Servis plastových oken

„SVĚT OKEN“ zajišťuje standardní záruční servis plastových oken a dveří vyplývající ze smluvních podmínek, dále pozáruční servis a servisní prohlídky.

Potřebují Vaše plastová okna servis?Záruční servis oken

Délka a podmínky standardní záruční doby a servisu vyplývají ze smluvních podmínek uzavřených při objednávce. Dodavatel odpovídá za vady díla zjištěné při předání díla, po předání díla v rámci poskytované záruky za jakost díla, jen v případě, že tyto vady byly způsobeny porušením jeho povinností.

V případě nahlášení reklamace je k Vám vyslán reklamační technik, který posoudí závadu a vydá písemné vyjádření. Pokud je reklamace oprávněná, je oprava plastových oken menšího charakteru realizována přímo na místě. V případě většího charakteru oprav, kdy je nutné doobjednat náhradní díly, bude servis dokončen po jejich naskladnění.

Záruční servis se vztahuje např. na vady zjištěné při převzetí zakázky, jako jsou lom skla, poškrábání či jiná zjevná poškození, rozměrové a chybné provedení a složení skel nebo vadné díly kování.
Pozor, záruční servis se nevztahuje např. na poškození povrchových ploch způsobená nesprávným čištěným, přirozeným opotřebením povrchů nebo na deformaci a změnu profilu způsobenou vadnou konstrukcí stavby.

Podívejte se na přesné znění záručních podmínek a reklamačního řádu nebo ve smluvních podmínkách při objednávce díla.
V rámci naší péče o zákazníka poskytujeme bezplatný záruční servis po dobu trvání záruční doby na jednotlivé části dodávky.
Pro více informací kontaktujte Vaši nejbližší pobočku.

Pozáruční servis oken

Technici a pracovníci „SVĚTA OKEN“ jsou Vám k dispozici i po uplynutí záruční doby. V rámci pozáručního servisu Vám např. odborně seřídíme a promažeme kování nebo vyměníme zámky a těsnění.

Podívejte se na aktuální ceník placeného servisu a dílů, které nejsou součástí standardních dodávek.

Servisní prohlídky

V zájmu co nejdelší živostnosti a funkčnosti českých plastových oken doporučujeme provést 1x ročně kontrolu a seřízení, které provedou naši technici formou placené servisní prohlídky.

Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE