Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Bezpečnostní zámky jsou minimum pro zabezpečení domu

Doma se cítíme v bezpečí, proto je vhodné myslet na zabezpečení vchodových dveří. Ideální jsou kvalitní vstupní dveře v kombinaci s vícebodovým zámkem.
blog

Materiály interiérových dveří - jaký vybrat?

Interiérové dveře jsou důležitou součástí vašeho domova. Můžete si vybrat z různého materiálového provedení v široké paletě barev, s prosklením a doplňky.
blog

Kdy má ještě cenu zachránit dveře

Máte doma starší nevzhledné dveře a zvažujete, jestli rovnou koupit nové, nebo se pokusíte ty staré zachránit? Kdy se to ještě vyplatí a kdy už raděj vybírat nové, vám poradí náš článek.
blog

Jak naložit se starými dveřmi

Staré dveře samozřejmě můžete naložit na vozík a odvézt do sběrného dvora, pojďme se ale podívat na některé kreativní nápady, jak staré dveře znovu smysluplně použít.
blog

Dvířka pro psy v plastových dveřích

Máte-li doma zvířecího člena domácnosti, možná řešíte instalaci malých dvířek, díky nimž by si pes či kočka mohli sami vyběhnout na zahradu dle potřeby. Přečtěte si v našem článku jak na to.
blog

Povánoční výzdoba oken a dveří, která poslouží celou zimu

Vánoce a s nimi i sváteční nálada jsou definitivně za námi, přesto se nemusíme s novým rokem vzdát krásné výzdoby. Stačí jen drobné úpravy již hotové vánoční dekorace.
blog

I klika dotváří design domu

Celkový design vstupních dveří dotváří klika a doplňky. Oblíbená je kulová klika nebo klasická v mnoha barevných a tvarových provedeních. Které dáte přednost vy? Více v našem článku...
blog

Jak poznat levé a pravé dveře

V dnešním článku vám poradíme, jak se správně určují levé a pravé dveře. Možná se vám to může zdát jako banalita, přesto při objednávání dveří je třeba přesně vědět, zda potřebujete pravé či levé.
blog

Jak sladit podlahu a interiérové dveře

Pokud vybíráte nové interiérové dveře, zkuste je ladit nejen s nábytkem, ale i s podlahou. Existuje několik jednoduchých pravidel, se kterými nešlápnete při výběru interiérových dveří vedle.
blog

Hliníkové vs. kovové dveře

Hliníkové nebo kovové dveře vynikají extrémní odolností a životností. Vynikající kvalita a vlastnosti jsou vykoupeny vyšší cenou. Pojďme si porovnat vlastnosti hliníkových a kovových dveří. Nechte se přesvědčit o jejich přednostech.
blog

Zabezpečení dveří - zámky, řetízky, panty

Základním prvkem bezpečnosti domu a bytu jsou dveře, u kterých je třeba dát při výběru pozor na samotné dveře, zámek, kování či přídavné bezpečnostní doplňky. Víte jak bezpečné jsou vaše vchodové dveře?
blog

Jaké vchodové dveře do bytového domu?

V posledních letech je možné pozorovat boom v opravách panelových a bytových domů. Šedá panelová sídliště se mění, panelové domy získávají barevné fasády, nová okna a dveře. Pojďme se blíže podívat na vhodné dveře pro bytové a panelové domy.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE