Zasklívání balkonů

Zasklívání balkonů

Balkon je na rozdíl od lodžie, která je vsazená do domu, "vystrčený" před fasádou. I tak je možné instalovart zde zasklení. Dodatečné zasklení balkonu či lodžie zvyšuje komfort bydlení a hlavně přináší úspory výdajů za topení. Nejenže zasklení zvětší obytné prostory, tyto se navíc dají využívat celoročně.

Informace o nabídce zasklívání se dozvíte na naší bezplatné lince ☎️ 800 171 177 nebo v kterékoliv z našich 36 poboček.

 
Zasklený balkon či lodžie fungují v zimě i jako účinná termoizolace (především pro pokoj, ze kterého se na balkon vchází). Dalším výrazným přínosem je snížení hlučnosti a prašnosti a také ochrana před povětrnostními vlivy a deštěm. Zasklení může též odradit zloděje od vloupání.

Pro majitele představuje zasklený balkon odpočinkový kout. Do rohu můžete dát pohodlné křeslo či pohovku, podél stěny dlouhou a úzkou lavici či malý stolek. Nemusíte už balkón používat jako skladiště, spíše využijte nový prostor, byt se vám zvětší o jeden téměř plnohodnotný pokoj. Získáte místo k odpočinku nebo místo, kde si dáte ranní kávu či večerní drink. 
 
 

Kolik stojí zasklení balkonu?

Cenu zasklení balkonu či lodžie ovlivňují nejen rozměry, ale také technické řešení a stav balkonového zábradlí, které se stane součástí zasklení. Cena u zasklívání balkonů se dále odvíjí na základě použitého systému - rámového či bezrámového, kvalitě skel a na možných doplňových bezpečnostních prvcích. Využijte naší nezávazné kalkulace a nechte si spočítat cenu zasklení pro Váš balkon.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE