Hliníkové vstupní dveře - nejvyšší životnost, bezpečnost, ale i cenaHliníkové vstupní dveře – nejvyšší životnost, bezpečnost, ale i cena

Hliníkové dveře jsou téměř nezničitelné, mají originální elegantní design, ze všech materiálů nejdelší životnost a navíc se přes ně jen tak někdo nepovolaný nedostane. Perfektně se hodí pro panelové domy, průmyslové objekty i rodinné domy. Proč se tedy používají jen u cca 10 % staveb? Důvod je jasný – vyšší cena. Za poctivé hliníkové dveře dáte třeba 50 tisíc korun. Přitom při dlouhodobém pohledu se pořízení vstupních hliníkových dveří určitě vyplatí.

Dveře na několik generací

Hliníkové dveře vám budou sloužit déle, než očekáváte. Vydrží totiž i bez zvláštní údržby několik generací. Hliník je kvalitní materiál, je pevný, tuhý a zároveň lehký. Velkou výhodou hliníkových dveří je také konstrukční přesnost a výborné mechanické vlastnosti. To v praxi znamená, že hliníkové dveře jdou lehce a bez zadrhávání otevírat a zavírat i po 20 letech nepřetržitého používání. Ani po 50 letech se hliníkové dveře nekroutí, nedeformují a lehce odolávají vnějším podmínkám.

Elegantní a bezpečné vchodové dveře

Hliníkové dveře už na první pohled vypadají masivně, moderně a elegantně až luxusně. A budou tak vypadat i dále. Nepotřebují zvláštní údržbu, jsou odolné proti mechanickému poškození i proti povětrnostním vlivům. V kombinaci s dobrým bezpečnostním zámkem získáte nejlepší bezpečnostní vchodové dveře, přes které se žádný zloděj nedostane a které spolehlivě zabezpečí vaši budovu.

Hliníkové dveře působí chladně, ale vyrábějí se i dveře s několikakomorovými profily a izolační výplní, které mají výborné tepelně izolační vlastnosti.

Ať už si budete pořizovat plastové či hliníkové vstupní dveře, určitě nakupujte u osvědčeného prodejce či přímo výrobce, který kromě internetového obchodu provozuje i kamennou prodejnu. Tam se můžete poradit, vidíte, jak na vás působí zaměstnanci a v neposlední řadě máte místo, kam můžete jít případně dveře reklamovat.

Hodně štěstí při výběru a nákupu hliníkových dveří!


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE