Garážová vrata

Nabízíme garážová vrata vyrobená nejmodernější technologií v široké škále variant a barevných provedení.
V naší nabídce naleznete sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata zajíždí na kolejnicích pod strop (nepotřebují prostor před ani za otvorem potřebný k otevření vrat), proto jsou oblíbené k uzaření garažového prostoru. Lamely rolovacích vrat se rolují na hřídel do boxu, který je umístěn nad otvorem.

.

Námi dodávaná garážová vrata vynikají kvalitním zpracováním, nízkou hlučností a dokonalým využitím místa. Nabízená garážová vrata jsou spolehlivá a bezpečná. K vratům nabízíme ruční nebo automatické ovládání s širokým příslušenstvím. Podrobné informace o naší široké nabídce garážových vrat se dozvíte na naší bezplatné lince ☎️ 800 188 882 nebo v jakékoliv z našich 36 poboček.

Garážová vrata

Můžete vybírat ze dvou typů garážových vrat:

Námi nabízená garážová vrata značky SHADEON jsou české výroby.

Sekční vrata: Tato garážová vrata jsou u našich zákazníků nejpopulárnější díky modernímu vzhledu a široké škále barevných provedení.
Rolovací vrata: Díky své bezpečnosti a úspornosti prostoru jsou tato garážová vrata velmi oblíbená v garážích u rodinných domů.

Garážová vrata nabízíme v mnoha barevných provedeních, včetně imitací dřeva. Ke garážovým vratům dodáváme také různé druhy garážových pohonů a ovládání, příslušenství a doplňky.

Podívejte se na naše realizace garážových vrat po celé ČR.

Proč si vybrat garážová vrata od Světa oken?

  •    cenový návrh zdarma          
  •    široká škála barev
  •   garážová  vrata přímo na míru
  •    tisíce spokojených zákazníků                   
  •   dlouholetá tradice


Pokud si nejste jisti s výběrem garážových vrat, připravili jsme pro vás článek zde: Porovnání sekčních a rolovacích garážových vrat.
Máte již vybráno? Chtěli byste rychle vědět, kolik budou nová garážová vrata stát? Můžete vyplnit naši nezávaznou poptávku, případně se podívat na orientační ceník.

Návod k obsluze a údržbě

Návod na obsluhu a údržbu sekčních garážových vrat
Návod na obsluhu a údržbu rolovacích garážových vrat

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE