Cenová dostupnost plastových oken

Cenová dostupnost plastových oken

Pokud patříte mezi ty, kteří váhají, zda si pořídit nová plastová okna z finančních důvodů, je tento článek určený přímo pro vás. My vás totiž teď přesvědčíme, že plastová okna jsou cenově dostupná skutečně pro každého.

Poměr cena/kvalita

Výrazným plusem plastových oken je poměr ceny a kvality. Cena plastových oken není nikterak vysoká, a sami budete jistě překvapeni cenovou kalkulací. Pokud navíc cenu porovnáte s kvalitou, zjistíte, že vám nová okna ušetří spoustu peněz. Dlouhodobě se vám proto investice do plastových oken vyplatí, a to především díky tomu, že se vám sníží náklady na vytápění, z důvodu výborného těsnění oken. Další pozitiva jako zamezení plísním, design, hluková izolace a snadná údržba budou jen příjemným bonusem navíc.

Slevové akce

Dobří prodejci vám vždy nabídnou něco navíc, co zvýší cenovou dostupnost oken. Je možné zmínit slevy při kalkulaci přes internet, akční slevy nebo slevy při 100 % platbě předem. Vždy si zjistěte, jaké slevy vám může obchodník nabídnout, a to prostřednictvím jeho internetových stránek nebo přímo na prodejně. Pokud plánujete větší objednávku, případně objednávku širšího sortimentu od oken, dveří, stínící techniky, balkonů, garážových vrat, je možné se s obchodníkem domluvit i na snížení ceny.

Nákup na splátky

Pokud i přesto nemáte dostatečné množství finančních prostředků na pořízení oken, zkuste zvážit možnost nákupu na splátky, například formou zeleného úvěru. V takovém případě nemusíte mít žádné finanční prostředky, protože zelený úvěr je nastaven na přímé platby od nula korun, s možností odkladu splácení úvěru o 3 měsíce. Překvapí vás i nízké úrokové sazby, které jsou u zeleného úvěru nižší než v případě klasických spotřebitelských úvěrových produktů.

I vy můžete mít komfort plastových oken

Plastová okna jsou cenově dostupná skutečně pro každého. Na jejich pořízení nemusíte mít žádné nebo jen omezené finanční prostředky, a i přitom můžeme zvýšit komfort a teplo vašeho domova. Pokud zvažujete investici do nových oken, neměli byste ji zbytečně odkládat. Čím dříve si plastová okna pořídíte, tím dříve snížíte náklady své domácnosti.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE