Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Jaké vchodové dveře do bytového domu?

V posledních letech je možné pozorovat boom v opravách panelových a bytových domů. Šedá panelová sídliště se mění, panelové domy získávají barevné fasády, nová okna a dveře. Pojďme se blíže podívat na vhodné dveře pro bytové a panelové domy.
blog

Bytové dveře

Pojem bytové dveře zastřešuje dveře vchodové i interiérové. Pokud se chcete v krátkosti dozvědět, jaké máte možnosti při výběru dveří, pak je náš článek to pravé.
blog

Vchodové dveře do paneláku - co vše musí vydržet

Vchodové dveře do panelového domu jsou velmi namáhané, denně jimi projde spousta lidí. I proto je potřeba investovat do kvality, což většina vlastníků domů dělá. Návod, jak najít kvalitní vchodové dveře naleznete v našem článku.
blog

Jaké zvolit vchodové dveře - plastové, dřevěné či hliníkové?

V tomto článku vám pomůžeme najít odpověď na to, z jakého materiálu zvolit vchodové dveře. Zvolíte hliníkové nebo plastové dveře? Kam se které dveře hodí, jaké mají výhody a omezení? Více v článku...
blog

Prosklené nebo neprosklené vchodové dveře?

Vchodové dveře by měly být hlavně pevné, odolné a elegantní. Na výběr máte stovky nejrůznějších typů dveří - plastové, hliníkové či prosklené. Vyberete si také z naší široké nabídky?
blog

Vchodové dveře jako tepelný most

Obecně platí, že přes okna a vchodové dveře utíká nejvíce tepla z domu. Vchodové dveře často působí jako tepelný most. Není to jen tím, že se okna a dveře otevírají, jsou zde i další příčiny. V našem článku zjistíte více.
blog

Jaké si vybrat interiérové dveře

Interiérové dveře jsou důležitým designovým prvkem vašeho domova. Na trhu je k dostání nepřeberné množství interiérových dveří, přičemž můžete vybírat ze široké škály povrchů, výplní, barev či materiálů. Víte, jaké interiérové dveře chcete? Pokud ne, náš článek vám při výběru pomůže.
blog

Akční nabídka interiérových dveří (jen do 31.12.2017)

Akční nabídka interiérových dveří, výrazné slevy na vybrané modely. Budete překvapeni, jak interiérové dveře příjemně ovlivní a změní vzhled a útulnost vašeho domova. Máme pro vás nabídku plných i prosklených dveří v několika designech a barevných provedení.
blog

Hliníkové dveře – pro a proti

Hliníkové dveře jsou moderní a hodí se pro všechny typy budov, navíc mají mnoho výhod - vysoká bezpečnost, odolnost, dlouhá životnost či konstrukční přesnost. Nevýhodu mají v podstatě jen jednu - vyšší cenu oproti plastovým dveřím. Více o hlinikových dveřích se dozvíte v našem článku.
blog

Vchodové dveře z hliníku jsou ideální do bytových domů

Vchodové dveře se vyrábějí buď hliníkové nebo plastové. Je mezi nimi podstatný rozdíl v mnoha ohledech. Například v ceně, životnosti, odolnosti... Pojďme se podívat na to, proč jsou hliníkové vstupní dveře v bytových domech lepí variantou.
blog

Design interiérových dveří vybírejte pečlivě

Interiérové dveře budete mít před očima každý den. Nejen při příchodu domů, jak je tomu u vstupních dveří, ale budete se na ně dívat doslova na každém kroku. I proto je zde výběr dost důležitý. Na výběr máte tisíce nejrůznějších barevných provedení, kombinací materiálů i typů. Ať už se vám líbí prosklené nebo posuvné...
blog

Jak vybrat dveře do koupelny?

Koupelnové dveře musejí na rozdíl od ostatních interiérových dveří splňovat dost specifické požadavky. Kromě toho, že se jedná o dveře, které se v drtivé většině domácností používají nejčastěji, dveře do koupelny by měly být i velmi odolné. Hlavně jim nesmí vadit výrazná vlhkost vzduchu, která se nárazově mění, stejně tak by jim nemělo vadit časté střídání teplot.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE