Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Okénko do historie plastových oken

Zajímá Vás kdy se začala vyrábět plastová okna a jak vlastně vypadala? Jak se v průběhu desetiletí posunula jejich výroba až do dnešní podoby? Zajímavosti z historie oken, nejen plastových, se dočtete v našem článku.
blog

Pokrok nelze zastavit, aneb dáte přednost plastu či dřevu?

Jaké výhody a nevýhody mají plastová a dřevěná okna? Kterým dáte přednost Vy? Fakta o dřevěných a plastových oknech se dozvíte v našem článku.
blog

Plastová okna pro velké „průmyslové“ budovy

Plastová okna se hodí nejen do rodinných či bytových domů, ale jsou vhodná i do průmyslových budov. V našem článku se dozvíte více o úskalích výběru oken a dveří do průmyslových budov i o nutných protipožárních opatřeních.
blog

Připlatit si služby pro plastová okna?

Jaké služby máte při koupi oken v ceně a za jaké si musíte připlatit? To vše a mnohem více se dozvíte v našem článku.
blog

Kam doporučit plastová okna a kde raději volíme dřevo

Při výměně oken je třeba zvážit celou řadu okolností: tepelně-izolační vlastnosti, estetické a ekonomické aspekty. Jak ale vybrat správně? Výběr plastových či dřevěných oken zavisí na charakteru stavby. Co nesmíte při nákupu opomenout se dozvíte v našem článku.
blog

Plastová okna můžete mít v jakékoliv barvě

Chcete si pořídit nová plastová okna, ale bílá barva se k Vašemu domovu nehodí? Nevadí, u nás můžete vybírat ze široké palety barev či dřevěných dekorů. V našem článku se dozvíte, jak vybrat barvu oken či jak se okna barví.
blog

Svět oken: ze života firmy (Zlín)

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE