Zdarma


Společnost Svět oken, s.r.o. poskytuje svým klientům kvalitní produkty, kompletní servis a ještě něco navíc.
Za velmi příznivou cenu dostanete okna a dveře nejvyšší kvality, odborně prováděné doprovodné služby a širokou nabídku doplňkových produktů.

Pravidelně pro Vás připravujeme zajímavé akce a akční nabídky.
A navíc jsme pro Vás připravili čtveřici služeb, které jsou nyní zcela ZDARMA:

Kalkulace

Na každé pobočce, na bezplatné telefonní lince či zde na našich internetových stránkách máte možnost získat nezávaznou cenovou kalkulaci šitou na míru Vámi požadovaným produktům. Ceny stanovujeme přesně podle dodaných paramentrů produktů, neplatíte nic navíc. Nezávazná kalkulace je pro Vás vyhotovena zdarma.

Zaměření

Kvalitní okna a dveře si zaslouží kvalitní montáž, jen tak Vám mohou sloužit dlouho a bezchybně. Pro naprosoto precizní provedení montážních prací je nutné odborné zaměření. Tuto velmi důležitou službu nyní poskytujeme našim klientům zdarma.

Technické poradenství

Vyznat se v současné nabídce plastových oken a dveří či hliníkových oken a dveří je velmi náročné. Je mnoho paramentrů, které rozhodují o volbě správného produktu. Naši vyškolení pracovníci jsou připraveni pomoci Vám zodpovědět všechny dotazy, vysvětlit odborné pojmy a vybrat správné produkty pro Vaši nemovitost. Technické poradenství získáte na každé pobočce zcela zdarma.

Finanční poradenství

Koupě nových oken a dveří je velmi významnou investicí. Vzhledem k jejímu rozsahu jsme Vám připraveni pomoci i se stránkou financování. Finanční poradenství spojené s investicí do nových oken a dveří poskytujeme klientům zdarma.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE