Na internetu naleznete množství firem vyrábějící okna, dveře a doplňky k nim. Proto je tak těžké se v nich zorientovat, ověřte si zda mají dost reálných referencí a jsou prověřené. Můžete mít štěstí a podpořit tak rozjíždějící se firmu, která opravdu dbá na kvalitu. Nebo naletíte firmám, které vám nezajistí ani následný servis oken a kvalita je bídná. Většina zákazníků se rozhoduje podle ceny, zpravidla osloví vícero firem a ceny si porovnají. Kolik stojí plastová okna se můžete podívat orientačně níže.

Plastová okna - cena

„SVĚT OKEN“ vyrábí plastová okna a plastové dveře na míru dle Vašich požadavků. Ceny plastových oken jsou ovlivněny mnoha faktory, jako je typ profilu, rozměry, typ zasklení, počet křídel, barva a dekor plastového okna.

Cena je důležitá, ale opravdu se jedná jen o jeden faktor. Uváděné ceny nemusí být konečné, při nákupu většího množství oken můžete určitě vyhandlovat slevu. Podívejte se, podle čeho ještě se vám vyplatí výběr dodavatele oken volit:

Cena plastových oken - individuální kalkulace

Pro individuální kalkulaci prosím vyplňte poptávkový formulář zdarma, rádi Vám spočítáme konkrétní cenovou nabídku na míru dle Vašich přání. Můžete se tak hned dozvědět ceny plastových oken do vašeho domu či bytu.

Pro ilustraci uvádíme pro plastová okna ceník pro nejčastěji prodávaná okna v základní bílé barvě a zasklení základním dvojsklem. 

Pozn. Informace jsou pouze orientační a jsou odvolatelné, nejedná se o cenovou nabídku, přesná cena je vypočtena podle zaměření naším technikem. Přesnou cenu Vám spočítáme na našich pobočkách. Mimo výše uvedených parametrů ovlivní finální cenu plastových oken také možnost instalace vnitřních/vnějších parapetů, žaluzií a sítí proti hmyzu, případná demontáž a likvidace Vašich starých oken a zednické práce. Ceny oken v tabulce níže jsou uvedeny bez DPH, montáž a doprava není zahrnuta.

Plastová okna: cena pro jednokřídlé, dvoukřídlé a trojdílné plastové okno

 Typ okna  

 Rozměry
 (šířka x
 výška v mm)

 Typ
 zasklení

 Barevné
 provedení
 (vnější/vnitřní)

 Orientační cena
 (bez DPH),
 bez montáže
 a dopravy

 Ukázka

 Jednokřídlé okno
 (otvíravé,
 sklopné)

 1000 x 1000

 Dvojsklo

 Bílá/bílá

7 147,- Kč

 Jednokřídlé plastové okno

 Dvoukřídlé okno
 (otvíravé,
 sklopné)

 1500 x 1500

 Dvojsklo

 Bílá/bílá

13 590,- Kč

 Dvoukřídlé plastové okno

 Trojdílné okno
 (otvíravé,
 sklopné)

 2100 x 1500

 Dvojsklo

 Bílá/bílá

20 322,- Kč

 Trojkřídlé plastové okno

 Pozn. Uvedené orientační ceny jsou kalkulovány pro použití profilu GEALAN S 8000 IQ (6-ti komorový systém s rovným křídlem, dvě 4mm silná skla, mezi kterými je 16 mm tepelný rámeček)


Nezapomeňte, že „SVĚT OKEN“ pro Vás pravidelně nabízí velké slevové akce, tím mohou být plastová okna a cena plastových oken výrazně nižší než při součtu cen jednotlivých oken po kusech. Pokud Vám cokoliv bude nejasné nebo se chcete zeptat, můžete také kontaktovat jednu z našich mnoha poboček.


Pokud vás zaujaly naše produkty, 
kontaktujte některou z poboček, nebo vyzkoušejte nezávaznou kalkulaci:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE