Automatizace domácnosti od Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Bydlení budoucnosti můžete mít už dnes

Představte si, jak celou svou domácnost ovládáte jedním dotekem svého chytrého telefonu. Předem nastavené “scénáře“ celé vaší rodině nabídnou příjemné pohodlí i bezpečí a těšit se můžete i na výrazné úspory na energiích.

Podívejme se na automatizaci domácnosti blíže, představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od naší partnerské společnosti Somfy.

Mějte celou svou domácnost pod palcem

Jak automatizace domácnosti funguje

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat stínění jako markýzy, venkovní žaluzie či rolety, garážová vrata i osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, můžete si zvolit aplikace Connexoon, nebo systém TaHoma®.

Vše můžete ovládat na dálku ze svého chytrého telefonu či tabletu, nebo nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Pokud pak například větrné čidlo zaznamená příliš silný vítr, markýza se sama zatáhne. Nebo se automaticky stáhnou venkovní žaluzie, pokud teplota v domě přesáhne třicet stupňů a sluneční čidlo zaznamená intenzivní záření.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Automatizace přináší pohodlí, bezpečí a úsporu na energiích.

S TaHomou® ovládáte celou domácnost odkudkoli pomocí svého chytrého telefonu.

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě (markýza byla v pořádku stažena) a podpoře zabezpečení celého objektu (objevila se překážka v dráze pohybu garážových vrat).

Zjistěte o systému více, nebo nás pro získání systému TaHoma® rovnou kontaktujte, rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Každá z nich se stará o jinou část vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o terasu. V řeči Somfy jde o aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte více informací o aplikacích Connexoon, nebo se obraťte přímo na nás, jsme zde pro Vás.

Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen vjezdovou bránu a garážová vrata.

 

Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen vjezdovou bránu a garážová vrata.

Zajímá Vás víc?

Poradíme Vám! Ať Vás zajímají konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě Vám, jsme Vám k dispozici na bezplatných tel. č. 800 101 004 (Čechy) a 800 100 039 (Morava) nebo ve 38 pobočkách po celé České republice.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE