Cena zasklení balkónu

Cena zasklení balkónu

  • Publikováno: 24.5.2019
  • Kategorie: Balkóny a lodžie

Zasklený balkón je perfektní věc. Zvětšíte si tak svůj obytný prostor svého bytu, zvýšíte hodnotu svého bytu, zlepšíte jeho zvukově izolační i tepelně izolační vlastnosti. Ale hlavně získáte místo, kde můžete v klidu posedět, popíjet kávu, odpočívat, pěstovat bylinky a bezpečně sušit prádlo.

Na čem cena zasklení záleží:

  • na velikosti balkónu (výška a šířka zasklení)

  • na tom, jestli chcete rámové nebo bezrámové zasklení (obecně platí, že bezrámové zasklení je levnější)

  • na materiálu a současném stavu balkónu a zábradlí

  • na způsobu kotvení

  • na firmě, kterou si vyberete

 

Rozmezí cen zasklení balkónů

Obecně platí, že konkrétní nacenění vám vždy zašle spolehlivá firma rychle. Kromě nacenění se také podívejte na její reference a na lhůtu, ve které vám zasklení provede. Pojďme se podívat na rozmezí cen, ve kterých se obvykle firmy, které provádějí zasklení balkónů, pohybují.

Vybereme pro příklad 3 varianty:

  1. Zasklení malého balkónu. Výška balkónu 1,5 m, šířka 3,5 m. Zasklení klasického malého balkónu o těchto rozměrech vyjde na cca 15 až 20 tisíc korun včetně DPH.

  2. Zasklení středního balkónu. Výška balkónu 1,7 m, šířka 4,5 m. Zasklení středně velkého balkónu 19 až 25 tisíc korun včetně DPH.

  3. Zasklení velkého balkónu. Výška balkónu 2,1 m, šířka 7 m. Zasklení velkého balkónu vyjde na cca 30 až 40 tisíc korun včetně DPH.

Pozn. uvedené ceny jsou pouze orientační, přesná cena je vypočtena podle zaměření naším technikem a podle dohodnutých parametrů


Příplatky

Tento ceník zasklení balkónů je jen orientační. Záleží na každé firmě a také na dalších parametrech vašeho balkónu. Někde je potřeba platit k výše uvedeným cenám ještě dopravu, oplechování, těsnění, příplatek za jinou barvu než bílou, demontáž stávajícího zasklení apod.

Nejlepší je, když si vyberete důvěryhodnou firmu, která provozuje i kamenné prodejny, a zašlete jí svou poptávku. Obratem vám ji přesně a navíc zdarma nacení.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE