Navrhněte si sami ideální garážová vrata

Svět oken pro Vás připravil >> designér garážových vrat >>, se kterým si můžete sami navrhnout garážová vrata na míru dle Vašich představ a to snadno, rychle, online. Konfigurátor vrat Vám pomůže vybrat ta správná vrata, barvu i provedení, aby skvěle doplnily Váš domov.
Nakreslete si více možností, vyzkoušejte různé barevné kombinace. Hotové návrhy si uložte, pošlete svým známým a Světu oken pro nezávaznou kalkulaci zdarma. S online designerem garážových vrat to vše zvládnete za pár minut v několika jednoduchých krocích.

Jak designér používat?

V každém kroku aplikace můžete využít tyto ovládací prvky:

  • Zpět – vrátí Vás o krok zpět v procesu konfigurace
  • Přiblížení/oddálení – ikonou lupy můžete náhled na typový dům přiblížit nebo oddálit
  • Menu – umožní Vám přejít zpět na kterýkoliv krok konfigurace nebo začít úplně od začátku
  • Návod – ikona „i“ zobrazí návod na použití aplikace

Ideální garážová vrata krok po kroku

1/ Pro vstup do aplikace klikněte na obrázek nebo tento odkaz zde. V prvním kroku si vyberte typový dům (v kroužcích), který budete používat při návrhu garážových vrat.

Designer garážových vrat

2/ Nyní si barevně upravte dům, podle Vašich představ. Můžete změnit barvu fasády, oken a střechy pomocí ikon vlevo dole.

Designer garážových vrat

3/ Po stisknutí tlačítka „Pokračovat“ zadejte vnější rozměry garážových vrat v milimetrech. Minimální rozměry vrat jsou 1895 x 1910 mm, maximální 5545 x 3110 mm.

Designer garážových vrat

4/ Klikněte na tlačítko „Pokračovat“ a v dalším kroku si můžete nakonfigurovat garážová vrata dle Vašich představ. Můžete si upravit barvu vrat, vzorek vrat (texturu vrat) i přidat k vratům doplňky (např. dveře, madla, větrací mřížku apod.).

Designer garážových vrat

Vzorek vrat - Pomocí ikony vlevo dole vyberte vzorek vrat (textura), výběr potvrďte tlačítkem Uložit. 

Designer garážových vrat

Barva vrat - Poté zvolíte barvu vrat, přepínačem nahoře vyberte, zda chcete vybírat z odstínů RAL nebo ze vzorníku dřevodekorů. Barvy i dřevodekory jsou navíc děleny na standartní a nestandartní, tyto dvě skupiny se liší cenově. Výběr potvrďte tlačítkem Uložit.

Designer garážových vrat

Doplňky - V posledním kroku můžete doplnit vrata příslušenstvím dle výběru. Jednotlivé doplňky umístíte kliknutím nebo přetažením na plochu vrat. Odebrání provedete opětovným kliknutím na doplněk.

Designer garážových vrat

Instrukce pro použití jednotlivých doplňkových prvků:

  • Odblok a klička – tyto doplňky mají pevnou pozici. Umístění do vrat proto provedete kliknutím na doplněk v levém panelu, stejně tak provedete odebrání doplňku - kliknutím na tento prvek v panelu.
  • Okno, madlo a větrací mřížka – tyto doplňky umístíte přetažením myší z levého panelu na plochu vrat na pozici, kde chcete vybraný prvek umístit. Odebrání provedete kliknutím na vložený doplněk a potvrzením smazání. Těchto prvků můžete zvolit i několik.
  • Prosklený panel – doplněk umístíte přetažením myší z levého panelu na plochu vrat na pozici, kde chcete doplněk umístit. Prosklený panel je vždy umístěn přes celou šířku vrat. Odebrání provedete kliknutím na vložený doplněk a potvrzením smazání.
  • Dveře – opět je umístíte na vrata přetažením z levého panelu. Dveře smějí být umístěny jen jedenkrát a nesmějí být na krajní pozici vrat. Odebrání provedete kliknutím na vložený doplněk a potvrzením smazání.

Po zvolení všech doplňků pokračujte tlačítkem Uložit.

5/ Pokud jste s Vaším návrhem spokojeni, odešlete nám poptávku pro nezávaznou kalkulaci, kterou pro Vás připravíme zdarma (tlačítko „Odeslat poptávku“). Jakmile odešlete poptávku, automaticky Vám doručíme potvrzení o odeslání. Poptávka je odeslána nejbližšímu obchodnímu zástupci, který pro Vás vypracuje cenovou nabídku a následně Vás bude kontaktovat. Případně použijte standardní online poptávkový formulář >>.

Designer garážových vrat

Hotovou sestavu si také můžete uložit pomocí vygenerovaného kódu, kde lze poté použít pro budoucí načtení. Pokud se budete chtít znovu vrátit k editaci Vašich garážových vrat, stačí zadat kód na vstupní straně Designeru. Navrhnutá garážová vrata si můžete také vytisknout nebo poslat emailem.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE