Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Prosklené nebo neprosklené vchodové dveře?

Vchodové dveře by měly být hlavně pevné, odolné a elegantní. Na výběr máte stovky nejrůznějších typů dveří - plastové, hliníkové či prosklené. Vyberete si také z naší široké nabídky?
blog

Nejrůznější tipy na mytí oken

Mytí oken nebývá nejoblíbenější aktivitou, proto vám přinášíme článek, jak ho zvládnout rychle a navíc se skvělým výsledkem - tedy čisté, lesklé a voňavé okno.
blog

Revize garážových vrat, dveří a oken po zimě

Ačkoli letošní zima nepatřila k těm silnějším, je kontrola domu přesto na místě. Věnujte hodinku kontrole těsnění, pantů a celkově dobré funkčnosti oken, dveří i garážových vrat. Jak na tom vám poradí náš článek.
blog

Předokenní žaluzie - výhody a přednosti

Při výběru venkovní stínící techniky řešíte pravděpodobně volbu mezi venkovními roletami a žaluziemi. Pojďme se blíže podívat na výhody a přednosti předokenních žaluzií a nechte se inspirovat v naší galerii hotových referencí.
blog

Sítě proti hmyzu vám zjednoduší život

S pomalu přicházejícím jarem je čas zvážit pořízení sítí proti hmyzu, které oceníte hlavně v letním období, kdy se do domu může dostávat otravný hmyz. Dozvíte se z jakého sortimentu lze vybírat a jak vypadá samotná montáž.
blog

Montáž plastových oken je na jaře nejpříjemnější

Chystáte se na výměnu oken? Jaro a léto jsou pro výměnu starých oken za nové ideální. Jestliže si chcete pořídit nová plastová okna, zkuste jednat rychle, stihnete tak jistě jarní montáž.
blog

Mráz a garážová vrata

Při nákupu garážových vrat je jejich tepelná izolace jedním z aspektů, na které je potřeba se zaměřit. Obecně však platí, že většina garážových vrat 100% netěsní a funguje jako tepelný most. Pojďme se podívat blíže na problematiku úniku tepla skrze garážová vrata.
blog

Vchodové dveře jako tepelný most

Obecně platí, že přes okna a vchodové dveře utíká nejvíce tepla z domu. Vchodové dveře často působí jako tepelný most. Není to jen tím, že se okna a dveře otevírají, jsou zde i další příčiny. V našem článku zjistíte více.
blog

6 ebooků o stavbě domu, které si musíte přečíst

Na trhu je řada elektronických knih, které se věnují oboru stavebnictví. Pokusili jsme se pro vás vybrat ty, o kterých si myslíme, že pro vás budou hodnotné.
blog

Výstava Richarda Jaroňka - Zde žijí lvi

Jsme hrdým partnerem výstavy Richarda Jaroňka, která pomáhá onkologii.
blog

Údržba plastových a hliníkových oken v zimě

U nových oken se vyplatí prodloužit jejich životnost pravidelnou údržbou. A ani tolik nezáleží na tom, jestli máte okna plastová, dřevěná nebo hliníková. V tomto článku se podíváme, jak se o okna starat v zimě.
blog

Citlivá místa garážových vrat a jejich údržba

Existují různé typy garážových vrat, nejčastější jsou sekční a rolovací vrata. Každý typ garážových vrat se udržuje trochu jinak, ale v tomto článku se na údržbu podíváme obecně.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE