Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2021

Pojďme se inspirovat tvořením šikovných blogerek - vyrobte si krásné přírodní věnce na dveře, adventní věnce na stůl i menší svícny či dekorace na parapety.
blog

Top ebooky o tom, jak si vytvořit pohodové Vánoce

Podívejte se na tipy na krásné ebooky s vánoční tématikou. Dozvíte se, jak si zjednodušit předvánoční úklid, vyrobte si s dětmi krásné vánoční ozdoby a dětem ušijte originální adventní kalendář.
blog

Jak pomohou nová plastová okna s úsporou tepla v domácnosti

Uvažujete o výměně starých oken za nová? Obvykle platí, že přes stará okna hlavně v zimě uniká spousta tepla, což nepříjemný pocit zimy a zároveň to dost zvyšuje spotřebu energie na vytápění.
blog

Posuvné či otevírací dveře na terasu?

Při výběru terasových dveří se budete hlavně rozhodovat mezi posuvnými a klasickými dveřmi. Posuvné zbytečně nezabírají prostor, jsou moderní, ale dražší než klasické otevíravé dveře, které představují ekonomickou volbu...které zvolíte vy?
blog

Hliníková pergola jako zimní zahrada

Zimní zahrada je v podstatě pergola, u které jsou zasklené boční stěny. Využijete ji od jara do podzimu jako místo k posezení, relaxaci, grilování, ale i jako zahradnický koutek.
blog

Montáž balkónových dveří

Montáž klasických balkónových dveří není obzvlášť náročná a zvládnou ji bez problému dva šikovní montéři. Postup je velmi podobný jako u plastových oken...Pojďme se tedy podívat, jak to celé probíhá.
blog

Nejlepší české e-booky o úklidu a organizaci domácnosti

Organizace domácnosti, hloubkový úklid, decluttering, minimalismus, Marie Kondo...zajisté jste některé z těchto hesel slyšeli. Pojďme se blíže s touto oblastí seznámit prostřednictvím skvělých e-booků.
blog

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" i v roce 2021

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" 2021, naše důležité kontakty tak naleznete nejen na našich www stránkách, ale také na Firmy.cz, Najisto.cz a Google.
blog

Designérka Iva Drozdová pomáhá dát oknům příjemný styl, eleganci a radost (ROZHOVOR)

Přinášíme vám zajímavý a inspirativní rozhovor s interiérovou designérkou Ivou Drozdovou, která se specialuzje především na bytový textil.
blog

Prodlužte živostnost plastových oken správnou údržbou svépomocí

Správná údržba plastových oken prodlouží jejich životnost a také zajistí jejich bezproblémové fungování. V článku přinášíme kompletní průvodce údržbou oken svépomocí.
blog

Kompletní průvodce výběrem plastových oken

Pro naše zákazníky jsme připravili kompletního průvodce výběrem plastových oken. V článku se dozvíte, jak správně vybrat plastová okna, aby vám skvěle sloužila dlouhá léta.
blog

Představujeme bioklimatickou pergolu

Bioklimatické pergoly jsou opravdu tou nejluxusnější volbou, kterou si můžete dopřát. Naklápěcí lamely přirozeně stíní, ale přitom umožňují vzduchu proudit. Pojďte se blíže seznámit...
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE