Česká výroba kvalitních oken a doplňků

Svět oken nabízí široký sortiment výrobků. Naší hlavní vlajkovou lodí jsou okna. Vybírat můžete z:

Nevíte, která okna zvolit? Kontaktujte nás a my Vám odborně poradíme.

K oknům nabízíme také široké spektrum doplňků - parapety či sítě proti hmyzu.

living room


Můžete vybírat z našeho širokého sortimentu:

Proč zvolit okna od nás?

 1. materiál
  Při výrobě oken používáme kvalitní neměcké profily GEALAN vyrobené z prvotřídního plastu a nejmodernějšími postupy. Hliníková okna vyrábíme z profilů renomované společnosti Blyweert a Aluprof.

 2. země výroby
  Plastová okna i hliníková okna vyrábíme v České republice a při výrobě dodržujeme nejpřísnější normy České republiky a Evropské unie. Díky tomu poskytujeme záruku nejvyšší kvality na okna české výroby.

 3. vlastnosti okna a profilu rámu
  Zvolit můžete plastová okna nebo okna z hliníkových pofilů. Vybírat lze mezi jednotivými typy rámů či zasklení. Navštivte nejbližší pobočku, zde Vám pomůžeme vybrat vhodný typ okna a propočteme orientační cenu.

 4. montáž a služby
  Po celé České republice je Vám k dispozici našich 36 poboček s odborně vyškoleným personálem. Navštivte tu, která je ve Vašem okolí. Již více než 20 let působíme na českém trhu a poskytujeme záruční i pozáruční servis

 5. odborná montáž
  Naše okna montují pouze odborně proškolení pracovníci. Na takto namontovaná okna dáváme záruku dlouhé životnosti. Podívejte se, jak montáž oken probíhá: Montáž plastových oken.

Doplňky k oknům

Vstupte do naší sekce Doplňky k oknům pro více podrobností a ukázek.

Podívejte se na naše realizace oken po celé ČR.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE