Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Velký přehled interiérových dveří

Interiérové dveře jsou důležitým prvkem každého domova. Pojďme si představit jednotlivé typy a možnosti, které při výběru dvěří máte.
blog

Terasové dveře v interiéru – jak je zastínit

Terasové dveře jsou velmi elegantní a prostoru dodají moderní vzhled. Pro zachování soukromí ale i příjemné teploty uvnitř doporučujeme vhodný výběr stínící techniky.
blog

Bydlete harmonicky aneb 4 nejlepší e-booky o Feng Shui v interiéru

Podle Feng Shui je bydlení v rovnováze a harmonii a správně proudící energie základem zdravého a spokojeného života. Inspirujte se e-booky o Feng Shui v interiéru.
blog

Jak sladit okna, dveře a stínění dle Feng Shui

Feng Shui je tradiční čínské učení o tom, jak žít v harmonii s naším životním prostředím. Inspirujte se, jak vytvořit harmonické bydlení, kde se budete cítit skvěle.
blog

Oprava balkónových dveří

I kvalitní balkónové dveře mohou mít drobné závady a je třeba je opravit či seřídit. Pojďme se podívat na nejčastější závady a jejich řešení.
blog

Zasklení u balkónových dveří

Balkónové dveře můžete zasklít klasickým dvojsklem nebo trojskem, ale na výběr máte také protihlukovou nebo bezpečnostní verzi. Které zasklení si vyberete vy?
blog

Plastová okna z bazaru - dobrá volba?

Bazarová okna představují nejlevnější možnost, jak pořídit okna. Má to ale několik úskalí - nemusí jich být dostatečný počet a mít přesné rozměry, které potřebujete a nevíte o jejich původu. Je to dobrá volba?
blog

Jaká okna do staršího domu

Také znáte ten pocit, že vám protahuje od oken a za zimu protopíte hromadu peněz? Špatná tepelná izolace je nejčastějším důvodem k výměně starých oken za nová. Pojďme se podívat, jak vybrat okna do staršího domu.
blog

Sklepní byty - hlavní roli hrají okna

I sklepní byt lze proměnit v příjemné a útulné místo k žití. Pomůže vám k tomu výběr vhodných oken. Více o sklepních oknech a zařízení sklepního bytu se dozvíte v našem článku.
blog

Jak zaměřit žaluzie

V případě, že budete kupovat nové žaluzie, poradíme vám, jak je správně změřit, aby perfektně seděly rozměrům vašich oken.
blog

Jak zaměřit rolety

Zvažujete nové rolety? Poradíme vám, jak správně je zaměřit, aby cenová kalkulace i samotné rolety seděly přesně a montáž proběhla bez problému.
blog

Jak seřídit balkónové dveře

Seřízení balkónových dveří není nijak složité a zvládne ho doma i šikovný kutil. Pokud si přesto sami netroufáte, doporučujeme využít služeb servisního technika.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 37 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE