Screenové rolety

Svislé markýzy, někdy také nazývané fasádní předokenní markýzy, se montují na fasádu domu. Jsou častou volbou majitelů moderně architektonicky pojatých staveb, kam se svým vzhledem velmi hodí.

Své využití nacházejí svislé markýzy při stínění oken, prosklených stěn a výloh, zimních zahrad, pergol či větších teras a balkónů.

Hlavní předností je kromě ochrany před přímými slunečními paprsky také fakt, že stíní pohledům zvenčí. Pomáhají tak chránit vaše soukromí, ale současně díky transparentnosti použitého materiálu nebrání vašemu průhledu ven. Působí velmi elegantně a uvnitř vytváří zvláštní atmosféru.

Podrobné informace o naší široké nabídce stínící techniky se dozvíte na naší bezplatné lince ☎️ 800 188 882 nebo v jakékoliv z našich 36 poboček.

Venkovní žaluzie

Typy screenových rolet

ZIMNÍ CENY

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA
NA VENKOVNÍ STÍNĚNÍ

Tara Premio

Screenová roleta Tara Premio je nejnovější model, který vyniká zdokonalenými vlastnostmi a specifikacemi.
ZIP systém u venkovních screenových rolet Tara Premio představuje inovativní a efektivní způsob uchycení látky k bočním vodicím lištám. Tento systém zajišťuje, že roleta zůstane pevně a bezpečně připevněná k okennímu otvoru, což přináší řadu výhod.
Základem ZIP systému jsou speciální zipové pásky, které jsou integrovány do bočních hran látky rolety. Tyto pásky jsou vybaveny plastovými zipovými zuby, které přesně zapadají do drážek na bočních vodicích lištách. Tento mechanismus vytváří pevný spoj mezi látkou a lištami, což eliminuje nežádoucí boky nebo vlnění látky při pohybu rolety.
Díky ZIP systému je screenová roleta Tara Premio odolná vůči větru a povětrnostním vlivům, což zaručuje stabilní a bezproblémový chod i při silnějším větru. Navíc tento systém přispívá k účinnému utěsnění okenního otvoru, čímž minimalizuje pronikání světla a zvyšuje energetickou účinnost. Bezpečné uchycení zároveň chrání látku rolety před opotřebením a prodlužuje její životnost.
Jedním celistvým kusem screenové rolety Tara Premio lze zastínit prostor až do rozměru 5 x 3 m.

Screenové rolety, nebo také venkovní látkové rolety, představují elegantní a praktické řešení pro regulaci světla a teploty v interiérech. Jejich odolná konstrukce umožňuje efektivní stínění a ochranu před slunečním zářením, aniž by omezila výhled. Kromě toho poskytují soukromí a zabraňují průhledu do interiéru, což je ideální pro terasy, zahrady nebo balkony. Díky odolným materiálům jsou venkovní screenové rolety schopny odolávat povětrnostním vlivům a zachovávat čistý estetický dojem i v náročných podmínkách. Nenáročnou údržbu screenových rolet podtrhuje jejich dlouhá životnost a spolehlivost.

Ovládání screenových rolet

Ovládání venkovních látkových rolet může být prováděno několika způsoby. Klasickým způsobem je manuální ovládání pomocí kliky. Modernější variantou je dálkové ovládání, které umožňuje pohodlné nastavení rolet z pohodlí interiéru. Screenové rolety tak lze ovládat vypínačem, dálkovým ovladačem nebo mobilní aplikací. Senzory počasí, jako dešťové a větrné čidlo, přidávají další úroveň automatizace. Dešťový senzor zavře rolety při detekci deště, zatímco větrné čidlo reaguje na silný vítr a automaticky je ovládá tak, aby minimalizovalo riziko poškození.

Barevné provedení screenových rolet

V oblasti barevného provedení látek venkovních textilních rolet jsou možnosti téměř neomezené. Kromě klasických barev existuje široká paleta vzorů a textur, které umožňují přizpůsobit rolety stylu a designu exteriéru. Současné moderní trendy směřují k neutrálním barvám a přírodním odstínům, které se snadno kombinují s okolním prostředím. V nabídce máme široký výběr variant šedých, pískových, béžových a hnědých tónů. High-tech materiály s odolností vůči UV záření zajistí, že barvy zůstanou stále syté a odolné vůči vyblednutí.

Využití screenových rolet

Venkovní screenové rolety mohou být moderním doplňkem pro nejrůznější typy staveb a prostorů. Jsou skvělou volbou pro rodinné domy s terasami nebo zimními zahradami. Ideální volbou jsou screenové rolety pro zastínění boku pergoly. Elegantním a přitom praktickým stíněním jsou screenové rolety pro restaurace a kavárny s venkovními posezeními, obchody s výlohami a dokonce i kancelářské budovy, kde mohou dodat stavbě jedinečný design. Vhodné jsou i pro hotelové terasy či wellness centra, kde poskytují komfortní prostředí a optimální ochranu před sluncem pro hosty a zákazníky.

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE