.
dvere-doplnky-vhozy

 

Kukátko

dvere-doplnky-kukatko
Pro vchodové dveře nabízíme také montáž kukátka a to v starozlaté barvě.

 

 

Bezpečnostní zámky

G-U SECURY Automatic

G-U SECURY Automatic sám zaručí bezpečnost - stačí přitáhnout vchodové dveře a samočinně, bez uzamykání klíčem, se o 20 mm vysunou 2 uzávěrové prvky. Dvě střelky se po svém vysunutí znehybní a změní se v uzamykací závory, nelze je zatlačit zpět. To je rozhodující pro technicky pokrokové bezpečnostní vybavení vstupních dveří.

Všechny součásti kování SECURY mají osvědčenou unikátní povrchovou úpravu ferGUard*silber. Trvanlivá úprava povrchu je mimořádně kvalitní, má prvotřídní ochranné protikorozní vlastnosti a vyhovuje požadavkům EU na ochranu životního prostředí.

Výhody zámku G-U SECURY Automatic:

Při použití elektronického vrátného nebo válečkového zámku nevyjíždí při zavření dveří střelkové závory automaticky, ale je potřeba je vysunout zamknutím klíčem.

Vícebodový zámek KFV AS 2750

Zámek je velmi robustní a i při velmi častném procházení vhodný pro extrémně namáhaná dveřní křídla. Při výrobě zámku jsou použity materiály nejvyšší kvality. Patentovaná technika zaručuje jednoduchou obsluhu bez potřeby vyvíjení jakékoli síly na zavírání a zamykání. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích bodech, další tři body se vysunou při zamknutí.

Výhody vícebodového zámku:

Při použití elekronického vrátného neobsahuje zámek vyjížděcí ocelové kolíky.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE