Kvalitní vchodové dveře

Vyberte si z více než stovky různých typů vstupních dveří v provedení z kvalitního plastu či hliníku. Vchodové dveře nabízíme v příčkovém provedení nebo s dekorativní výplní. Při výrobě vchodových dveří klademe důraz především na bezpečnost!

Zvolte si typ vchodových dveří a některé z barevných provední nebo oblíbený dřevodekor.

Nabízíme také širokou škálu dveřních doplňků jako např. kliky, panty, klepadla, madla a dveřní kukátka.

Kvalitní vchodové dveře


Můžete vybírat z našeho širokého sortimentu:

Jak vybrat vhodné vchodové dveře?

Při výběru vchodových dveří je třeba myslet na jejich umístění. Např. v budovách s vysokou frekvencí pohybu osob, kdy se dveře často otevírají a zavírají, jsou nejlepší volbou hliníkové dveře. Ty jsou extrémně odolné, bezúdržbové, vynikají svojí bezpečností a tepelně-izolačními vlastnostmi. Často bývají doplněny bezpečnostním sklem. Setkáte se s nimi v kancelářských a administrativních budovách, které mají moderní nadčasový vzhled, školách, ale i v panelových domech.

Majitelé rodinných domů, historických vilek a novostaveb nejčastěji volí plastové dveře, případně i již zmíněné vchodové hliníkové dveře. Velmi záleží na celkovém vzhledu budovy, moderní minimalistické novostavby si zaslouží vchodové dveře ve stejném duchu. Do historických vilek se naopak hodí zdobenější klasické dveře. Oblíbeným prvkem je částečné prosklení vstupních dveří do domu, nejen, že prosvětlíte prostor zádveří, ale i vzhledově nepůsobí dveře jako těžkopádná jednolitá plocha.

Svět oken nabízí kvalitní bezpečnostní kování, které se hodí pro vchodové dveře do bytu i domu, kdy při zavření jsou okamžitě vysunuty 3 střelky. Bezpečnost našich vchodových dveří je také zajištěna kvalitní ocelovou pozinkovanou výstuhou.

Co se týká výběru vstupních dveří do chat a chalup, opět je třeba zvážit charakter stavby (roubenky vs. modernější chalupy) i její lokalizaci. U horských chalup je třeba při výběru vstupních dveří uvážit extrémní povětrnostní podmínky a teplotní výkyvy - silný vítr, dlouhá zima i množství srážek. Životnost takto namáhaných běžných dveří se výrazně snižuje a materiál se opotřebovává. Např. dřevěné vstupní dveře trpí nadměrným slunečním svitem nebo vlhkostí, kdy může docházet k tvarovým deformacím, dveře poté drhnou nebo nedoléhají. Veškeré námi nabízené vstupní dveře jsou kvalitní a velmi odolné.

Naše vchodové dveře vynikají také skvělými tepelně izolačními vlastnostmi, u plastových dveří dle profilu a tloušťky použité výplně je tepelný prostup Ud od 0,81 do 1,3 W/m2K.

 

Plastové vchodové dveře

Plastové vchodové dveře vynikají výbornými zvukovými a tepelnými izolačními vlastnostmi. Nabízíme široké spektrum typů dveří, které uspokojí i nejnáročnější klientelu. Nabízíme praktické příčkové vchodové dveře nebo designové vchodové dveře s dekorativní výplní.

Pro bližší informace o vchodových dveřích z plastových profilů navštivte sekci Vchodové plastové dveře.


Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře vynikají dlouhou životností, vysokou pevností a výbornou tepelnou izolací. Splňují vysoké nároky na bezchybnou a dlouhodobou funkčnost. Oproti plastovým dveřím bývá řešení s hliníkovými profily nákladnější. Pro své charakteristické vlastnosti bývají hliníkové vchodové dveře nejčastěji použity na průmyslových a komerčních objektech.

Pro další informace o vchodových dveřích z hliníkových profilů navštivte sekci Hliníkové dveře.


Doplňky ke vstupním dveřím

Součástí vchodových dveří jsou také doplňky. Potřebujete k vybraným dveřím madlo, klepadlo, kukátko a jiné doplňky? U nás najdete, co hledáte. Navštivte naši sekci Doplňky ke dveřím.

Vzhledové možnosti vstupních dveří

Již výše jsme zmínili oblíbenost prosklení vchodových dveří do domu, které přidá chodbě nebo zádveří na útulnosti. Majitelé domů často kombinují vchodové dveře, okna i garážová vrata do jednotného stylu, aby se jejich vzhled netloukl. Jednoznačně nejoblíbenější variantou jsou částečně prosklené dveře s hladkou výplní v bílé barvě. Dále je populární dekor zlatého dubu a antracit. Častou volbou je provedení vchodových dveří z venkovní strany v imitaci dřeva a z vnitřní strany bílé. Zasklení vstupních dveří lze zhotovit klasické čiré nebo dekorované, opět záleží na vašich preferencích.

V bytových a panelových domech bývá zvykem mít venkovní vstupní dveře s prosklením. Naopak dveře do jednotlivých bytů zasklení nemívají, především z důvodu zachování soukromí a většího pocitu bezpečí.

Celkový vzhled vchodových dveří můžete podtrhnout také vhodnými doplňky jako jsou kliky, madla, petlice, případně i klepadla. Vše je otázkou vašeho vkusu. Pro historické vilky se zdobenými okny a dveřmi (a třeba i výrazným kazetovým vzorem na garážových vratech), se hodí i starožitně vyhlížející doplňky ve vzhledu patiny. Co takhle netradiční klepadlo?

Zaměření dveří, montáž a záruka

Na plastové a hliníkové vchodové dveře poskytujeme v případě montáže záruku 60 měsíců. Pokud si montáž zajistíte vlastními silami, potom je záruka standardních 24 měsíců.

Pro zaměření vchodových dveří je nutno, aby byl na místě přítomen zákazník s dostatečnou představou a konkrétními požadavky (způsob otevírání, barva, klika vs. koule atd.). U vchodových dveří do novostaveb je důležité upřesnit výšku čisté podlahy.

Pro následnou montáž je potřeba dostatečně velký prostor pro manipulaci s dveřmi. Opět je vyžadována přítomnost zákazníka při zahájení montáže (abychom si potvrdili přesné místo osazení atd.) a také při dokončení díla a jeho převzetí. Před samotnou montáží doporučujeme odstranit koberec, přikrýt podlahu a nábytek, zabráníte tak případným škodám, ale i následný úklid je mnohem snazší.

Pro více informací, cenu vchodových dveří a poradenství při výběru vchodových dveří kontaktujte naše pobočky.

Podívejte se na nabídku všech typů dveří.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE