Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Nezvyklé tvary oken

Okna nemusí mít jen pravoúhlé tvary. Majitelé historických či moderně vyhlížejících domů často volí také netradiční tvary oken. Zjistěte v našem článku, jaké máte možnosti při výběru nezvyklých tvarů oken.
blog

Jaké vchodové dveře do bytového domu?

V posledních letech je možné pozorovat boom v opravách panelových a bytových domů. Šedá panelová sídliště se mění, panelové domy získávají barevné fasády, nová okna a dveře. Pojďme se blíže podívat na vhodné dveře pro bytové a panelové domy.
blog

Vzory skel do plastových oken a dveří

Ve vašich oknech nemusíte mít jen čiré průhledné sklo. Oblíbené jsou také různě dekorovaná a vzorovaná skla. Často se používají do místností, kde chcete zachovat světlost, ale nechcete, aby tam bylo úplně vidět.
blog

Rosení zaskleného balkónu

Zasklený balkón je značně specifický prostor, je tedy třeba na to myslet při jeho využívání. Může se totiž snad stát, že se zasklení začne mlžit. Jako tuto situaci řešit a jak jí předcházet vám poradí náš článek.
blog

Kdy je potřeba zatáhnout markýzy

Venkovní markýzy jsou oblíbeným a pratickým způsobem jak zastínit terasy, balkony, zimní zahrady i výkladní skříně. Při jejich používání je třeba ochránit markýzy přes silným větrem, deštěm či krupobitím. Jak na to se dozvíte v článku.
blog

Zabezpečení oken pro děti

Pokud máte doma malé děti pravděpodobně budete řešit zabezpečení oken, zvláště jestli bydlíte ve vyšších patrech. Existuje více způsobů, jak okna zabezpečit. V našem článku se dočtete, jaké možnosti máte a vyberete tak jistě vhodnou variantu pro vaše okna.
blog

Barvy hliníkových oken a dveří

Stejně jako u plastových oken a dveří nabízíme i u hliníkových oken a vstupních dveří na výběr velké množství barevných dekorů. Nejoblíbenější jsou dřevěné dekory či přírodní jednobarevné odstíny. Jakou barvu zvolíte vy?
blog

Zastínění do komerčních objektů

Velké prosklené plochy komerčních prostor vyžadují individuální řešení zastínení. Nejpraktičtější jsou venkovní žaluzie či rolety, které zadrží teplo venku za oknem, což je v kancelářských prostorech velmi žádoucí. Více v našem článku...
blog

Rámové vs. bezrámové zasklení balkónu

Článek přináší srovnání rámového a bezrámového systému zasklení. Zvolíte nerušený vzhled bezrámového systému nebo praktičtější rámový systém?
blog

Jak odstranit graffiti z garážových vrat

Pokud na vás ráno po probuzení čekalo nepříjemné překvapení v podobě čerstvého graffiti na vašich garážových vratech, poradíme vám v tomto článku, jak se ho efektivně zbavit a navíc i jak mu lze do budoucna předcházet.
blog

Pozvánka na country festival, který pomáhá onkologicky nemocným pacientům

Srdečně vás zveme na Country festival do Zádveřic. Výtěžek bude věnovn projektu Pomáháme onkologii. Užijte si srpnovou sobotu s country.
blog

Sklepní a garážová okna

Na sklepní a garážová okna bývají většinou jiné nároky než na klasická okna. Obecně se doporučuje použít pevné materiály a bezpečnostní skla, která jsou neprůhledná. Více o výběru sklepních a garážových oken v našem článku.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE