Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Seřizování plastových balkónových dveří

Dvoukřídlé balkónové dveře, stejně jako okna, potřebují údržbu v podobě pravidelné kontroly a seřízení. To je nutné především v případě, že dveře zadrhávají nebo klika jde ztuha dovírat.
blog

Posuvné terasové dveře - které jsou ty pravé pro vás?

Pokud jste se rozhodli pro elegantní a praktické posuvné terasové dveře, máte několik možností výběru. V článku se dozvíte v čem se liší jednotlivé typy.
blog

Posuvné nebo otevírací dveře na terasu

Trendem moderního stavebnictví je propojení domu a zahrady ideálně přes velkou prosklenou stěnu s terasovými dveřmi. V článku se podíváme, jaké existují typy terasových dveří. Zvolíte ekonomickou nebo luxusní variantu?
blog

Jak pověsit dekorace na plastové dveře bez hřebíků

Krásná dekorace na vstupních dveřích utváří první dojem pro všechny příchozí. Nemusíte hned zatloukat hřebíky. Přinášíme tipy, jak pověsit věnec bez ničení vašich dveří.
blog

Bezpečnostní zámky jsou minimum pro zabezpečení domu

Doma se cítíme v bezpečí, proto je vhodné myslet na zabezpečení vchodových dveří. Ideální jsou kvalitní vstupní dveře v kombinaci s vícebodovým zámkem.
blog

Materiály interiérových dveří - jaký vybrat?

Interiérové dveře jsou důležitou součástí vašeho domova. Můžete si vybrat z různého materiálového provedení v široké paletě barev, s prosklením a doplňky.
blog

Kdy má ještě cenu zachránit dveře

Máte doma starší nevzhledné dveře a zvažujete, jestli rovnou koupit nové, nebo se pokusíte ty staré zachránit? Kdy se to ještě vyplatí a kdy už raděj vybírat nové, vám poradí náš článek.
blog

Jak naložit se starými dveřmi

Staré dveře samozřejmě můžete naložit na vozík a odvézt do sběrného dvora, pojďme se ale podívat na některé kreativní nápady, jak staré dveře znovu smysluplně použít.
blog

Dvířka pro psy v plastových dveřích

Máte-li doma zvířecího člena domácnosti, možná řešíte instalaci malých dvířek, díky nimž by si pes či kočka mohli sami vyběhnout na zahradu dle potřeby. Přečtěte si v našem článku jak na to.
blog

Povánoční výzdoba oken a dveří, která poslouží celou zimu

Vánoce a s nimi i sváteční nálada jsou definitivně za námi, přesto se nemusíme s novým rokem vzdát krásné výzdoby. Stačí jen drobné úpravy již hotové vánoční dekorace.
blog

I klika dotváří design domu

Celkový design vstupních dveří dotváří klika a doplňky. Oblíbená je kulová klika nebo klasická v mnoha barevných a tvarových provedeních. Které dáte přednost vy? Více v našem článku...
blog

Jak poznat levé a pravé dveře

V dnešním článku vám poradíme, jak se správně určují levé a pravé dveře. Možná se vám to může zdát jako banalita, přesto při objednávání dveří je třeba přesně vědět, zda potřebujete pravé či levé.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE