Zaměření

Zaměření oken, dveří, vrat a jejich doplňků a příslušenství je pro naše klienty ZDARMA a provádí ho naši zaměřovací technici přímo u Vás na místě realizace zakázky.

Na základě Vašich představ, situace a možností výroby provedou posouzení všech faktorů, návrh a přesné zaměření.
Každý dům nebo budova je individuální a je potřeba řešení provést tak, aby jste s výsledkem byli spokojeni.
Veškeré specifikace oken, dveří, vrat a jejich doplňků a příslušenství budou zapsány a odsouhlaseny v Zaměřovacím listu.

Chcete požádat o nezávazné zaměření přímo na místě stavby?
Kontaktujte nás.

 

Bezstarostná montáž oken a dveří

Jsme si vědomi, že všechny stavební práce, mezi které výměna oken a dveří bezesporu patří, jsou velmi náročné.
Připravili jsme pro Vás proto postup montáže oken a dveří, který Vaše starosti a obavy zcela minimalizuje a připraví Vás na celou realizaci investice.

Montáž oken a dveří provádí pouze odborně vyškolení pracovníci. Díky tomu můžeme garantovat dlouhou životnost oken a dveří ve všech charakteristických vlastnostech.

Termín montáže

Zkontaktujeme se s Vámi ihned po ukončení výroby a kontrole kompletace Vaší zakázky a navrhneme termín montáže. Na termínu se pak oboustranně dohodneme. V určený den nastoupí na montáž naši odborní pracovníci. Montáže provádíme celoročně, nebojte si nechat vyměnit okna i v zimě.

Příprava interiéru

Především u výměny oken má montáž nových oken svá specifika. Montáž oken a dveří se obvykle provádí zevnitř místnosti. Proto je nutné v místnosti, ve které se výměna provádí, provést některé úpravy - připravit volný přístup k okolí montáže okna nebo dveří.

Všechen nábytek a vybavení místnosti, u kterého by mohlo dojít při montáži k poškození, je nutné posunout mimo pracovní prostor nebo lépe vystěhovat. Ostatní, co v místnosti zůstane, ochraňte před poškozením - zakryjte plachtou či chraňte jiným vhodným způsobem. Také podlahy v místnosti zakryjte vhodnými prostředky. Zabráníte tak zbytečným poškozením Vašeho majetku.

Vybourání původních a montáž nových oken a dveří

Montážní práce díky zkušenostem profesionálních pracovník probíhají velmi rychle. Montáž jednoho okna (za ideálních podmínek včetně bourání starého) trvá asi jen 30 min. Vybourání starých oken a dveří nabízíme našim klientům k dodávce a montáži nových.

Původní parapety

Zachovat původní parapety lze pouze ve zcela zvláštních případech. Z našich dlouholetých zkušeností Vám doporučujeme k novým oknům a dveřím dodávat nové doplňky, což oceníte ihned po dokončení všech prací.

Výměna oken a dveří je stavební činnost jako každá jiná. Proto při ní dochází ke výšené prašnosti, produkci stavebního odpadu a pohybu montážních pracovníků v budově.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE