Rámový zasklívací systém Aluplus

Rámový zasklívací systém

Rámový zasklívací systém představuje vskutku univerzální řešení.

Díky pevné hliníkové konstrukci a variabilitě výplní lze systém využít jak při vyplňování stavebních otvorů, tak při stavbě verand, altánů, zimních zahrad či interiérových dělicích příček. Vybírejte ze tří systémů posuvného zasklení: SimpleLine, nový Simple Line MAX® a AluPlus.

Informace o nabídce zasklívání se dozvíte na naší bezplatné lince ☎️ 800 171 177 nebo v kterékoliv z našich 36 poboček.

 

Systém SimpleLine®

Systém SimpleLine® je výrobkem společnosti SVĚT OKEN s.r.o. Jedná se o rámový zasklívací systém, vhodný pro dodatečné zasklívání lodžií, balkónů, verand a teras. SimpleLine® ocení zejména ti, kteří hledají funkční, variabilní a bezúdržbový zasklívací systém s dlouhou životností za příznivou cenu.Systém SimpleLine

 

Volba výplně rámového zasklívacího systému SimpleLine®

Nejčastější výplní je obyčejné sklo 4-6 mm, bezpečnostní lepené sklo do tl. 6 mm nebo kalené sklo tl. 4-6 mm,
dále pak polykarbonát a plast do tl. 9 mm.
Samotné profily jsou z hliníkové slitiny (standartní barevné provedení bílá či stříbrná+vzorník RAL).

Nespornou výhodou systému je instalace skleněné výplně použitím těsnění z EDPM pryže bez nutnosti dalších tmelících materiálů.

Provedení je možné pevné (bez možnosti otevírání) nebo posuvné ve variantách 2 až 8-dílné.

SimpleLineHlavní výhody SimpleLine®

 

 

Systém SimpleLine MAX®

Systém Simple Line MAX® je výrobkem společnosti SVĚT OKEN s.r.o. Jedná se o rámový zasklívací systém ze zesílených hliníkových profilů, vhodný pro dodatečné zasklívání lodžií, verand a teras, altánů či dělících příček. Přednosti skvělého zasklívacího systému Simple Line MAX® využijete všude tam, kde stavební podmínky nebo estetické požadavky zákazníka nedovolí použít standardní bezrámový způsob zasklení. Simple Line MAX® ocení zejména ti, kteří hledají funkční, variabilní a bezúdržbový zasklívací systém s dlouhou životností za příznivou cenu.

Systém zasklení Simple Line MAX® nám zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti povětrnostním vlivům, nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím především u větších výšek stavebních otvorů. Při použití uzamykatelného madla a bezpečnostního skla se systém stává účinnou překážkou proti vloupání.

Vodící kolejnice a uzavírací lišty z profilů z hliníkových slitin nabízíme ve standardním barevném provedení bílý komaxit, nebo stříbrný elox (jiné bravy dle stupnice RAL). Max. výška zasklení zasklívacího prostoru činí 2,5 m, max. čířka jednoho křídla je 1 m. Životnost systému bývá při pravidelné údržbě odhadována přibližně na 30 let.

Volba výplně rámového zasklívacího systému SimpleLine MAX® a konstrukce

Nejpoužívanější výplní je číré kalené sklo ESG 4 mm. Dále nabízíme výplň bezpečnostním sklem Connex, tl. 6 mm, kaleným sklem ESG tl. 6 mm a řezaným sklem Float tl. 4, 5, 6 mm.

Výplň je vsazena a izolována pomocí těsnění do profilů opatřených kartáčovým těsněním. 1-4 posuvných křídel pojíždí po spodní kolejnici a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru. Možnost provedení posouvání křídel do opony, ale maximálně 4D+4D. Ve spodní kolejnici jsou vyvrtány otvory pro odtékání vody a tajícího sněhu.

 

Hlavní výhody SimpleLine MAX®

 

Porovnání systému SimpleLine® a systému SimpleLine MAX®

Systém SimpleLine®

Systém Simple Line MAX®


Systém AluPlus

Rámový posuvný zasklívací systém AluPlus z čirého skla tl. 4–6 mm nebo izolačního dvojskla 16 mm a hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů, pro dělicí příčky interiérů a pro výrobu zahradních altánů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Uzamčením a použitím bezpečnostní výplně se stává účinnou překážkou proti vloupání.

Hlavní výhody AluPlus

 

Pro více info kontaktujte naše pobočky

Podívejte se také na možnost bezrámového zasklení.

 

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE