Plastová okna

Plastová okna od společnosti Svět oken, s.r.o. patří mezi nejlepší okna české výroby na trhu. Vyhovují nejvyšším nárokům na moderní okna a jsou vhodná pro všechny druhy staveb (rodinné i bytové domy, průmyslové objekty).

Nabízíme česká plastová okna s různou kombinací profilů a zasklení. Vyberte si z několika ukázkových kombinací, nebo nás kontaktujte a my Vám s výběrem pomůžeme.

Nová zelená úsporám Light

living room

Proč si vybrat plastová okna od Světa oken?

Hlavní přednosti našich plastových oken

  •   tvarová i barevná stálost          
  •   skvělé tepelně i hlukově izolační vlastnosti
  •   výborné bezpečnostní vlastnosti
  •   cenová dostupnost                   
  •   odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba

Plastová okna s profily GEALAN renomovaného německého výrobce, který při výrobě těží z dlouholetých zkušeností. Profily systému S 8000 IQ mají díky moderní konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla. Stabilita celých oken je zajištěna masivními výztuhami v rámech i křídlech.

Samozřejmostí je značkové celoobvodové kování.

Varianty povrchových úprav

Plastová okna dodáváme v široké škále barevných odstínů, popřípadě s dekorativním povrchem.

Tepelná pohoda

Plastová okna musí dobře těsnit a zároveň zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO. Větrací systém s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Používáním mikroventilace systému GECCO se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a výrazně se snižuje riziko vzniku plísní.

Malá klapka s velkým účinkem zajišťuje, že vaše nová plastová okna budou mít odvětrávání. S nákupem plastových oken tak získáte pocit klimatické pohody v místnosti.

Větrací systém GECCO splňuje všechny požadavky technických norem. Byl odborně odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

Zasklení plastových oken

O tepelné a hlukové izolaci celého plastového okna rozhoduje rovněž počet skel v okně. Nabízíme proto možnost zasklení plastového okna dvojsklem či trojsklem.

Plastová okna s dvojsklem

Okenní systém je tvořen dvěma 4mm skly, mezi kterými je 16mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.

  • Profil GEALAN S8000 IQ 74


Thermo - plastová okna s trojsklem

Okenní systém je standardně zasklen trojsklem Ug = 0,6 W/m2K (tři 4mm skla, rozdělena 14mm distančním rámečkem).

  • Profil GEALAN S8000 IQ 74 Thermo
  • Profil GEALAN S9000 IQ 83 - řešení pro nízkoenergetické domy

Standardně používáme izolační skla s tepelnou propustností Ug = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a Ug = 0,6 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje výborné izolační vlastnosti a skvělou tepelnou pohodu v místnostech. Bližší informace o zasklení a typech plastových oken Vám rádi odpoví odborní pracovníci na některé z našich poboček po celé České republice. Navštivte nás.

Plastová okna - ceník a rozměry

Pro více informací o cenách můžete využít orientační ceník plastových oken, pro přesnou kalkulaci dle Vašich požadavků využijte naší nezávazné kalkulace ceny oken ZDARMA. Plastová okna od Světa oken, s.r.o. jsou vyráběna na míru a přání zákazníka. Více informací o rozměrech, v jakých okna vyrábíme najdete v sekci rozměry.

Podívejte se na nabídku všech typů oken.

Návod k obsluze a údržbě

Návod na obsluhu a údržbu oken

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE