Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jak nalepit okenní fólie

Věděli jste, že existují dekorativní folie na okna? Některé lze použít na toaletě či v koupelně, kde dodají pocit soukromí. Ale existují i větší formáty, které se hodí třeba na optické rozdělení prosklených kancelářských stěn.
blog

Jak vybrat venkovní rolety

Venkovní rolety využijete celoročně, nejen pro delší ranní spánek, ale i jako tepelnou izloci v létě, kdy horko zůstane za oknem a pomohou vám i v zimě, kdy šetří náklady na vytápění.
blog

Posuvné terasové dveře - které jsou ty pravé pro vás?

Pokud jste se rozhodli pro elegantní a praktické posuvné terasové dveře, máte několik možností výběru. V článku se dozvíte v čem se liší jednotlivé typy.
blog

Naučíme vás seřídit garážová vrata

Dlouhou životnost a správnou funkčnost vašich garážových vrat zajistí jejich pravidelná kontrola a seřízení, které zvládne sám i šikovný kutil. Pojďme se podívat, jak na to.
blog

I plastová okna dokážou být ekologická

Hojně diskutovaným tématem je ekologická zátěž plastů pro naši planetu. Plastová okna však mají dlouhou životnost a pokud je z části na jejich výrobu použit recyklát, hraje to jen v jejich prospěch a mají podobný ekologický dopad jako ostatní typy oken.
blog

Posuvné nebo otevírací dveře na terasu

Trendem moderního stavebnictví je propojení domu a zahrady ideálně přes velkou prosklenou stěnu s terasovými dveřmi. V článku se podíváme, jaké existují typy terasových dveří. Zvolíte ekonomickou nebo luxusní variantu?
blog

II. ročník charitativního country festivalu Bundy zelený

Dlouhodobě podporujeme charitativní projekt Pomáháme onkologii. Přinášíme krátké info, jak festival proběhl a kolik se celkem vybralo na pomoc onkologicky nemocným pacientům.
blog

Horko v bytě - jak tomu v létě zabránit

Byty, které jsou obráceny k jihu či západu bývají v létě opravdu horké. Situaci můžete zlepšit vhodnou stínící technikou, správným větráním, především v noci, případně použitím klimatizace.
blog

Jak pověsit dekorace na plastové dveře bez hřebíků

Krásná dekorace na vstupních dveřích utváří první dojem pro všechny příchozí. Nemusíte hned zatloukat hřebíky. Přinášíme tipy, jak pověsit věnec bez ničení vašich dveří.
blog

Údržba zasklení na balkóně/lodžii

Balkónové zasklení je skvělým doplňkem vyšeho bytu. Často je k vidění na revitalizovaných panelových domech. Aby fungovalo dlouhodobě a bez problémů je třeba mu věnovat chvíli na údržbu. Jak na se dozvíte v článku...
blog

Jaké lamely vybrat do rolet

Venkovní rolety jsou snad nejúčinnější stínící technikou na trhu. Nejen, že spolehlivě udrží teplo venku za okny, také znepříjemní práci zloději, který by vás chtěl navštívit. Pojďme se podívat, jaké jsou možnosti ve výběru lamel...
blog

Jak správně větrat v průběhu celého roku

Způsob větrání by se měl v průběhu roku měnit, tj. jinak větrat v létě a jinak v zimě. Většina z nás větrá špatně, v zimě přicházíme o teplo, v létě zase byt zbytečně ohříváme. Jak to tedy dělat lépe?
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE