Nadační fond Svět oken

Nadační fond Svět Oken

  • Publikováno: 8.2.2020
  • Kategorie: obecné články

Již několik let se snažíme pomáhat těm, kteří naši pomoc nejvíce potřebují – ať už se jedná o nemocné, seniory, děti či jinak znevýhodněné osoby. Tato činnost nás nesmírně baví, naplňuje a obohacuje. Což nás vedlo v listopadu 2019 k založení nadačního fondu Nadační fond Svět Oken, abychom se této činnosti mohli věnovat ještě intenzivněji.

Senioři

Našim cílem je „spokojený senior ve svém domácím prostředí“. Proto se snažíme zajistit pomoc a služby seniorům tak, aby mohli zůstat se svými blízkými ve svém důvěrně známém prostředí co nejdéle to bude možné, a tím žít co nejplnohodnotnější život tam, kde jsou šťastní.
Zajišťujeme pomoc při běžných úkonech a v domácnosti, pomáháme s dovozem potřebných věcí (nákup, léky), zajišťujeme odvoz a odvoz k lékaři, na úřady, snažíme se seniory zapojit do kulturního života v nejbližším okolí.

Děti

Našim cílem je podpořit děti, protože děti jsou naše budoucnost a náš největší dar. Pomáháme nemocným a zdravotně postiženým dětem a jejich rodinám, podporujeme nemocnice a dětské domovy, zdůrazňujeme zdravý životní styl dětí a mládeže, podporujeme rozvoj dětí ze sociálně slabých rodin a skupin, pomáháme s kulturou a vzděláváním dětí.

Mimo nadačního fondu podporujeme také "Fond ohrožených dětí" a jsme zapojeni v projektu "Pomáháme onkologii"

Více informací naleznete zde >>>.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE