Jaká je nabídka garážových vrat?

Garážová vrata – jaká je nabídka

Garážová vrata se vyrábějí v různém provedení. Můžete si vybrat z několika základních typů, materiálů a barevných provedení. V tomto článku vám představíme sekční a rolovací garážová vrata. Garážové vrata se používají nejen pro garáže rodinných domů, ale také pro sklady, haly nebo pro zabezpečení vchodů či prosklených fasád.

Sekční garážová vrata

Tento typ garážových vrat je nejpoužívanější. Jedná se garážová vrata, která jsou složena ze sekcí, které pomocí systému pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Součástí vrat mohou být i praktické vstupní dveře. Jednotlivé panely jsou většinou zateplené a tak dobře izolují. Ovládání vrat může být buď ruční nebo automatické. Vrata lze vybavit různými doplňky a bezpečnostními prvky, ale už v základní verzi jsou vrata zabezpečena proti násilnému vniknutí. Sekční garážová vrata jsou vhodná pro všechny typy garáží.

Výhody a nevýhody
+    zateplené panely
+    minimální nároky na údržbu
+    nízká hlučnost
+    možnost různého barevného provedení
+    dlouhá životnost
-     brána zabírá místo pod stropem

Garážová vrata reference Frýdek-Místek

Garážová vrata reference Třebíč

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata se používají hlavně tam, kde je potřeba ušetřit prostor. Vrata tvoří vodící lišty a lamely, které se navíjejí na hřídel, která je umístěna nad vraty. Jedná se o úsporné a jednoduché řešení, jak bezpečně uzavřít svou garáž, halu či sklad. Hlavní předností rolovacích vrat jsou minimální nároky na prostor. Rolovací vrata se používají také pro zabezpečení výkladních skříní, vchodů či prosklených fasád.

Výhody a nevýhody
+    možno montovat před otvor, do otvorů i za otvor
+    ušetří prostor
+    není třeba závěsné zařízení
+    vyrábí se přesně na míru
-     větší opotřebení než u sekčních vrat
-    sekční vrata se dají lépe zabezpečit
   
Přejeme správný výběr dodavatele garážových vrat. Ideální je vybrat si osvědčeného výrobce s referencemi a vlastními kamennými prodejnami, kde se můžete osobně poradit.

   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE