Garážová vrata

Nabízíme garážová vrata vyrobená nejmodernější technologií v široké škále variant a barevných provedení.
V naší nabídce naleznete sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata zajíždí na kolejnicích pod strop (nepotřebují prostor před ani za otvorem potřebný k otevření vrat), proto jsou oblíbené k uzaření garažového prostoru. Lamely rolovacích vrat se rolují na hřídel do boxu, který je umístěn nad otvorem.

.

Námi dodávaná garážová vrata vynikají kvalitním zpracováním, nízkou hlučností a dokonalým využitím místa. Nabízená garážová vrata jsou spolehlivá a bezpečná. K vratům nabízíme ruční nebo automatické ovládání s širokým příslušenstvím. Podrobné informace o naší široké nabídce garážových vrat se dozvíte na naší bezplatné lince ☎️ 800 188 882 nebo v jakékoliv z našich 36 poboček.

Garážová vrata

Můžete vybírat ze dvou typů garážových vrat:

Námi nabízená garážová vrata značky SHADEON jsou české výroby.

Sekční vrata: Tato garážová vrata jsou u našich zákazníků nejpopulárnější díky modernímu vzhledu a široké škále barevných provedení.
Rolovací vrata: Díky své bezpečnosti a úspornosti prostoru jsou tato garážová vrata velmi oblíbená v garážích u rodinných domů.

Garážová vrata nabízíme v mnoha barevných provedeních, včetně imitací dřeva. Ke garážovým vratům dodáváme také různé druhy garážových pohonů a ovládání, příslušenství a doplňky.

Podívejte se na naše realizace garážových vrat po celé ČR.

Proč si vybrat garážová vrata od Světa oken?

  •    cenový návrh zdarma          
  •    široká škála barev
  •   garážová  vrata přímo na míru
  •    tisíce spokojených zákazníků                   
  •   dlouholetá tradice


Pokud si nejste jisti s výběrem garážových vrat, připravili jsme pro vás článek zde: Porovnání sekčních a rolovacích garážových vrat.
Máte již vybráno? Chtěli byste rychle vědět, kolik budou nová garážová vrata stát? Můžete vyplnit naši nezávaznou poptávku, případně se podívat na orientační ceník.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE