Top 3 ebooky o tom, jak si vytvořit pohodové Vánoce

Top 3 ebooky o tom, jak si vytvořit pohodové Vánoce

  • Publikováno: 20.12.2018
  • Kategorie: Obecné rady

Adventní čas by měl být ve znamení pohody, vonícího cukroví a společně stráveného času s rodinou. Mnohdy je to však jinak a předvánoční čas je pro mnohé obdobím shonu, dokončováním pracovních restů a nervozity.

Přinášíme vám 3 ebooky o tom, jak si předvánoční čas užít bez stresu, jak zvládnout úklid na pohodu a strávit s dětmi společný čas, kdy si vyrobíte krásné vánoční ozdoby na stromeček i na stůl. Pro šikovné máme na příští rok podrobný návod, jak si ušít tři různé originální adventní kalendáře, které lze naplnit drobnými hračkami nebo sladkostmi.

Vánoční úklid na pohodu
Autorka: Eva Petružálková

"Každoroční šílenství ohledně vánočního úklidu, šůrování do noci a honění se za dokonalou domácností mi jednoho roku přišlo postavené na hlavu. Ano, uklidit, ale s rozumem a v klidu. Proto jsem napsala tento e-book. Předvánoční čas bychom si měli užívat, ne se ho už v srpnu děsit.", představuje knihu autorka.

V publikaci naleznete 11 tipů, aby váš vánoční úklid byl v klidu, bez stresu a lepší než kdy dřív. Asi sami víte, že uklízet až do bezvědomí není ta nejlepší cesta, pokud se nechcete stát otrokem své vlastní domácnosti. Ebook je volně ke stažení.

Autorka má v nabídce ještě jeden e-book "Máme uklizeno - změnou návyků k čistému domovu".

Nejkrásnější vánoční ozdoby
Autorka: Andrea Dybová

Autorka říká o publikaci: "Tento ebook vznikl proto, že miluji Vánoce. a chtěla jsem si sama vyrobit originální vánoční ozdoby. Taky protože mám děti, které rády tvoří se mnou, jsem celý ebook vytvořila tak, aby mohly tvořit i ony :)".

V tomto ebooku naleznete podrobné návody jak si vytvořit doma vánoční ozdoby. Tvoření bude bavit hlavně děti, které mohou popustit uzdu své fantazii (např. polepit polystyrénové baňky a kuličky, ozdobit šišku jako panáčka nebo vytvořit třpytivý obrázek). Návody jsou přesně popsané, navíc můžete vyzkouset i jednoduché cukroví.

Adventní kalendář (Tři návody na šití)
Autor:  Renata Pekařová

Renata Pekařová popisuje svoji knihu: "Adventní kalendáře šiju přes deset let. V eBooku jsem zpracovala návody na šití, které se mi osvědčily, aby měla každá žena (muž) možnost ušít adventní kalendář na míru svým dětem. Adventní kalendář nejen zpříjemňuje čekání na štědrý den, ale je i vánoční dekorace našich domovů."

Pro šikovné, které rády šijou, přinášíme tip na ebook s návody, jak ušít krásné adventní kalendáře. Děti budou nadšené, že každý den naleznou v pytlíčku překvapení a zároveň mají přehled kolik dní zbývá do Štědrého dne. Pro tvoření si můžete vybrat pytlíčkový kalendář, nebo kapsičkový anebo úplně jednoduchý, který zvládne i švadlenka začátečnice.

Nyní těsně před Vánoci je na tvoření kalendáře již pozdě, ale určitě vám tento ebook poslouží jako inspirace i pro příští rok.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE