Hliníková okna

Hliníková okna jsou vhodná pro všechny druhy staveb, ať už se jedná o velké průmyslové a administrativní budovy, rodinné domky, zimní zahrady nebo jen prosklená zádveří, závětří a světlíky. Hliníkový systém nabízí architektům a konstruktérům sortiment výrobku, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a velice dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na které byly kladeny ty nejvyšší nároky na konstrukční a architektonické řešení.

Výborné tepelně izolační vlastnosti mají hliníková okna díky izolační zóně zabudované
v rámu, která je v prémiových řadách vyplněna speciální PU pěnou.

 

Hliníková okna


Hliníkové profily (viz níže) jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech RAL (také dvojbarevné, rustikální a imitující dřevo), dále pak anodizované (ELOX) v barvě: zlatá, tmavohnědá, šampaň nebo v odstínu přírodní hliník. Přečtěte si o dalších výhodách hlinikových oken.

Blyweert Olympia HI

Blyweert Olympia HISystém Olympia HI je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.

Jde o nejteplejší a moderní systém v sortimentu Blyweert aluminium. Je tvořen dvěmi uzavřenými hliníkovými profily spojenými 40 mm širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Olympia HI dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov již při použití izolačního dvojskla.

 • stavební hloubka 82 mm
 • Uf ≥ 0,79 W/m2K
 • Uw ≥ 0,73 W/m2K
 • Ud ≥ 1,06 W/m2K

Blyweert Olympia HI

Blyweert Olympia HI

Blyweert Triton HI+

Blyweert Triton HI+Systém Triton HI+ je tříkomorový okenně-dveřní systém s vysoce izolačním přerušením tepelného mostu.

Systém Triton HI+ je tvořen dvěmi uzavřenými hliníkovými profily spojenými širokými dělícími pásky z materiálu ABS s integrovanou patentovanou pěnovou vložkou, která zcela zabraňuje průchodu chladu na vnitřní interiérovou polovinu profilu, sloužící jako přerušení tepelného mostu. Okna, dveře a prosklené stěny Triton HI+ v kombinaci s izolačním trojsklem dosahují velice nízkých hodnot součinitele prostupu tepla a splňují přísné doporučené požadavky na tepelnou ochranu budov. Systém Triton HI+ je výhodným a cenově přijatelným řešením pro rodinné a bytové domy.

 • stavební hloubka 72 mm
 • Uf ≥ 1,34 W/m2K
 • Uw ≥ 0,91 W/m2K
 • Ud ≥ 1,15 W/m2K

Blyweert Triton HI

Blyweert Triton HI+

PONZIO PT 50

PONZIO PT 50Systém hliníkových profilů bez tepelné izolace je určený především k provádění vnitřních konstrukcí: zástěn proti průvanu, interiérových dveří a dělících příček.

Možnost provedení kouřotěsných dveří. Zasklení jednoduchým sklem, izolačním dvojsklem i výplní (4 – 40 mm).

 • stavební hloubka 52 mm

PONZIO PT50

PONZIO PE 78N

PONZIO PE 78NSystém má tříkomorovou konstrukci profilů s drážkou pro kování standardu "euro" a s drážkou používanou pro okna a balkonové dveře z profilů PVC či dřeva. Je určen pro výrobu oken s obzvláště vysokými požadavky na tepelnou izolaci. Konstrukční hloubka profilu rámů je 78 mm, a 86 mm pro křídla. Je použito tepelně izolační vyplnění o tloušťce 42 mm a dvousložkové středové těsnění. Toto vše se podílí na vysoké hodnotě tepelné izolačnosti profilu. Ve verzi PE 78N je součinitel prostupu tepla od 1,7 W/m2K, v teplejší verzi PE 78N+ s uzavřenou podskelní komorou je Uf od 1,3 W/m2K.

Systém umožňuje použít širokou škálu kování se snadnou následnou montáží. Tříkomorová staba profilu systému PE 78N a díky ztužujícím dodatečným prkvům, lze systém použít pro velkorozměrové konstrukce.

 • stavební hloubka 78 mm
 • Uf ≥ 1,3 W/m2K

PONZIO PE 78N

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE