Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Zasklení u balkónových dveří

Balkónové dveře můžete zasklít klasickým dvojsklem nebo trojskem, ale na výběr máte také protihlukovou nebo bezpečnostní verzi. Které zasklení si vyberete vy?
blog

Plastová okna z bazaru - dobrá volba?

Bazarová okna představují nejlevnější možnost, jak pořídit okna. Má to ale několik úskalí - nemusí jich být dostatečný počet a mít přesné rozměry, které potřebujete a nevíte o jejich původu. Je to dobrá volba?
blog

Jaká okna do staršího domu

Také znáte ten pocit, že vám protahuje od oken a za zimu protopíte hromadu peněz? Špatná tepelná izolace je nejčastějším důvodem k výměně starých oken za nová. Pojďme se podívat, jak vybrat okna do staršího domu.
blog

Sklepní byty - hlavní roli hrají okna

I sklepní byt lze proměnit v příjemné a útulné místo k žití. Pomůže vám k tomu výběr vhodných oken. Více o sklepních oknech a zařízení sklepního bytu se dozvíte v našem článku.
blog

Jak zaměřit žaluzie

V případě, že budete kupovat nové žaluzie, poradíme vám, jak je správně změřit, aby perfektně seděly rozměrům vašich oken.
blog

Jak zaměřit rolety

Zvažujete nové rolety? Poradíme vám, jak správně je zaměřit, aby cenová kalkulace i samotné rolety seděly přesně a montáž proběhla bez problému.
blog

Jak seřídit balkónové dveře

Seřízení balkónových dveří není nijak složité a zvládne ho doma i šikovný kutil. Pokud si přesto sami netroufáte, doporučujeme využít služeb servisního technika.
blog

Nápady na originální velikonoční dekorace

Velikonoce jsou již za dveřmi, přinášíme vám tipy na krásné a originální dekorace od českých blogerek a z příspěvků na našich facebookových stránkách. Nechte se inspirovat a připravte si krásnou jarní výzdobu, se kterou si užijete pohodové Velikonoce.
blog

Zvuková izolace plastových oken

Kvalitní okna by měla dobře izolovat hluky z okolí, obzvláště pokud bydlíte u rušné ulice. Pojďme se podívat, co vyjadřuje hodnota Rw a jak lze zlepšit odhlučnění z venku.
blog

PRODEJ NEPŘERUŠEN! OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Na základě usnesení Vlády ČR budou naše kamenné prodejny uzavřeny do 24.3.2020. Naši zaměstnanci jsou vám ale stále k dispozici na telefonech a emailech.
blog

Garážová vrata – systém zkrutných a tažných pružin

Zajímá vás, jak vlastně garážová vrata fungují? Tím, že jsou zpravidla dost těžká, snadnou manipulaci zajištuje systém pružin. Pojďme se podívat, jak pružiny kontrolovat a jak se o ně starat.
blog

Sítě proti hmyzu do balkónových dveří

Určitě to také znate...otravné bzučení mouchy v kuchyni nebo pískání komára, který vám v noci létá kolem ucha a vy víte, že se ráno probudíte seštípaní. Pořiďte si sítě proti hmyzu do balkonových dveří i oken a výskyt hmyzu uvnitř se sníží na minimum.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE