Šikovné blogerky anbe nápady na podzimní dekorace

Šikovné blogerky aneb nápady na podzimní dekorace

  • Publikováno: 10.11.2018
  • Kategorie: Rady a tipy

Pro tvořivé přinášíme nápady na dekorace od blogerek. Jak slaví podzim a zdobí si okna, parapety, dveře nebo balkony? Nechte se inspirovat především přírodními materiály jako jsou dýně, vřesy, chryzantémy či šišky. V jednoduchosti je krása a proto nápady blogerek zvládnete realizovat i vy doma.

Blogerka Sabina miluje podzim a užívá si barevné babí léto. Nejraději má výzdobu z dýní a vřesu, kterou naistalovala do velkého proutěného koše, kde ještě loni spal její syn. Skvělý nápad jak ho dále využít.
Interiér vyzdobila věnci s levadulí a také fialově laděným věncem z hortenzií, která získává v poslední době na oblibě i v sušené podobě.

Blog: Bláznivá máma
Blog: Bláznivá máma
http://www.blaznivamama.cz/2018/09/nastava-podzim-cas-nejen-na-podzimni.html


Blogerka Hanka
, která žije ve Švýcarsku vytvořila krásný jutový věnec, konkrétně z jutových bublin v přírodní barvě a dozdobila ho dekoracemi z drobných dýní, žaludů a listečků. Pak už vám bude stačit jen korpus na věnec a tavná pistole a můžete se pustit do tvoření pomocí podrobného návodu.

Blog: Naše švácarské zážitky
Blog: Naše švýcarské zážitky

https://www.adinajustina.com/cs/2018/09/21/podzimni-venec-z-jutove-stuhy-navod-tvoreni-diy/


Blogerka Anna
využila k výzdobě prostoru u vchodových dveří staré plechové vaničky, kam zasadila podzimní rostliny (astry, drátovec, vřes a macešky). Obdobnou dekoraci umístila v truhlících i na okenní parapety, kam přidala i keramické dekorace v podobě srdíček a andělíčka.
Na terasu umístila starší podzimní věnec, u kterého nevadí, že není úplně čerstvý, naopak je v něm více podzimní melancholie. A samozřejmě nesmí chybět okrasné dýně, minijablíčka z jeřábu tečkovaného, kaštany či kukuřice.

Blog: Agnieszka a její kratochvíle
Blog: Agnieszka a její kratochvíle
http://agnieszcinykratochvile.blogspot.com/2018/10/podzimni-relax.html


Blogerka Janina
přináší inspiraci pro ty, kteří nemají domeček, ale mají byt s balkónem. Vůbec vám proto nemusí být líto, že nemáte dům, kde byste si mohli všechno pěkně naaranžovat. Můžete se vyřádit i na balkóně, klidně i maličkém. Věnec z mechu je čistě přírodní, vévodí mu již výše zmíněná hortenzie. Ani Janina nezapomněla na tykve a dýně, šišky, žaludy a vřes, které vkládá přímo ke květinám.

Blog: Janina tvoří skvosty
Blog: Janina tvoří skvosty
http://janinatvoriskvosty.blogspot.com/2018/10/jak-vytvorit-podzimni-balkon.html


Jednoznačně nejoblíbenějšími podzimními dekoracemi jsou ty přírodní, věnce, živé podzimní květiny, ale i spousta materiálu, které můžete najít na procházce. Také máte rádi podzim a zdobíte si domov?

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE