Hliníková okna

Hliníková okna jsou vhodná pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, rodinné domky, zimní zahrady nebo jen prosklená zádveří, závětří a světlíky. Hliníkový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobku, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.

Výborné tepelně izolační vlastnosti mají hliníková okna díky izolační zóně zabudované
v rámu, která je v prémiových řadách vyplněna speciální PU pěnou.

 

Hliníková okna


Hliníkové profily (viz níže) jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitující dřevo), dále pak anodizované (ELOX) v barvě: zlatá, tmavohnědá, šampaň nebo v odstínu přírodní hliník. Přečtěte si o dalších výhodách hlinikových oken.

Blyweert Olympia HI

Blyweert Olympia HISystém Olympia HI je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.

Jde o nejteplejší a moderní systém v sortimentu Blyweert aluminium. Je tvořen dvěmi uzavřenými hliníkovými profily spojenými 40 mm širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Olympia HI dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov již při použití izolačního dvojskla.

  • stavební hloubka 82 mm
  • Uf = 1,01 W/m2K


Blyweert Olympia HI

Blyweert Olympia HI

Blyweert Triton HI+

Blyweert Triton HI+Systém Triton HI+ je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.

Systém Triton HI+ je tvořen dvěmi uzavřenými hliníkovými profily spojenými širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Triton HI+ v kombinaci s izolačním trojsklem dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov. Systém Triton HI+ je výhodným a cenově přijatelným řešením pro rodinné a bytové domy.

  • stavební hloubka 72 mm
  • Uf = 1,80 W/m2K

 

Blyweert Triton HI

Blyweert Triton HI+

Podívejte se na nabídku všech typů oken.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE