Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jaké zvolit vchodové dveře - plastové, dřevěné či hliníkové?

V tomto článku vám pomůžeme najít odpověď na to, z jakého materiálu zvolit vchodové dveře. Zvolíte hliníkové nebo plastové dveře? Kam se které dveře hodí, jaké mají výhody a omezení? Více v článku...
blog

Pět způsobů, jak zatemnit balkón

S nadcházejícím létem možná přemýšlíte jak zatemnit balkón. V dnešním článku se podíváme, z kterých produktů máte na výběr a jak se mezi sebou liší.
blog

Nápady na originální velikonoční dekorace

Velikonoce jsou již za dveřmi, přinášíme vám tipy na krásné a originální dekorace od českých blogerek a z příspěvků na našich facebookových stránkách. Nechte se inspirovat a připravte si krásnou jarní výzdobu, se kterou si užijete pohodové Velikonoce.
blog

Barva markýzy je důležitá, myslete na to při výběru

Při výběru barvy markýzy se budete rozhodovat ze vzorníku. Na barevné provedení markýzy se dá dívat ze dvou úhlů - estetika a sladění s okolím a praktičnost. Pojďme se podívat na oba pohledy.
blog

Prosklené nebo neprosklené vchodové dveře?

Vchodové dveře by měly být hlavně pevné, odolné a elegantní. Na výběr máte stovky nejrůznějších typů dveří - plastové, hliníkové či prosklené. Vyberete si také z naší široké nabídky?
blog

Nejrůznější tipy na mytí oken

Mytí oken nebývá nejoblíbenější aktivitou, proto vám přinášíme článek, jak ho zvládnout rychle a navíc se skvělým výsledkem - tedy čisté, lesklé a voňavé okno.
blog

Revize garážových vrat, dveří a oken po zimě

Ačkoli letošní zima nepatřila k těm silnějším, je kontrola domu přesto na místě. Věnujte hodinku kontrole těsnění, pantů a celkově dobré funkčnosti oken, dveří i garážových vrat. Jak na tom vám poradí náš článek.
blog

Předokenní žaluzie - výhody a přednosti

Při výběru venkovní stínící techniky řešíte pravděpodobně volbu mezi venkovními roletami a žaluziemi. Pojďme se blíže podívat na výhody a přednosti předokenních žaluzií a nechte se inspirovat v naší galerii hotových referencí.
blog

Sítě proti hmyzu vám zjednoduší život

S pomalu přicházejícím jarem je čas zvážit pořízení sítí proti hmyzu, které oceníte hlavně v letním období, kdy se do domu může dostávat otravný hmyz. Dozvíte se z jakého sortimentu lze vybírat a jak vypadá samotná montáž.
blog

Montáž plastových oken je na jaře nejpříjemnější

Chystáte se na výměnu oken? Jaro a léto jsou pro výměnu starých oken za nové ideální. Jestliže si chcete pořídit nová plastová okna, zkuste jednat rychle, stihnete tak jistě jarní montáž.
blog

Mráz a garážová vrata

Při nákupu garážových vrat je jejich tepelná izolace jedním z aspektů, na které je potřeba se zaměřit. Obecně však platí, že většina garážových vrat 100% netěsní a funguje jako tepelný most. Pojďme se podívat blíže na problematiku úniku tepla skrze garážová vrata.
blog

Vchodové dveře jako tepelný most

Obecně platí, že přes okna a vchodové dveře utíká nejvíce tepla z domu. Vchodové dveře často působí jako tepelný most. Není to jen tím, že se okna a dveře otevírají, jsou zde i další příčiny. V našem článku zjistíte více.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE