Dají se měnit okna v zimě?Ano!Dají se měnit okna v zimě? Ano!

Nestihli jste si nechat vyměnit plastová okna během léta a podzimu? A uvažujete o výměně oken v zimě? Běžte do toho! Nebude-li 10°C pod nulou, pak je výměna oken v zimě běžná. Navíc v zimě můžete i ušetřit. V zimě mívají firmy méně práce, určitě najdete i zimní slevy na plastová okna. A hlavně s novými okny zlepšíte tepelnou izolaci svého domu už pro tuto zimu. To znamená, že okamžitě ušetříte za vytápění a doma budete mít přesto příjemně teplo.

Odkládat výměnu oken na jaro není potřeba

Lidé si obecně myslí, že výměna oken v domě je problematická. Není tomu tak. Okna se vyměňují postupně a váš dům to výrazně neochladí. Obecně platí, že v zimě jsou firmy méně vytížené, což se může projevit na nižších cenách. Ne snad za samotná plastová okna, ale za jejich montáž. Určitě se také jednodušeji domluvíte na blízkém termínu montáže oken. Na jaře pak můžete pokračovat v rekonstrukci domu, vrhnout se na zateplování apod. Vše budete mít díky zimní výměně oken urychleno.

Během montáže byt neprochladne

V zimě se totiž postupuje s montáží nových oken postupně po jednotlivých místnostech. Okno se vybourá, okamžitě se osadí nové tak, aby se eliminovaly tepelné ztráty z místnosti a mohly následovat další potřebné práce na dokončení výměny.

Vnější zapravení kolem oken až bude nad nulou

Speciální montážní pěny a jejich vlastnosti umožňují vyměnit okna až do teploty -10°C. Vnitřní zapravení oken je možné samozřejmě okamžitě po montáži, vnější pak potřebuje teplotu nad nulou. Takové dny jsou běžné i v zimě a v nejhorším případě vnější zapravení počká a jeho dokončení nehoří. Spolehlivá firma vám vnější zapravení dokončí co nejdříve to bude z hlediska venkovních teplot možné.

Není třeba čekat do jara, kdy budou všechny firmy vytížené. Okna si můžete nechat vyměnit už tuto zimu a ušetřit za vytápění ještě letos!

Pokud vás zaujaly naše produkty, kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE