Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Tip na nečekaný dárek: poukaz od Světa oken

Dárkové poukazy od Světa oken jsou skvělým nápadem na dárek pro vaše blízké, kteří potřebují vylepšit bydlení. Můžete jim přispět sami nebo se i složit ve více lidech, obdarovaný si poté vybere ze širokého sortimentu.
blog

Nová zelená úsporám Light

Svět oken je zapojen do programu Nová zelená úsporám. Od října 2018 program rozšířil nabídku dotací, v článku přinášíme přehledně novinky a změny.
blog

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace 2022

Pro tvořivé přinášíme článek s nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat...
blog

Jak na montáž plastových oken

V článku se dozvíte, co všechno montáž plastových oken obnáší, jaký je její správný postup a také jak na montáž oken prakticky přichystat svůj byt.
blog

Jak vybrat plastová okna - kompletní průvodce

Vybíráte-li plastová okna, potom se Vám bude hodit náš článek na téma, jak se orientovat v parametrech plastových oken. Kolik komor, skel a těsnění by mělo mít kvalitní plastové okno?
blog

Rozhovor s interiérovou designerkou

Někdo vsadí při zařizování domova na svůj vkus a cit, jiní raději využijí služeb interiérového designera. Oslovili jsme interiérovou designerku Jarmilu Wilczkovou, která vám prozradí, jak taková práce vypadá a jaké jsou trendy v oblasti oken a dveří.
blog

Nejlepší české e-booky o zahradách a prostoru okolo domu

Zahrada pro nás představuje místo, kde trávíme volný čas a kde se věnujeme našim koníčům. Přinášíme vám tipy na nejlepší e-booky o zahradách a prostoru okolo domu.
blog

Jak ušetřit za energie v dnešní nejisté době

Zdražování služeb, zboží a energií rezonuje v současné době v médiích. Přinášíme článek s tipy, jak lze uspořit nemalé finanční náklady za energie.
blog

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

Pokud uvažujete o realizaci zasklení balkónu, jistě vás bude zajímat alespoň orientační cena. Ta závisí na mnoha faktorech: velikosti balkónu, typu zasklení, barvě nebo tesnění. V článku naleznete orientační ceník pro zasklívání lodžií a balkónů.
blog

Co zvolit, venkovní rolety či žaluzie?

Venkovní rolety i žaluzie mají společnou hlavní funkci, zastínit danou místnost. Obě dvě varianty mají své výhody a nevýhody. V tomto článku si srovnáme jejich vlastnosti, ale nutno říct, že chybu neuděláte s roletami ani s žaluziemi.
blog

10 rad pro výběr garážových vrat

Investice do kvalitních garážových vrat je tedy na místě. Nejspíše budete volit ze dvou variant – sekční vrata nebo rolovací vrata. Obě varianty mají svá pro a proti. Co je při výběru, ale nejdůležitější jsou vaše konkrétní požadavky a skutečnost, jaké dispozice má vaše garáž. V tomto článku se podíváme, na co všechno byste měli při výběru garážových vrat myslet, a jaké otázky si zodpovědět.
blog

Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2021

Pojďme se inspirovat tvořením šikovných blogerek - vyrobte si krásné přírodní věnce na dveře, adventní věnce na stůl i menší svícny či dekorace na parapety.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE