Praktické informace - novinky, rady, tipy, užitečné články pro Váš dům a byt

blog

Garážová vrata s dálkovým ovládáním

Pokud uvažujete o pořízení nových garážových vrat, možná také zvažujete, zda je dálkové ovládání k vratům nezbytně nutnou součástí nebo se jedná jen o zbytečnost, která vás stojí peníze navíc. Přečtěte si náš článek a dozvíte se výhody, které sebou dálkové ovládání ke garážovým vratům přináší.
blog

Vrata z umělých materiálů mohou mít přírodní vzhled

Vybíráte garážová vrata, ale nelíbí se vám klasický plastový vzhled? Není potřeba zoufat, můžete si vybrat sekční i rolovací garážová vrata v dřevěném dekoru, vzhledem tak připomínají přírodní materiál. A přitom vrata neztrácejí nic ze svých vlastností, včetně příznivé ceny.
blog

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata nejsou nejčastější volbou spotřebitelů, přesto vám přinášíme krátké shrnutí výhod a předností, která tato vrata nabízí. Vynikají především tichým a rychlým otevíráním, vysokou bezpečností proti zlodějům či nízkou cenou. Kompletní informace o výklopných garážových vratech přináší tento článek.
blog

Sekční garážová vrata – jejich přednosti a možnosti

Sekční garážová vrata jsou nejčastější volbou při výběru nových vrat. A ne náhodou, vynikají množstvím výhod, jako je univerzálnost, bezpečnost, tichost či bezproblémová obsluha a ovládání.
blog

Navrhněte si sami ideální garážová vrata

Navrhněte si sami ideální garážová vrata pomocí našeho konfigurátoru. Zkuste jednoduchý online konfigurátor, který Vás v pár krocích navede k návrhu ideálních vrat.
 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE