Šikovné blogerky anbe nápady na podzimní dekorace

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace 2020

  • Publikováno: 4.11.2020
  • Kategorie: Rady a tipy

Pro tvořivé přinášíme nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat především přírodními materiály jako jsou dýně, vřesy, chryzantémy či šišky. V jednoduchosti je krása a proto nápady blogerek zvládnete realizovat i vy doma.

Pojďte načerpat inspiraci a tipy na letošní podzimní výzdobu.

Blogerka Alena z blogu Mon Café Blog přináší krásnou dekoraci z dýní, kterou můžete vyzdobit stolek venku na terase, pod pergolou nebo i u vchodových dveří. Na výzdobu stačí několik dýní, luceren a případně podzimní květy. Pak už zbývá jen zapálit svíčky, zachumlat se do deky a relaxovat u šálku kávy nebo knížky.

Blog: Mon CaféBlog: Mon Café Blog
https://moncafeblog.blogspot.com/2020/10/rijnova-podvecerni-siesta.html

 

Blogerka Adriana z blogu Something Sometimes uvázala krásný podzimní věnec laděný do fialova. Stačí jen přírodní materiály, které nasbíráte na vycházce. Základ na korpus je z březových proutků, poté dozdoben zelenými větvičkami a květy. Takovýmto věncem určitě potěšíte i své blízké v dnešní nelehké době.

Blog: Something SometimesBlog: Something Sometimes
http://www.somethingsometimes.cz/2020/10/workshop-vyroby-podzimnich-vencu.html

 

Jako poslední přinášíme tipy blogerky Lucie z blogu Lucie Living na tvoření s dětmi. Můžete si podle jejího návodu vyrobit závěsnou dekoraci (řetěz), kterým krásně ozdobíte balkonové nebo terasové dveře a okna. Budou vám stačit listy nebo drobné květy, poté samolepící průhledné etikety (případně eurodesky a široká lepicí páska), provázek a nůžky. Na podzimní procházce si nasbíráte pestrobarevné listy a můžete se do toho pustit.

Blog: Lucie livingBlog: Lucie Living
https://lucieliving.blogspot.com/2020/10/podzimni-dekorace-diy.html

Podívejte se na loňskou a předloňskou výzdobu blogerek

Blogerka Jana z blogu Lobelia přináší nápad na krásný přírodní podzimní věnec na dveře. Stačí jen vyrazit na procházku do podzimní přírody a hned máte množství materiálu, který na věnec můžete použít. Ideální jsou šípky, větvičky, barevné listy, šišky, mochyně, vřes, břečťan atd. Pak už potřebujete jen slaměný základ a drátek, případně tavnou pistoli.

Blog: LobeliaBlog: Lobelia
https://www.lobelia.cz/napad-na-prirodni-podzimni-venec-na-dvere/

 

Blogerka Pavla preferuje jednoduchost a soulad s přírodou při tvoření dekorací. Jako hlavní materiál si zvolila dýně a mech a musíme přiznat, že je to opravdu krásná a vkusná kombinace. Malé dýně umístila do mísy vyložené mechem a kolem dozdobila kousky tlustice, netřesky a žaludy. Tuto jednoduchou dekoraci zvládnete rychle a zapojit se mohou i malé děti. Další tipy na tvoření nebo dekorace najdete na blogu PASTU (Pohoda A Styl Tvoří Útulný Domov).

Blog: PASTUBlog: PASTU (Pohoda A Styl Tvoří Útulný Domov)
http://pastu-pohoda.blogspot.com/2019/11/podzimni-vyzdoba-u-nas.html

 

Pro blogerku Petru je zahrada její radost a proto pravidelně tvoří blog Život v zahradě. Tentokrát se s námi podělila o návod na krásný podzimní věnec z přírodnin, se kterými improvizovala a posbírala, co jí přislo do cesty např. šípky, plody klematisu, ptačí zob, dubové listy, uschlá květenství hortenzie... V květinářství pak dokoupila několik větviček eukalyptu, pistácie a salalu. Slabým floristýckým drátkem poté jednotlivé větvičky a lístky připevňovala k slaměnému základu.

Blog: Život v zahraděBlog: Život v zahradě
http://www.zivotvzahrade.cz/2019/10/podzimni-venec.html

 

Blogerka Martina žijící na Slovensku vyzdobila svůj domov na podzim dekorací ve skleničce se světýlky. Hlavní roli hrají opět přírodniny v kombinaci se světelným řetězem na baterie. Do tvoření opět můžete zapojit děti, protože postup je velmi jednoduchý. Nejprve umístěte do skleničky světelný řetěz, tak aby světélka byla rozmístěna rovnoměrně po krajích. Pote vsypte přírodniny - kaštany, ořechy, šípky, šišky atd. Výpínač s bateriemi můžete ukýt navrchu třeba pod skořápku z ořechu.

Blog: V mém životěBlog: V mém životě
https://vmemzivote.blogspot.com/2019/10/podzimni-dekorace-se-svetylky.html

 

Publicistka Monika, kterou můžete vídat v pořadu Rady ptáka Loskutáka, vyrobila také věnec v podzimním duchu. Tento vydrží několik sezón, je totiž zhotoven ze zbytků co našla paní Monika u sebe v ateliéru. Lístky jsou z moosgummi, dýňka je vyrobená z polystyrenové koule a oranžového krepového papíru, dále stačí několik červených korálku a větvičkový korpus, mašle z režného provázku, dřevěný motýlek nebo malé houbičky, tavná pistele. A můžete se pustit do tvoření.

Blog: Monika BrýdováWeb: Monika Brýdová
https://www.brydova.cz/2019/10/12/podzimni-venec/

 

Blogerka Sabina miluje podzim a užívá si barevné babí léto. Nejraději má výzdobu z dýní a vřesu, kterou naistalovala do velkého proutěného koše, kde ještě loni spal její syn. Skvělý nápad jak ho dále využít.
Interiér vyzdobila věnci s levadulí a také fialově laděným věncem z hortenzií, která získává v poslední době na oblibě i v sušené podobě.

Blog: Bláznivá mámaBlog: Bláznivá máma
https://www.blaznivamama.cz/2018/09/nastava-podzim-cas-nejen-na-podzimni.html


Blogerka Hanka
, která žije ve Švýcarsku vytvořila krásný jutový věnec, konkrétně z jutových bublin v přírodní barvě a dozdobila ho dekoracemi z drobných dýní, žaludů a listečků. Pak už vám bude stačit jen korpus na věnec a tavná pistole a můžete se pustit do tvoření pomocí podrobného návodu.

Blog: Naše švácarské zážitkyBlog: Naše švýcarské zážitky
https://www.adinajustina.com/cs/2018/09/21/podzimni-venec-z-jutove-stuhy-navod-tvoreni-diy/


Blogerka Anna
využila k výzdobě prostoru u vchodových dveří staré plechové vaničky, kam zasadila podzimní rostliny (astry, drátovec, vřes a macešky). Obdobnou dekoraci umístila v truhlících i na okenní parapety, kam přidala i keramické dekorace v podobě srdíček a andělíčka.
Na terasu umístila starší podzimní věnec, u kterého nevadí, že není úplně čerstvý, naopak je v něm více podzimní melancholie. A samozřejmě nesmí chybět okrasné dýně, minijablíčka z jeřábu tečkovaného, kaštany či kukuřice.

Blog: Agnieszka a její kratochvíleBlog: Agnieszka a její kratochvíle
http://agnieszcinykratochvile.blogspot.com/2018/10/podzimni-relax.html


Blogerka Janina
přináší inspiraci pro ty, kteří nemají domeček, ale mají byt s balkónem. Vůbec vám proto nemusí být líto, že nemáte dům, kde byste si mohli všechno pěkně naaranžovat. Můžete se vyřádit i na balkóně, klidně i maličkém. Věnec z mechu je čistě přírodní, vévodí mu již výše zmíněná hortenzie. Ani Janina nezapomněla na tykve a dýně, šišky, žaludy a vřes, které vkládá přímo ke květinám.

Blog: Janina tvoří skvostyBlog: Janina tvoří skvosty
http://janinatvoriskvosty.blogspot.com/2018/10/jak-vytvorit-podzimni-balkon.html


Jednoznačně nejoblíbenějšími podzimními dekoracemi jsou ty přírodní, věnce, živé podzimní květiny, ale i spousta materiálu, které můžete najít na procházce. Také máte rádi podzim a zdobíte si domov?

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE