Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jak se zbavit holubů na balkóně

Jestliže žijete ve městě, pravděpodobně jste již zaznamenali výskyt holubů i na vašem balkóně. V článku vám prozradíme proč nejsou vítanými hosty a jaká jsou opatření proti nim.
blog

Jaká okna a skla použít v dřevostavbě

Žádaným typem rodinných domů jsou dnes dřevostavby. Pojďme se podívat, jak správně vybrat pro dřevostavbu okna. Oslovili jsme firmu PURLIVE, specialisty na dřevostavby, aby nám popsali, proč jsou kvalitní okna v dřevostavbě tak důležitá.
blog

I hliníková okna mohou být barevná

Možná i vy si myslíte, že hliníková okna musí být pouze v kovově šedé barvě. Není tomu tak, máte na výběr ze široké škály barev, hliníková okna mohou vypadat dokonce i jako dřevěná. Které barvě dáte přednost vy?
blog

Tipy na vánoční výzdobu oken a dveří

V minulém článku jsme se společně pustili do úklidu a nyní nás čeká vánoční výzdoba oken a dveří. Kouzelnou atmosféru vykouzlí nejen přírodní dekorace, svíčky či papírové vločky, ale také světýlka.
blog

Vánoční úklid v klidu. Jde to!

Pokud vás už nyní polévá studený pot při pomyšlení na vánoční úklid, věřtě, že v tom nejste sami. Než se pustíte do většího úklidu, doporučujeme přečíst si náš článek, úklid si dopředu naplánovat a nepřistupovat k němu vyloženě negativně.
blog

Jak poznat levé a pravé dveře

V dnešním článku vám poradíme, jak se správně určují levé a pravé dveře. Možná se vám to může zdát jako banalita, přesto při objednávání dveří je třeba přesně vědět, zda potřebujete pravé či levé.
blog

Výroba plastových oken

Ať už jste kutil nebo nadšenec do moderních technologií určitě vás zaujme článek na téma výroby plastových oken. Pojďme se podívat, jak se vyrábí plastová okna krok za krokem.
blog

Venkovní žaluzie využijete i v zimě

Venkovní žaluzie mají široké spektrum využití, kromě citlivé regulace přísunu světla do místnosti, pomáhají proti úniku tepla, fungují jako protihluková ochrana či bariéra pro zloděje. Navíc je využijete opravdu po celý rok.
blog

Elektroinstalace u garážových vrat

Elektroinstalace je důležitou součástí garáže. Optimální je poradit se se zkušeným elektrikářem a zvážit, k čemu všemu vám bude garáž sloužit, zda bude i dílnou nebo jen skladovací prostor. Více v článku.
blog

Top tři inspirující ebooky o interiérovém designu

Jestliže patří interiérový design mezi vaše záliby, jistě oceníte tři skvělé ebooky, díky nimž můžete vylepšit své bydlení. Nechte se inspirovat učením feng shui nebo užitečnými radami z oboru interiérového designu.
blog

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace

Pro tvořivé přinášíme článek s nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat...
blog

Jak vytopit zasklený balkón

Zasklený balkón nejvíce využijete od jara do podzimu. Pokud si chcete zpříjemnit pobyt na balkóně i v chladnějších dnech, můžete si zde přitopit. Jaké máte možnosti vám napoví náš článek.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE