Připlatit si služby pro plastová okna?

Připlatit si služby pro plastová okna?

Plastová okna můžete koupit od různých prodejců za různé ceny. Každý prodejce však do ceny oken zahrnuje jiné služby. Někdy nedostanete nic než okna, jindy můžete za stejnou či nepatrně vyšší cenu získat neocenitelné služby. Ty začínají u odborného a upřímného poradenství při výběru, přes demontáž stávajících oken až po kvalitní montáž oken nových. Za služby si tedy většinou něco připlatíte, ale kupujete-li okna u férové firmy, tato investice se vám mnohonásobně vyplatí. Ideální je koupit si plastová okna včetně komplexních služeb, celou výměnu tak budete mít bez starostí. Extra náklad se vám vrátí.

Komplexní služby férové firmy

Poradenství při výběru a finanční poradenství většinou dostanete všude zdarma. Prodejci chtějí prodat a poradenství je standardní služba. Otázkou je, jak dobře vám poradí. Sami vycítíte, jak se k vám v kamenném obchodě chovají. Nenechte se do ničeho nutit.

Cenová kalkulace by měla být také zdarma. Důležité je, aby celková částka byla konečná, ať nejste překvapeni skrytými náklady např. za montáž oken. Informujte se komplexně a hned na začátku.

Zaměření oken a technické poradenství zahrnuje konkrétní ideální řešení plastových oken přímo u vás v domě. Opět standardně nic navíc neplatíte.

Demontáž starých oken už v základní ceně být nemusí. Objednáváte-li si však montáž nových oken, demontáž si logicky necháte udělat také. A záleží-li vám i na životním prostředí, zeptejte se, co se starými okny firmy dělají. Ideální je jejich ekologická likvidace.

Montáž nových plastových oken by vám měli prodejci sami nabídnout. Alespoň ti, kteří nabízejí komplexní služby a nejsou jen obchodníci. Podívejte se na reference firmy, ať si jste jisti, že se na ni můžete spolehnout. Více se dozvíte v našem článku speciálně věnovanému montáži.

Záruční a pozáruční servis. Ověřte si co zahrnuje. Férová firma poctivě zajistí v záruce opravy či kontrolu oken. Po uplynutí záruky nabízí plný pozáruční servis.

Reklamace. Vstřícné vyřízení reklamací je také ukázkou zdravé a odpovědné firmy. Nezjištěné vady může mít každý výrobek.

Nakupujte okna přímo u výrobce

Jde-li to, nakupujte přímo u výrobce, který nabízí také komplexní služby. Máte tak například jistotu, že jsou plastová okna vyrobena přímo v Česku. Při nákupu plastových oken je třeba zvážit nejen cenu a dobré jméno firmy, ale také to, co cena zahrnuje a jaké služby nabízí. Získáte-li od jedné firmy komplexní služby, je to ideální řešení. Všechnu zodpovědnost tak nese jen jeden prodejce. Ideálně ať je i zároveň výrobcem.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE