Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Markýzy versus pergola

Před horkým létem naši zákazníci řeší zastínění terasy. Nejoblíbenějším řešením jsou markýzy. Méně častým je pak výstavba pergoly. V našem článku se dozvíte více informací na téma markýz a pergol.
blog

Bytové dveře

Pojem bytové dveře zastřešuje dveře vchodové i interiérové. Pokud se chcete v krátkosti dozvědět, jaké máte možnosti při výběru dveří, pak je náš článek to pravé.
blog

Kdy vyměnit garážová vrata nebo jejich část

Kdy je správný čas na výměnu garážových vrat? Když jsou stará, nevzhledná nebo neplní svoji bezpečnostní a izolační funkci? Více vám prozradíme v našem článku.
blog

Zasklení plastových a hliníkových oken

Při výběru oken je důležité myslet nejen na typ profilu a barvu, ale také zasklení. Rozdíly mezi dvojsklem a trojsklem vám přiblíží náš článek. Také se dočtete, že můžete vybírat i v široké nabídce skel s texturou.
blog

Jak se v létě chránit proti nepříjemnému hmyzu

Jak se chránit před nepříjemnými štípanci komárů a otravnými mouchami? Někdo dává přednost aromatickým bylinkám a rostlinám na parapetech, nejověřenější jsou sítě proti hmyzu. Více v našem článku.
blog

Top 3 ebooky, která vám zaručeně pomohou zorientovat se v oblasti financování bydlení

Přinášíme top 3 ebooky pro ty, kteří se potřebují zorientovat v oblasti financování bydlení. Věříme, že vám naše tipy na elektronické knihy pomohou pořídit si vaše vysněné bydlení bez stresu a nepříjemných problémů.
blog

Stínění do dětského pokoje

Většina rodičů vám potvrdí, že do dětského pokoje se vyplatí pořídit zastínění oken. Ocení ho především v pokoji malých dětí, které spí i přes den. Nejčastější volba jsou rolety nebo žaluzie.
blog

Kočka a balkón

Máte kočku a zároveň strach, že by mohla vypadnout z okna nebo balkónu? Občas se to stává a i když se říká, že kočka dopadne vždy na všechny čtyři a že má devět životů, není pro ni takový pád žádný med. Jak se postarat o bezpečí vaší kočky vám poradí tento článek.
blog

Povrchová úprava oken

Životnost vašich nových plastových a hliníkových oken je významně ovlivněna jejich povrchovou úpravou. V našem článku se blíže podíváme na to, jak se upravují okenní profily.
blog

Barevné provední rolet a žaluzií

Stínící technika je výrazný designový prvek domu, slaďte si jej tak, aby ladil se zbytkem domu. Můžete vybírat v odstínu oken nebo dveří či si troufnout na nějakou barevnější variantu, která se bude hodit např. k fasádě. Více vám prozadí náš článek...
blog

Kolaudace garáže

Čeká vás v blízké době kolaudace garáže? Přinášíme vám krátký informační článek, jak celý proces probíhá a jak se na něj připravit.
blog

Vchodové dveře do paneláku - co vše musí vydržet

Vchodové dveře do panelového domu jsou velmi namáhané, denně jimi projde spousta lidí. I proto je potřeba investovat do kvality, což většina vlastníků domů dělá. Návod, jak najít kvalitní vchodové dveře naleznete v našem článku.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE