Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Nová zelená úsporám Light

Svět oken je zapojen do programu Nová zelená úsporám Light. Ušetřete své výdaje za energii výměnou oken a vchodových dveří. Využijte nyní výhodné zimní ceny a dotace.
blog

Tip na nečekaný dárek: poukaz od Světa oken

Dárkové poukazy od Světa oken jsou skvělým nápadem na dárek pro vaše blízké, kteří potřebují vylepšit bydlení. Můžete jim přispět sami nebo se i složit ve více lidech, obdarovaný si poté vybere ze širokého sortimentu.
blog

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace 2022

Pro tvořivé přinášíme článek s nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat...
blog

Jak na montáž plastových oken

V článku se dozvíte, co všechno montáž plastových oken obnáší, jaký je její správný postup a také jak na montáž oken prakticky přichystat svůj byt.
blog

Jak vybrat plastová okna - kompletní průvodce

Vybíráte-li plastová okna, potom se Vám bude hodit náš článek na téma, jak se orientovat v parametrech plastových oken. Kolik komor, skel a těsnění by mělo mít kvalitní plastové okno?
blog

Rozhovor s interiérovou designerkou

Někdo vsadí při zařizování domova na svůj vkus a cit, jiní raději využijí služeb interiérového designera. Oslovili jsme interiérovou designerku Jarmilu Wilczkovou, která vám prozradí, jak taková práce vypadá a jaké jsou trendy v oblasti oken a dveří.
blog

Nejlepší české e-booky o zahradách a prostoru okolo domu

Zahrada pro nás představuje místo, kde trávíme volný čas a kde se věnujeme našim koníčům. Přinášíme vám tipy na nejlepší e-booky o zahradách a prostoru okolo domu.
blog

Jak ušetřit za energie v dnešní nejisté době

Zdražování služeb, zboží a energií rezonuje v současné době v médiích. Přinášíme článek s tipy, jak lze uspořit nemalé finanční náklady za energie.
blog

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

Pokud uvažujete o realizaci zasklení balkónu, jistě vás bude zajímat alespoň orientační cena. Ta závisí na mnoha faktorech: velikosti balkónu, typu zasklení, barvě nebo tesnění. V článku naleznete orientační ceník pro zasklívání lodžií a balkónů.
blog

Co zvolit, venkovní rolety či žaluzie?

Venkovní rolety i žaluzie mají společnou hlavní funkci, zastínit danou místnost. Obě dvě varianty mají své výhody a nevýhody. V tomto článku si srovnáme jejich vlastnosti, ale nutno říct, že chybu neuděláte s roletami ani s žaluziemi.
blog

10 rad pro výběr garážových vrat

Investice do kvalitních garážových vrat je tedy na místě. Nejspíše budete volit ze dvou variant – sekční vrata nebo rolovací vrata. Obě varianty mají svá pro a proti. Co je při výběru, ale nejdůležitější jsou vaše konkrétní požadavky a skutečnost, jaké dispozice má vaše garáž. V tomto článku se podíváme, na co všechno byste měli při výběru garážových vrat myslet, a jaké otázky si zodpovědět.
blog

Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2021

Pojďme se inspirovat tvořením šikovných blogerek - vyrobte si krásné přírodní věnce na dveře, adventní věnce na stůl i menší svícny či dekorace na parapety.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE