Jaké vchodové dveře do bytového domu

Jaké vchodové dveře do bytového domu

  • Publikováno: 8.8.2018
  • Kategorie: Dveře

Do paneláků a bytových domů je potřeba dát velmi odolné vchodové dveře. Hlavně u domů s více bytovými jednotkami, když vstupními dveřmi prochází desítek lidí, je potřeba zvolit kvalitní dveře. Prakticky můžete vybírat mezi plastovými dveřmi a hliníkovými dveřmi. Nejčastější a nejlepší volbou jsou hliníkové vchodové dveře. Sice jsou i nejdražší, ale hodí se právě na takto frekventované místo. Hliníkové dveře totiž vydrží extrémní zátěž, jsou velmi pevné, odolné proti deformacím i proti povětrnostním podmínkám. Pro vchodové dveře do bytového domu jsou prostě perfektní.

Hliníkové dveře – snadná údržba, dobrá izolace a dlouhá životnost

Kromě skvělé odolnosti mají vchodové hliníkové dveře velmi dlouhou životnost. I po deseti letech vypadají jako nové, alespoň co se týče jejich funkčnosti, otevírání a zavírání. Nároky na údržbu takových dveří jsou nulové, stačí je jen občas umýt. Moderní hliníkové dveře mají i velmi dobré izolační vlastnosti, nepustí tak do chodby ani horko ani zimu, čímž ušetříte za vytápění společných prostor.

Hliníkové dveře mohou být kompletně vyplněny bezpečnostním sklem nebo můžete zvolit kombinaci skla a pevné neprůhledné výplně, která je ještě odolnější než sklo. Hliníkové dveře můžete koupit v nejrůznějším barevném provedení, dokonce i jako dekory dřeva apod. Jednoduše je můžete sladit s fasádou domu nebo vybrat decentní či výstřední barvu podle svého gusta.

Madla, kliky, schránky, zámky a další doplňky

Ke vstupním dveřím patří i praktické doplňky. Můžete si nechat vyrobit hliníkové dveře na míru, tedy zvolit různou konfiguraci křídel, madel apod. Součástí zakázky na hliníkové vchodové dveře běžně bývají i zvonkové tabule a poštovní schránky ve stejném stylu. K tomu samozřejmě vhodný zámek, automatické zavírače dveří, speciální odolné kliky apod. Detaily už nejlépe dohodnete s konkrétním prodejcem, který ať nejlépe kromě internetových stránek provozuje také kamenné prodejny. To vám zaručí lepší komunikaci i jistotu, že se dovoláte případného servisu hliníkových vchodových dveří.

Dveře do bytového domu jsou důležitým prvkem, na kterém se nevyplatí šetřit. A hliníkové vstupní dveře jsou právě pro paneláky a bytové domy ideální.

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE