Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

Pokud uvažujete o realizaci zasklení balkónu, jistě vás bude zajímat alespoň orientační cena. Ta závisí na mnoha faktorech: velikosti balkónu, typu zasklení, barvě nebo tesnění. V článku naleznete orientační ceník pro zasklívání lodžií a balkónů.
blog

Jak zařídit balkon

Byty v panelových domech nejsou často příliš velké a prostor navíc se může hodit. Máte-li balkón či lodžii, můžete je plnohodnotně využívat. Zasklení balkónu rozšíří váš byt, vznikne prostor, který bude sloužit jako místo k odpočinku, miniherna pro děti nebo pracovna.
blog

Jak utěsnit zasklený balkón

U bezrámových systémů zasklení balkónů a lodžií je možné doplnit skla speciálním bočním těsněním. Pojďme se podívat, jak takové zasklení funguje a k čemu je dobré.
blog

Údržba zasklení na balkóně/lodžii

Balkónové zasklení je skvělým doplňkem vyšeho bytu. Často je k vidění na revitalizovaných panelových domech. Aby fungovalo dlouhodobě a bez problémů je třeba mu věnovat chvíli na údržbu. Jak na se dozvíte v článku...
blog

Nejkrásnější zasklené balkóny a lodžie

Zasklení balkónu a lodžie dokáže zhodnotit váš byt. Jak si takový balkón vyšperkovat vám poradíme v článku. Vyberete si stylový nábytek, stínící techniku nebo zde budete pěstovat bylinky a květiny?
blog

Zasklení a revitalizace v družstevním bytě

Instalace zasklení balkonu v družstevím bytě má svá specifika. Je třeba zvážit, zda už byl dům zateplen nebo se tak uděje v budoucnu, a pečlivě si pročíst stanovy družstva. V článku se dozvíte více...
blog

Čištění balkónového zasklení - jak na to

Mytí oken většinou nepatří mezi oblíbené činnosti. V tomto článku se dozvíte tipy jak jednodušše umýt velkou zasklenou plochu na vašem balkóně či lodžii. Obdobně můžete postupovat i v zasklené zimní zahradě ovšem bez strachu z výšek.
blog

Jak sušit prádlo na zaskleném balkóně

Balkon ve městě je velké plus. Nejen, že si tam můžete vytvořit zonu klidu nebo minizahrádku, ale má i praktické využití např. k sušení prádla. Přinášíme tipy, jak sušit prádlo na balkoně a přitom zabrat co nejméně místa.
blog

Jak se zbavit holubů na balkóně

Jestliže žijete ve městě, pravděpodobně jste již zaznamenali výskyt holubů i na vašem balkóně. V článku vám prozradíme proč nejsou vítanými hosty a jaká jsou opatření proti nim.
blog

Jak vytopit zasklený balkón

Zasklený balkón nejvíce využijete od jara do podzimu. Pokud si chcete zpříjemnit pobyt na balkóně i v chladnějších dnech, můžete si zde přitopit. Jaké máte možnosti vám napoví náš článek.
blog

Zasklení balkónu u družstevního bytu

Jestliže zvažujete zasklení družstevního bytu, který máte v pronájmu, je potřeba si zažádat družstvo o svolení. Většinou s tím nebývá problém, přesto tento krok určitě neopomeňte. Víc se dozvíte v našem článku.
blog

Rosení zaskleného balkónu

Zasklený balkón je značně specifický prostor, je tedy třeba na to myslet při jeho využívání. Může se totiž snad stát, že se zasklení začne mlžit. Jako tuto situaci řešit a jak jí předcházet vám poradí náš článek.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE