Proč je výhodné pořídit plastová okna přímo od výrobce

Proč je výhodné pořídit plastová okna přímo od výrobce

Jestliže se chystáte pořídit nová plastová okna, určitě hledáte vhodného dodavatele. Ten musí být spolehlivý, musí zaručit kvalitu oken, ale také je nabídnout za příznivou cenu. Obecně se při výběru dodavatele doporučuje ideálně nakoupit přímo od výrobce. V nejlepším případě od českého výrobce. Důvodů, proč je výhodné nakoupit plastová okna přímo od výrobce je hned několik:

  • Nejnižší cena. Nakoupíte-li přímo u výrobce, dostanete se na nejnižší cenu. Není potřeba platit ještě dalším zprostředkovatelům.
  • Zodpovědnost, dobré jméno. Výrobce oken by měl jednat férově a snažit se o maximální kvalitu. Dlouhodobě si tak totiž buduje dobré jméno a není nic horšího, než oprávněné pomluvy mezi zákazníky.
  • Možnost výroby na míru. Sháníte-li okna s atypickými rozměry, obraťte se přímo na výrobce. V dílně mají prostředky na to, aby vám vyrobili okna přímo na míru za nejlepší cenu.
  • Víte, kde okna reklamovat. Výrobce je jasně zodpovědný za kvalitu oken. Koupíte-li u výrobce, víte, kde můžete okna případně reklamovat.


Existují i další důvody, proč nakoupit plastová okna přímo od výrobce. Máte-li zájem, můžete se podívat přímo do výrobny. Mimo jiné podpoříte svým nákupem českou firmu. A hlavně jednáte přímo s výrobci, s odborníky, kteří okna opravdu vyrobili.

Plastová okna od Světa oken, dveře a portály v systémech S8000 a S9000 jsou od neměcké firmy Gealan, které jsou vyráběny v Německu v závodě GEALAN Fenster-Systeme GmBH v Tanně.
Vzhledem k velkému odběru skel využíváme služeb více dodavatelů, mezi které patří například AGC Fenestra a.s., závod Zlín - Salaš, nebo Izoglobal s.r.o. ve slovenskému Martinu.

Okna jako celek jsou vyrobena ve výrobním závodě ve Vsetíně, přímo na míru zákazníkům. Česká výroba oken je navíc smluvně garantována. Veškeré doplňky k oknům, jako jsou sítě proti hmyzu či stínící technika, jsou naší vlastní produkce.

Kování pro plastová okna jsou dodovány společností MACO - Kování s.r.o., která je dceřinnou společností rakouského výrobce kování Mayer & CO se sídlem v Salzburgu.

Kamenná prodejna je spolehlivější než e-shop

Nic proti nakupování přes internet. Určitě je to pohodlné a praktické, můžete srovnávat různé nabídky, prohlížet si katalogy apod. Vyhněte se však raději nákupům plastových oken od firem, které ani nemají kamenné prodejny, ale pouze e-shop; s reklamacemi by mohl být problém. V kamenné prodejně vám osobně poradí, zodpoví všechny vaše dotazy, dohodnou přesný termín montáže oken a sami z jejich jednání vycítíte, jestli jste narazili na tu pravou společnost.

Dobře si svého prodejce a hlavně výrobce oken vyberte.


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE