Garážová vrata a vchodové dveře v jednotném styluGarážová vrata a vchodové dveře v jednotném stylu

Při stavbě, rekonstrukci a zvelebování rodinného domu se nedíváme pouze na praktické hledisko, ale také na estetiku. Nejde jen o to, co si řeknou kolemjdoucí a sousedé, ale hlavně o pocit majitele domu. Když přicházíte domů, určitě vás potěší upravená zahrada, truhlíky s rozkvetlými květinami za oknem, čistá fasáda i celkový styl vašeho domu. K této příjemné eleganci přispívá jednotný styl, což znamená, že spolu jednotlivé prvky domu ladí. Svým způsobem a hlavně podle vašich pocitů a měřítek.

Nemusí být stejná barva, jen ať spolu ladí

Nejde o to mít celý dům a jeho doplňky v jedné barvě. Spíše jde o to, ať spolu jednotlivé prvky ladí. Jestliže rodina vybírá nová garážové vrata či vchodové dveře, při výběru často spolupracují oba partneři, případně i starší děti. Někdo má cit pro estetiku jednoduše vyvinutější, někoho to příliš nezajímá a dívá se pouze na cenu a praktičnost. Přitom je ideální oba dva postoje skloubit.

Celý dům působí nejlépe, když spolu ladí více prvků než jen garážová vrata a vchodové dveře, které v článku zmiňujeme. Do celkového obrazu se promítají také okna, fasáda domu, plot, barva střechy či zahradní prvky. Určitě proto přizvěte k výběru svého partnera.

Kde vrata a dveře nakoupit

Ať už kupujete garážová vrata, vchodové dveře nebo třeba vybíráte novou fasádu, doporučuje se nakupovat u osvědčených výrobců. S referencemi, s minimálně několika lety zkušeností a v neposlední řadě s kamennou prodejnou. Platí, že firmy, které provozují kamennou prodejnu vám poradí s výběrem a celý obchodní proces je osobní. Máte se s kým poradit, máte kde reklamovat. Určitě se také vyhněte těm úplně nejlevnějším nabídkám.


Užijte si vybírání nových vchodových dveří nebo garážových vrat. Věnujte tomu jeden večer, nebudete se nudit a s výsledným výběrem budete určitě nakonec oba spokojeni.


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE