Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Povánoční výzdoba oken a dveří, která poslouží celou zimu

Vánoce a s nimi i sváteční nálada jsou definitivně za námi, přesto se nemusíme s novým rokem vzdát krásné výzdoby. Stačí jen drobné úpravy již hotové vánoční dekorace.
blog

I klika dotváří design domu

Celkový design vstupních dveří dotváří klika a doplňky. Oblíbená je kulová klika nebo klasická v mnoha barevných a tvarových provedeních. Které dáte přednost vy? Více v našem článku...
blog

Jak poznat levé a pravé dveře

V dnešním článku vám poradíme, jak se správně určují levé a pravé dveře. Možná se vám to může zdát jako banalita, přesto při objednávání dveří je třeba přesně vědět, zda potřebujete pravé či levé.
blog

Jak sladit podlahu a interiérové dveře

Pokud vybíráte nové interiérové dveře, zkuste je ladit nejen s nábytkem, ale i s podlahou. Existuje několik jednoduchých pravidel, se kterými nešlápnete při výběru interiérových dveří vedle.
blog

Hliníkové vs. kovové dveře

Hliníkové nebo kovové dveře vynikají extrémní odolností a životností. Vynikající kvalita a vlastnosti jsou vykoupeny vyšší cenou. Pojďme si porovnat vlastnosti hliníkových a kovových dveří. Nechte se přesvědčit o jejich přednostech.
blog

Zabezpečení dveří - zámky, řetízky, panty

Základním prvkem bezpečnosti domu a bytu jsou dveře, u kterých je třeba dát při výběru pozor na samotné dveře, zámek, kování či přídavné bezpečnostní doplňky. Víte jak bezpečné jsou vaše vchodové dveře?
blog

Jaké vchodové dveře do bytového domu?

V posledních letech je možné pozorovat boom v opravách panelových a bytových domů. Šedá panelová sídliště se mění, panelové domy získávají barevné fasády, nová okna a dveře. Pojďme se blíže podívat na vhodné dveře pro bytové a panelové domy.
blog

Bytové dveře

Pojem bytové dveře zastřešuje dveře vchodové i interiérové. Pokud se chcete v krátkosti dozvědět, jaké máte možnosti při výběru dveří, pak je náš článek to pravé.
blog

Vchodové dveře do paneláku - co vše musí vydržet

Vchodové dveře do panelového domu jsou velmi namáhané, denně jimi projde spousta lidí. I proto je potřeba investovat do kvality, což většina vlastníků domů dělá. Návod, jak najít kvalitní vchodové dveře naleznete v našem článku.
blog

Jaké zvolit vchodové dveře - plastové, dřevěné či hliníkové?

V tomto článku vám pomůžeme najít odpověď na to, z jakého materiálu zvolit vchodové dveře. Zvolíte hliníkové nebo plastové dveře? Kam se které dveře hodí, jaké mají výhody a omezení? Více v článku...
blog

Prosklené nebo neprosklené vchodové dveře?

Vchodové dveře by měly být hlavně pevné, odolné a elegantní. Na výběr máte stovky nejrůznějších typů dveří - plastové, hliníkové či prosklené. Vyberete si také z naší široké nabídky?
blog

Vchodové dveře jako tepelný most

Obecně platí, že přes okna a vchodové dveře utíká nejvíce tepla z domu. Vchodové dveře často působí jako tepelný most. Není to jen tím, že se okna a dveře otevírají, jsou zde i další příčiny. V našem článku zjistíte více.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE