Garážová vrata v různém barevném provedeníGarážová vrata v různém barevném provedení

Budete si pořizovat garážová vrata? Ať už chcete sekční či rolovací garážová vrata, můžete je sehnat v různých barevných odstínech, dokonce i s rozličnými vzory. Většina dobrých prodejců vám nabídne vrata v široké škále barev. Jak si z tolika barev a barevných odstínů vybrat?

Ať vrata ladí s fasádou

Při výběru barvy garážových vrat je dobré poradit se s manželkou =) Možná vám připomene, že by se vrata měla barevně hodit k fasádě domu nebo k vybavení a doplňkům, které máte kolem domu. Něco na tom opravdu je. V každé fotogalerii garážových vrat můžete vidět, jak je barva vrat vzhledem k fasádě domu důležitá a je součástí celkového dojmu.

Zvažte to, projděte si jednotlivé barevné odstíny a nejlépe se zajděte podívat přímo do kamenné prodejny firmy, od které budete garážová vrata kupovat. Nemá-li firma kamennou prodejnu, dejte si pozor. Nakupování pouze přes internet se někdy nevyplácí.

Jaké barvy garážových vrat se prodávají

Barvu můžete mít jakoukoliv. Velmi oblíbené jsou nejrůznější dekory dřeva, stříbrná vrata, dekor hliníku či dokonce zlatá barva. Podívejte se do katalogu prodejce/výrobce. Prodejce vám také kvalifikovaně poradí při výběru typu a velikosti vrat, představí vám možnosti ovládání, další příslušenství, ceny jednotlivých variant apod.

Mezi nejoblíbenější patří plastová vrata v přírodním provedení, tedy v dřevěném dekoru. Vrata neztrácejí nic ze svých vlastností – včetně příznivé ceny – ale rodinnému domu dodají krásně přírodní vzhled. Perfektně ladí například s kamenem, ale zapadnou také k různobarevným fasádám.

Sekční či rolovací garážová vrata

Obě varianty mají svá specifika, své výhody i drobné nevýhody. Záleží na tom, jakou máte garáž, kolik chcete do garážových vrat investovat, jaké chcete ovládání, kolik máte prostoru před garáží, jak je garáž vysoká apod. Barevné provedení už je pak jen třešničkou na dortu, ale takovou třešničkou, kterou denně vidíte nejen vy, ale také vaši sousedé.

Hodně štěstí a rozhodnosti při nákupu garážových vrat!

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE