Vchodové dveře musí chránit i dobře vypadatVchodové dveře musí chránit i dobře vypadat

Vchodové dveře jsou nejčastějším místem, kudy se do domu dostanou zloději, ale také tím prvním, co uvidí vaši přátelé a každý den také vy, když se budete vracet domů. Proto je potřeba dbát na obě stránky – bezpečnost i vzhled. V dnešní době můžete sehnat bezpečné a elegantní dveře za přijatelné ceny. Když je doplníte bezpečnostním zámkem, stylovou klikou, zajímavým kováním či třeba mosazným klepadlem, budete spokojeni.

Plastové, dřevěné či hliníkové dveře

Materiály můžete kombinovat. Vyrábí se různé typy vchodových dveří. Pevné a spolehlivé plastové dveře, částečně prosklené plastové dveře, dřevěné dveře i velmi odolné hliníkové vstupní dveře. Platí, že každý materiál má svá pro a proti. Vchodové plastové dveře jsou nejlevnější, velmi dlouho vydrží a zároveň se vyrábějí v bezpečnostním provedení. Hliníkové vstupní dveře jsou velmi pevné a odolné a často se využívají v komerčních a průmyslových objektech. Dřevěné vchodové dveře jsou finančně dosti nákladné, ale zase mají přirozený vzhled.

Dalo by se říct, že nejoblíbenějším materiálem pro vchodové dveře je v posledních letech bezkonkurenčně plast, někdy v kombinaci se sklem. Pro průmyslové objekty jsou pak v kurzu velmi praktické hliníkové vstupní dveře s extrémně dobrými bezpečnostními vlastnostmi a velmi dlouhou životností.

Bezpečnostní dveře s profi designem

Možností je spousta. Ideálně si zajděte přímo do kamenné prodejny k prodejci, kterého máte vyhlídnutého. Doporučujeme vybrat si osvědčené firmy a určitě se vyhněte prodejcům, kteří fungují jen přes internet. V prodejně totiž můžete nahlédnout do katalogů, obsluha vám fundovaně poradí, uvidíte rozdíly nejen v cenách, ale také v designu a celkovém provedení. V neposlední řadě máte kde řešit případné reklamace. Konečný výběr je vždy na vás, ale určitě zohledněte oba faktory – bezpečnost i design.

Přejeme správný výběr vchodových dveří!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE