Cena zasklení balkónu

Zasklení lodžie a balkonů - ceník

 • Publikováno: 3.3.2020
 • Kategorie: Balkóny a lodžie

Zasklený balkón je perfektní věc. Zvětšíte si tak svůj obytný prostor svého bytu, zvýšíte hodnotu svého bytu, zlepšíte jeho zvukově izolační i tepelně izolační vlastnosti. Ale hlavně získáte místo, kde můžete v klidu posedět, popíjet kávu, odpočívat, pěstovat bylinky a bezpečně sušit prádlo.

Co ovlivňuje cenu zasklení lodžie a balkonu

 • velikost balkónu (výška a šířka zasklení)

 • výběr - zda chcete rámové nebo bezrámové zasklení
  • rámový je proti bezrámovému posuvně otočnému systému cca o 7000 Kč levnější
  • rámový je oproti bezrámovému posuvnému systému cca o 3000 Kč levnější
 • materiál a současný stavu balkónu a zábradlí (případné nerovnosti, zchátralost zábradlí atd.)

 • způsob kotvení

 • charakter zasklívaného prostoru - lodžie nebo balkón

 • možné množstevní slevy při hromadné objednávce (např. celková revitalizace panelových domů)

 

Zasklívání balkónu - cena

Obecně platí, že konkrétní nacenění vám vždy zašle spolehlivá firma rychle. Kromě nacenění se také podívejte na recenze zasklení balkonu a na lhůtu, ve které vám zasklení provede. Pojďme se podívat na rozmezí cen zasklívání balkonů, ve kterých se obvykle firmy, které provádějí zasklení balkónů, pohybují.

Vybereme pro příklad 3 varianty:

 1. Zasklení malého balkónu. Výška balkónu 1,5 m, šířka 3,5 m. Zasklení klasického malého balkónu o těchto rozměrech vyjde na cca 15 až 20 tisíc korun včetně DPH.

 2. Zasklení středního balkónu. Výška balkónu 1,7 m, šířka 4,5 m. Zasklení středně velkého balkónu 19 až 25 tisíc korun včetně DPH.

 3. Zasklení velkého balkónu. Výška balkónu 2,1 m, šířka 7 m. Zasklení velkého balkónu vyjde na cca 30 až 40 tisíc korun včetně DPH.


Zasklívání lodžií - cena

V případě, že máte lodžii, ceny se budou lišit, protože lodžie je bez bočních stran na rozdíl od balkonu, u kterého se boční stěny zasklívají.

 1. Zasklení malé lodžie. Výška lodžie 1,5 m, šířka 3,5 m. Zasklení menší lodžie vyjde na cca 15 až 25 tisíc korun včetně DPH.

 2. Zasklení střední lodžie. Výška lodžie 1,7 m, šířka 4,5 m. Zasklení středně velké lodžie vyjde 19 až 30 tisíc korun včetně DPH.

 3. Zasklení velké lodžie. Výška lodžie 2,1 m, šířka 6 m. Zasklení velké lodžie vyjde na cca 28 až 40 tisíc korun včetně DPH


Pozn. výše uvedené ceny jsou pouze orientační, přesná cena je vypočtena podle zaměření naším technikem, stavu zasklívaného prostoru, a podle dohodnutých parametrů. Výše uvedené orientační ceny jsou uvedeny po započítání všech slev, tzn. již po slevě 61 %.

Příklad: Orientační cena rámového zasklení lodžie o velikosti 3,5m x 1,5m cca 15.500 Kč, bezrámové zasklení o stejné velikosti stojí asi 20.600 Kč a posuvně otočný systém pak cca 22.500 Kč. Cena je včetně DPH, materiálu, montáže a dopravy. Tyto ceny neobsahují cenu oplechování, těsnění, změnu barvy atd. Více viz odstavec níže Příplatky.


Příplatky

Tento ceník zasklení balkónů a lodžii je jen orientační. Záleží na každé firmě a také na dalších parametrech vašeho balkónu. Někde je potřeba platit k výše uvedeným cenám ještě dopravu, oplechování, těsnění, příplatek za jinou barvu než bílou, demontáž stávajícího zasklení apod.

Nejlepší je, když si vyberete důvěryhodnou firmu, která provozuje i kamenné prodejny, a zašlete jí svou poptávku, ať už chcete zasklít balkon u rodinného domku nebo vás zajímá cena zasklení lodžie v paneláku. Obratem vám ji přesně a navíc zdarma nacení.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE