Svět oken se věnuje charitě

Pomáháme onkologiiOd poloviny roku 2017 jsme součástí projektu Pomáháme onkologii, což je dlouhodobý projekt, který má za úkol získávat finanční prostředky pro nákup speciálního vybavení pro onkologicky nemocné pacienty a zkvalitňovat lékařskou péči.

Vybrané finanční prostředky putují pacientům Onkologického centra Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně a jsou určené na nákup přístrojového vybavení.

Jak můžete pomoci Vy?

Je to jednoduché, stačí zakoupit některý z výrobků podporující výše zmíněný projekt, např. korálkové náramky přátelství, potravinové doplňky či notesy.

Firmy si mohou odečíst 2 % z daňového základu, z příspěvku na dobročinné účely. Nabízíme vám možnost, jak pomoct dobré věci a zároveň i svému podnikání. Případně si můžete objednat reklamní předměty, které budou opatřeny vaším logem a symbolem projektu Pomáháme onkologii.

 

Kde konkrétně Svět oken pomohl?

Za rok 2017 a 2016 jsme přispěli částkou 400 tis. korun jako dárce hlavně Dětskému centru v Kroměříži (dříve Klokánek), Diakonii ve Vsetíně, Dětskému domovu v Liptále, projektu Pomáháme onkologii, spoluúčast na Dětských dnech s Annou, a drobné jiné charitativní akce či organizace.

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE