Sítě proti hmyzu do balkonovych dveří

Sítě proti hmyzu do balkónových dveří

  • Publikováno: 18.3.2020
  • Kategorie: Dveře

Sítě proti hmyzu do balkónových dveří jsou v našich podmínkách, obzvláště v létě, absolutní nutnost. Zabráníte tak tomu, že byste měli dům plný komárů, much a jiného hmyzu. Sítě nejsou drahé, ale v létě prakticky nahradí terasové dveře. Vybírat můžete z různých typů sítí. Nejjistější je nechat si vyrobit sítě na míru včetně jejich montáže. Pojďme se podívat, jaké sítě do balkónových dveří existují:

  • Otevírací síť na dveře s magnetem. Nejčastější a nejlevnější účinné řešení. Otevírací síťové dveře mají samouzavírací panty a díky magnetu se udržují zavřené, čímž nedají hmyzu nejmenší šanci se přes ně dostat. Sítě mají hliníkový rámeček a můžete si je vybrat v různém barevném provedení. Minimální životnost je 10-15 let.

  • Posuvná síť. Tato varianta se hodí jako doplněk k posuvným terasovým dveřím. Posuvná síť ve dveřích nezabírá žádné místo a nepotřebuje prostor pro otevírání. Opět mohou být dveře v různém barevném provedení.

  • Rolovací síť. Když se nedá použít otevírací ani posuvná síť, pak je zde možnost horizontální nebo vertikální sítě. Okenní síť se roluje svisle, dveřní vodorovně. Rolovací sítí se nijak nenarušuje vzhled dveří.

  • Plisé sítě. Plisé neboli skládací sítě se hodí v případech, kdy chcete udržet maximální šíři průchozího otvoru nebo chcete zasíťovat zahradní pergolu či altánek.

Tip: rozsáhlý článek na téma příslušenství k plastovým oknům a dveřím vám pomůže s výběrem doplňků k oknům

Sítě proti hmyzu do dveří je dobré kombinovat i se sítěmi do oken, aby mělo vaše snažení smysl.

Montáž sítí

Montáž je velmi jednoduchá. Vždy dostanete k sítím podrobný návod nebo máte i možnost nechat si sítě nainstalovat přímo firmou, která vám sítě dodá. To je samozřejmě nejlepší varianta, protože odborníci sítě namontují přesně a bezchybně během pár minut.
Každopádně je síť proti hmyzu do balkónových dveří velmi rozumná investice.

Tip: Nevíte jak se o sítě proti hmyzu správně starat a co s nimi přes zimu? Přečtěte si náš další článek Jak se starat o sítě proti hmyzu a co s nimi v zimě>>


Pokud vás zaujaly naše produkty, 
kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE