Dárkový poukaz od Světa oken

Tip na nečekaný dárek: poukaz od Světa oken

  • Publikováno: 29.11.2022
  • Kategorie: Obecné

Ať už patříte do skupiny lidí, kteří pořizují vánoční dárky na poslední chvíli nebo naopak patříte k těm, kteří dopředu rozmýšlí a nakupují včas, pro vás všechny jsme připripravili novinku v podobě dárkových certifikátů od Světa oken. Je to ideální dárek pro rodiče, prarodiče i děti, kteří potřebují vylepšit bydlení, nebo jako skupinový dárek pro blízké přátele, když nechcete kupovat nepotřebné věci, na které se pak práší (což už asi někdy zažil každý z nás:-).

Dárkový certifikát můžete pořídit online vyplněním objednávkového formuláře. Stačí zadat, jakou částku má poukaz mít, pro koho je určen a na co poukaz využije. Obdarovaný poté použije poukaz k zaplacení celé objednávky nebo její části a vybírat může ze širokého sortimentu Světa oken; okna a dveře, garážová vrata, rolety, žaluzie, markýzy, zasklení balkónu a lodžie, posuvné terasové dveře; celou objednávku nebo její část poté uhradí dárkovým poukazem.

Jestliže chcete věnovat dárkový poukaz jako vánoční dárek, je třeba, abychom platbu obdrželi nejpozději 20.12.2022. Takto vám můžeme garantovat včasné doručení vašeho online poukazu.

 Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE