Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Cena balkónových dveří - na čem záleží?

Cena balkonových a terasových dveří se odvíjí především od použitého materiálu a typu dveří, tj. zda se jedná o dveře klasické otevírací, luxusní posuvné, plastové či hliníkové...Jakým dáte přednost vy?
blog

Co dělat, když dveřmi táhne

Mrazivý zimní vítr může někdy způsobovat protahování kolem dveří. Pojďme se podívat, jak tomu jednoduše učiníte přítrž. Zruční kutilové si pomohou sami, ti co si netroufají, mohou využít odborníky.
blog

Energetické nároky na terasové dveře

Možná máte dojem, že velké prosklené dveře také znamenají úniky tepla v zimě a nepřijímený pocit, že od dveří a oken táhne. Při výběru terasových dveří je třeba myslet na co nejlepší izolační vlastnosti.
blog

Kliky a madla na balkónové dveře

Výběr kliky či madla na balkónové dveře se může zdát jako nepodstatný detail, ale nenechte se mýlit. Vhodně zvolená klika dotváří celý dojem a může vás i ochránit před zloději. Pojďme si společně vybrat vhodnou kliku či madlo...
blog

Balkónové dveře pro domácí mazlíčky

Malá dvířka pro domácího mazlíčka k volnému procházení na balkon či terasu se hodí, ať nemusíte dělat vrátného. Je několik možností, kam průchod umístit. Pojďme se podívat, jak je vybrat...
blog

Zabezpečení balkónových a terasových dveří proti zlodějům

V minulém článku jsme se podívali na zabezpečení dveří v souvislosti s dětmi, nyní se podíváme na bezpečnost z hlediska ochrany soukromí a majetku. Pojďme se efektivně chránit proti zlodějům.
blog

Zajištění terasových dveří proti dětem

Oknům, balkónovým a terasovým dveřím je třeba věnovat zvýšenou pozornost vzhledem k bezpečnosti dětí.O tom, jak zabezpečit okna jsme již psali, nyní se podíváme, jak zabezpečit balkónové a terasové dveře.
blog

Seřizování plastových balkónových dveří

Dvoukřídlé balkónové dveře, stejně jako okna, potřebují údržbu v podobě pravidelné kontroly a seřízení. To je nutné především v případě, že dveře zadrhávají nebo klika jde ztuha dovírat.
blog

Posuvné terasové dveře - které jsou ty pravé pro vás?

Pokud jste se rozhodli pro elegantní a praktické posuvné terasové dveře, máte několik možností výběru. V článku se dozvíte v čem se liší jednotlivé typy.
blog

Posuvné nebo otevírací dveře na terasu

Trendem moderního stavebnictví je propojení domu a zahrady ideálně přes velkou prosklenou stěnu s terasovými dveřmi. V článku se podíváme, jaké existují typy terasových dveří. Zvolíte ekonomickou nebo luxusní variantu?
blog

Jak pověsit dekorace na plastové dveře bez hřebíků

Krásná dekorace na vstupních dveřích utváří první dojem pro všechny příchozí. Nemusíte hned zatloukat hřebíky. Přinášíme tipy, jak pověsit věnec bez ničení vašich dveří.
blog

Bezpečnostní zámky jsou minimum pro zabezpečení domu

Doma se cítíme v bezpečí, proto je vhodné myslet na zabezpečení vchodových dveří. Ideální jsou kvalitní vstupní dveře v kombinaci s vícebodovým zámkem.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE