Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Falcové nebo bezfalcové dveře

Znáte už moderní bezfalcové dveře. Pojďme si je představit blíže a porovnat s klasickým dveřmi. Kam se bezfalcové dveře hodí, jak vypadají a jaké mají výhody vám prozradí náš článek.
blog

Velký přehled interiérových dveří

Interiérové dveře jsou důležitým prvkem každého domova. Pojďme si představit jednotlivé typy a možnosti, které při výběru dvěří máte.
blog

Oprava balkónových dveří

I kvalitní balkónové dveře mohou mít drobné závady a je třeba je opravit či seřídit. Pojďme se podívat na nejčastější závady a jejich řešení.
blog

Zasklení u balkónových dveří

Balkónové dveře můžete zasklít klasickým dvojsklem nebo trojskem, ale na výběr máte také protihlukovou nebo bezpečnostní verzi. Které zasklení si vyberete vy?
blog

Jak seřídit balkónové dveře

Seřízení balkónových dveří není nijak složité a zvládne ho doma i šikovný kutil. Pokud si přesto sami netroufáte, doporučujeme využít služeb servisního technika.
blog

Sítě proti hmyzu do balkónových dveří

Určitě to také znate...otravné bzučení mouchy v kuchyni nebo pískání komára, který vám v noci létá kolem ucha a vy víte, že se ráno probudíte seštípaní. Pořiďte si sítě proti hmyzu do balkonových dveří i oken a výskyt hmyzu uvnitř se sníží na minimum.
blog

Cena balkónových dveří - na čem záleží?

Cena balkonových a terasových dveří se odvíjí především od použitého materiálu a typu dveří, tj. zda se jedná o dveře klasické otevírací, luxusní posuvné, plastové či hliníkové...Jakým dáte přednost vy?
blog

Co dělat, když dveřmi táhne

Mrazivý zimní vítr může někdy způsobovat protahování kolem dveří. Pojďme se podívat, jak tomu jednoduše učiníte přítrž. Zruční kutilové si pomohou sami, ti co si netroufají, mohou využít odborníky.
blog

Energetické nároky na terasové dveře

Možná máte dojem, že velké prosklené dveře také znamenají úniky tepla v zimě a nepřijímený pocit, že od dveří a oken táhne. Při výběru terasových dveří je třeba myslet na co nejlepší izolační vlastnosti.
blog

Kliky a madla na balkónové dveře

Výběr kliky či madla na balkónové dveře se může zdát jako nepodstatný detail, ale nenechte se mýlit. Vhodně zvolená klika dotváří celý dojem a může vás i ochránit před zloději. Pojďme si společně vybrat vhodnou kliku či madlo...
blog

Balkónové dveře pro domácí mazlíčky

Malá dvířka pro domácího mazlíčka k volnému procházení na balkon či terasu se hodí, ať nemusíte dělat vrátného. Je několik možností, kam průchod umístit. Pojďme se podívat, jak je vybrat...
blog

Zabezpečení balkónových a terasových dveří proti zlodějům

V minulém článku jsme se podívali na zabezpečení dveří v souvislosti s dětmi, nyní se podíváme na bezpečnost z hlediska ochrany soukromí a majetku. Pojďme se efektivně chránit proti zlodějům.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE