Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Typy požární ochrany u vchodových dveří

Protipožární dveře mohou vypadat zcela obyčejně, ovšem díky materiálu fungují jako požární uzávěr. V rodinných domech oddělují garáž a zbytek domu, v bytových domech zase rozdělují prostory, aby se případný požár více nešířil.
blog

Předsazená montáž okna a její výhody

Věděli jste, že existuje tzv. předsazená montáž okna? Můžete si to představit tak, že okno není "zapadlé" ve zdi, ale naopak je díky speciální nosné konstrukci předsazené...více se dozvíte v článku.
blog

Jak se liší hlavní a vedlejší vchodové dveře

Kromě hlavních vstupních dveří, které by měly být krásné a bezpečné zároveň, mohou mít některé domy více vchodů. Jako vedlejší vchodové dveře si můžete představit terasové, do garáže, na zahradu...Máte také více vchodových dveří?
blog

Protihlukové dveře - potřebujete je?

Klasické dveře, vchodové i interiérové, dokáží tlumit zvuky z okolí. Pokud byste potřebovali určité místnosti odhlučnit více, poté doporučujeme pořídit protihlukové dveře se speciálními zárubněmi.
blog

Dveře na terasu - nejčastější problémy a jak je opravit

Zadrhnou vám někdy terasové dveře nebo se hůře pohybují ve vodících kolejích? I dveře na terasu je někdy potřeba seřídit nebo opravit. Šikovný kutil to zvládne i sám.
blog

Falcové nebo bezfalcové dveře

Znáte už moderní bezfalcové dveře. Pojďme si je představit blíže a porovnat s klasickým dveřmi. Kam se bezfalcové dveře hodí, jak vypadají a jaké mají výhody vám prozradí náš článek.
blog

Okna a dveře v novostavbě (ROZHOVOR)

Tentokrát přinášíme rozhovor s Ing. arch. Karolínou Záluskou, která vám poradí s výběrem oken, dveří a stínící techniky. Navíc prozradí tipy, jak vše barevně sladit a jak vybrat doplňky k oknům a dveřím.
blog

Velký přehled interiérových dveří

Interiérové dveře jsou důležitým prvkem každého domova. Pojďme si představit jednotlivé typy a možnosti, které při výběru dvěří máte.
blog

Terasové dveře v interiéru – jak je zastínit

Terasové dveře jsou velmi elegantní a prostoru dodají moderní vzhled. Pro zachování soukromí ale i příjemné teploty uvnitř doporučujeme vhodný výběr stínící techniky.
blog

Bydlete harmonicky aneb 4 nejlepší e-booky o Feng Shui v interiéru

Podle Feng Shui je bydlení v rovnováze a harmonii a správně proudící energie základem zdravého a spokojeného života. Inspirujte se e-booky o Feng Shui v interiéru.
blog

Jak sladit okna, dveře a stínění dle Feng Shui

Feng Shui je tradiční čínské učení o tom, jak žít v harmonii s naším životním prostředím. Inspirujte se, jak vytvořit harmonické bydlení, kde se budete cítit skvěle.
blog

Oprava balkónových dveří

I kvalitní balkónové dveře mohou mít drobné závady a je třeba je opravit či seřídit. Pojďme se podívat na nejčastější závady a jejich řešení.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 37 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE