Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Co zvolit, venkovní rolety či žaluzie?

Venkovní rolety i žaluzie mají společnou hlavní funkci, zastínit danou místnost. Obě dvě varianty mají své výhody a nevýhody. V tomto článku si srovnáme jejich vlastnosti, ale nutno říct, že chybu neuděláte s roletami ani s žaluziemi.
blog

10 rad pro výběr garážových vrat

Investice do kvalitních garážových vrat je tedy na místě. Nejspíše budete volit ze dvou variant – sekční vrata nebo rolovací vrata. Obě varianty mají svá pro a proti. Co je při výběru, ale nejdůležitější jsou vaše konkrétní požadavky a skutečnost, jaké dispozice má vaše garáž. V tomto článku se podíváme, na co všechno byste měli při výběru garážových vrat myslet, a jaké otázky si zodpovědět.
blog

Nejhezčí vánoční interiéry blogerek 2021

Pojďme se inspirovat tvořením šikovných blogerek - vyrobte si krásné přírodní věnce na dveře, adventní věnce na stůl i menší svícny či dekorace na parapety.
blog

Top ebooky o tom, jak si vytvořit pohodové Vánoce

Podívejte se na tipy na krásné ebooky s vánoční tématikou. Dozvíte se, jak si zjednodušit předvánoční úklid, vyrobte si s dětmi krásné vánoční ozdoby a dětem ušijte originální adventní kalendář.
blog

Jak pomohou nová plastová okna s úsporou tepla v domácnosti

Uvažujete o výměně starých oken za nová? Obvykle platí, že přes stará okna hlavně v zimě uniká spousta tepla, což nepříjemný pocit zimy a zároveň to dost zvyšuje spotřebu energie na vytápění.
blog

Posuvné či otevírací dveře na terasu?

Při výběru terasových dveří se budete hlavně rozhodovat mezi posuvnými a klasickými dveřmi. Posuvné zbytečně nezabírají prostor, jsou moderní, ale dražší než klasické otevíravé dveře, které představují ekonomickou volbu...které zvolíte vy?
blog

Hliníková pergola jako zimní zahrada

Zimní zahrada je v podstatě pergola, u které jsou zasklené boční stěny. Využijete ji od jara do podzimu jako místo k posezení, relaxaci, grilování, ale i jako zahradnický koutek.
blog

Montáž balkónových dveří

Montáž klasických balkónových dveří není obzvlášť náročná a zvládnou ji bez problému dva šikovní montéři. Postup je velmi podobný jako u plastových oken...Pojďme se tedy podívat, jak to celé probíhá.
blog

Nejlepší české e-booky o úklidu a organizaci domácnosti

Organizace domácnosti, hloubkový úklid, decluttering, minimalismus, Marie Kondo...zajisté jste některé z těchto hesel slyšeli. Pojďme se blíže s touto oblastí seznámit prostřednictvím skvělých e-booků.
blog

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" i v roce 2021

Obhájili jsme označení "Spolehlivá firma" 2021, naše důležité kontakty tak naleznete nejen na našich www stránkách, ale také na Firmy.cz, Najisto.cz a Google.
blog

Designérka Iva Drozdová pomáhá dát oknům příjemný styl, eleganci a radost (ROZHOVOR)

Přinášíme vám zajímavý a inspirativní rozhovor s interiérovou designérkou Ivou Drozdovou, která se specialuzje především na bytový textil.
blog

Prodlužte živostnost plastových oken správnou údržbou svépomocí

Správná údržba plastových oken prodlouží jejich životnost a také zajistí jejich bezproblémové fungování. V článku přinášíme kompletní průvodce údržbou oken svépomocí.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE