Původ produktů Světa oken

V poslední době se nás klienti často ptají na původ našich výrobků. Kde a kým byly vyrobeny a jaké materiály při tom byly použity. Vede je k tomu často strach, zda naše výrobky nejsou polského původu, nemají totiž příliš dobrou pověst.
Obdobně je tomu i v mnoha internetových diskuzích, kde se původ našich produktů stává terčem spekulací a dohadů. Pojďme si tedy celou věc uvést na pravou míru.

Původ produktů Světa okenPlastová okna, dveře a portály v systémech S8000 a S9000 jsou od neměcké firmy Gealan, které jsou vyráběny v Německu v závodě GEALAN Fenster-Systeme GmBH v Tanně.
Vzhledem k velkému odběru skel využíváme služeb více dodavatelů, mezi které patří například AGC Fenestra a.s., závod Zlín - Salaš, nebo Izoglobal s.r.o. ve slovenskému Martinu.

Okna jako celek jsou vyrobena ve výrobním závodě ve Vsetíně, přímo na míru zákazníkům. Česká výroba oken je navíc smluvně garantována.

Doplňky k oknům, jako jsou sítě proti hmyzu či stínící technika, jsou naší vlastní produkce.


Kování pro plastová okna jsou dodovány společností MACO - Kování s.r.o., která je dceřinnou společností rakouského výrobce kování Mayer & CO se sídlem v Salzburgu.
Plastové vchodové dveře, posuně - sklopné dveře a zdvižně - posuvné dveře jsou osazeny kováním od německé společnosti Gretch-Unitas GmbH Baubeschläge, Ditzingen.
Vchodové dveře také mohou být osazeny také kováním německého výrobce KFV Karl Fliether GmbH & Co.KG, Velbert.

Informace k dalším produktům budou průběžně doplňovány.

Nevěřte anonymním diskuzím a raději se nás zeptejte.

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE