Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Ovladač garážových vrat

Ovladač garážových vrat je nejen pohodlný ale i praktický. Snad nikdo si nepořídí nová vrata bez dálkového ovladače. Pojďme se v našem článku podívat, jaké jsou možnosti.
blog

Bezpečnostní zámky jsou minimum pro zabezpečení domu

Doma se cítíme v bezpečí, proto je vhodné myslet na zabezpečení vchodových dveří. Ideální jsou kvalitní vstupní dveře v kombinaci s vícebodovým zámkem.
blog

Jak sundat ochrannou fólii z parapetu

Nedávno jsme radili jak odstranit ochrannou fólii z okenního skla, nyní se podíváme na způsob, jak opatrně odstranit starou fólii z nového parapetu. Není to nijak složité, jen pozor na zbytečné škrábance.
blog

Dodatečná výměna okenních skel za nová (dvojskla, trojskla)

Pokud vaše stará okna špatně izolují a nemůžete si z nějakého důvodu pořídit okna nová, je zde možnost výměny okenních skel. Jak na to se dozvíte v článku...
blog

Příslušenství k předokenním žaluziím a roletám

Venkovní stínící technika nabízí množství doplňků, které vám zpříjemní její užití. Spínací hodiny, sluneční senzor, dálkové ovládání...Které doplňky se budou hodit vám?
blog

Jak odstranit fólie z oken

Nová plastová okna jsou chráněna fólií proti jejich poškození při přepravě a montáži. Poté by fólie měla být sundána, protože s delší časovou prodlevou je její odstranění složitější. Přinášíme tipy jak na to...
blog

Jak opravit poškrábané parapety

Pokud jsou vaše parapety poškrábané nebo jinak poničené, pravděpodobně máte pocit, že kazí celkový dojem z oken. Zde je jednoduchý návod, jak poškrábané parapety snadno opravit.
blog

Materiály interiérových dveří - jaký vybrat?

Interiérové dveře jsou důležitou součástí vašeho domova. Můžete si vybrat z různého materiálového provedení v široké paletě barev, s prosklením a doplňky.
blog

Cena zasklení balkónu

Pokud uvažujete o realizaci zasklení balkónu, jistě vás bude zajímat alespoň orientační cena. Ta závisí na mnoha faktorech: velikosti balkónu, typu zasklení, barvě nebo tesnění. V článku naleznete orientační ceník pro zasklívání lodžií a balkónů.
blog

Jak ochránit byt před vedrem

Pojďme se společně připravit na horké léto, které tu bude co nevidět. Především městské byty situované k jihu či západu jsou rozpálené tak, že v noci nemůžeme ani usnout. Přinášíme několik typů, jak byt účinně ochladit.
blog

Jak utěsnit plastová okna

Máte pocit, že vám táhne domů, ačkoli máte nová okna? Je několik možností kudy vám může kolem oken táhnout - profukuje mezi oknem a zdí, nebo mezi oknem a rámem. Někdy je lepší zavolat si odborníka, někdy si můžete drobnou opravu udělat sami.
blog

Nejkrásnější zasklené balkóny a lodžie

Zasklení balkónu a lodžie dokáže zhodnotit váš byt. Jak si takový balkón vyšperkovat vám poradíme v článku. Vyberete si stylový nábytek, stínící techniku nebo zde budete pěstovat bylinky a květiny?
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE