Garance původu plastových oken

Garance původu plastových oken

Vědět kde a jak jsou vyráběna okna, která si chcete koupit je důležité. Poctivé firmy vám nabídnou garanci původu plastových oken. A vězte, že je rozdíl mezi profily od osvědčeného německého výrobce a od neznámých polských či čínských výrobců. Nejen profily, ale také kování, kliky či skla by měla mít jasně daný původ, který uvidíte na příslušném štítku. Koupíte-li si plastová okna s garancí jejich původů, nebudete pak při servisu oken nepříjemně překvapeni.

Svět oken původ oken garantuje

Český výrobce plastových oken Svět oken vám dává 100% garanci na původ oken, profilů a také všech doplňků. Plastová okna vyrábí z německých profilů Gealan. Osvědčený německý výrobce profilů Gealan Fenster Systeme GmbH je spolehlivý partner na vysoké technologické úrovni. Je zárukou kvality a firma Svět oken je jejich největším odběratelem v celé Evropě. Koupíte-li si plastová okna či dveře od firmy Svět oken, dostanete k nim i tzv. certifikát garance původu, který vám zaručí, kde a jak byla vaše okna vyrobena.

ukazka vyroby 13Kde se vyrábí plastová okna

Firma Svět oken vyrábí plastová okna a dveře ve svém výrobním závodě ve Vsetíně. Výroba oken je tedy skutečně česká. Výrobní hala je moderně vybavená. Firma dokonce nabízí všem svým zákazníkům možnost nahlédnout do výroby oken a dveří. Po dohodě organizuje návštěvy výroby přímo ve Vsetíně, stačí Svět oken kontaktovat a dohodnout se. Rádi a ochotně vám také poradíme s výběrem a zodpovíme všechny otázky.

Servis a montáž přímo od výrobce

Montáž provádějí pracovní skupiny složené ze zkušených a spolehlivých pracovníků firmy Svět oken. Plastová okna jsou v podstatě bezúdržbová, ale vždycky se mohou poškodit. V tom případě přichází na řadu servis, ideálně přímo od výrobce. Jedním z nejčastějších problémů je kroucení a svěšování křídel. Pokud okno nemá dostatečné výztuhy rámů i křídel, obvykle se to po pár letech projeví. Při nedostatečné péči o kování začnou časem okna drhnout a špatně těsnit, při opotřebení namáhaných částí, je třeba odborná výměna. Takový servis nejlépe poskytne výrobce.

Až budete vybírat plastová okna, určitě oslovte tradiční a spolehlivé české výrobce oken, kteří mají i kamenné prodejny. Ať už to bude Svět oken nebo někdo jiný. Přejeme vám správnou volbu.

Autor: Svět oken   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich 38 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE