Ebooky financování bydlení

Top 3 ebooky, která vám zaručeně pomohou zorientovat se v oblasti financování bydlení

  • Publikováno: 28.5.2018
  • Kategorie: Obecné články

Začátkem roku 2018 jsme přinesli článek o elektronických knihách, které stojí za přečtění, jestliže se chystáte na stavbu domu. Najdete v nich nejrůznější tipy a rady, jak vylepšit, zrekonstruovat či postavit dům.

Nyní pro vás máme top 3 ebooky, které se zabývají problematikou financováním bydlení. Věříme, že vám naše tipy na elektronické knihy pomohou pořídit si vaše vysněné bydlení bez stresu a nepříjemných problémů.

18 zatraceně dobrých rad o hypotékách, které vám v bankách neřeknou

Autor: Jaroslava Vyklická
Autorka o knize říká: "Ebook vznikl úplně náhodou jako přehled mých nejcenějších rad, které pravidelně sdílím na své facebookové stránce Zatraceně dobré rady. Chtěla jsem lidem dát ucelený návod toho nejlepšího."

Na 28 stránkách najdete vše, co potřebujete vědět o hypotékách. Kniha je nadupaná informacemi, které autorka za posledních 8 let svého podnikání ve financích nasbírala. Najdete zde autorčiny nejlepší zkušenosti a obchodní tajemství z oblasti hypotečních úvěrů.

Jak koupit první byt

Autor: David Přikryl
"E-book jsem napsal, protože koupě bytu je velká životní investice. Bohužel na kupující, kteří kupují svůj první byt, nemá nikdo moc čas, aby jim něco vysvětloval a ukazoval možnosti. E-book je skvělý návod, jak postupovat krok za krokem, a jak se vyhnout nejčastějším chybám.", autor představuje blíže knihu.

Naučíte se porozumět těm nejdůležitějším věcem, o kterých při koupi bytu jde, abyste mohli uchopit koupi bytu nově a všechno si dokázali perfektně zařídit. Vytvoříte si vlastní strategii - 6 krokový plán, podle kterého pofrčíte až po nastěhování do svého nového bytu. Po přečtení ebooku okamžitě pochopíte koupi bytu v širších souvislostech a zjistíte, jaké máte další možnosti pro svá budoucí rozhodnutí. Už nebudete tápat a ztrácet čas zbytečnými kroky. Poznáte, čeho se vyvarovat, abyste zbytečně nevyhodili peníze navíc.
Více než 90-stránkový e-book je rozdělený do 6 kroků, kterými budete při koupi bytu procházet a najdete v něm taky spoustu příkladů z praxe. Naučíte se, jak nakupovat starší byty ale i nové byty přímo od developera. Výborně si připravíte financování bytu. Budete vědět, na co myslet, když kupujete byt s partnerem. Poznáte rozdíly při koupi bytu v různých formách vlastnictví (osobní vlastnictví, družstvo, s.r.o.).

Hypotéky aneb jak se nenechat bankou podojit

Autor: Tomáš Geissler
Autor přibližuje knihu: "Spousta klientů, kteří řeší financování nemovitosti poprvé si často myslí, že to nejdůležitější je výše úrokové sazby. Díky reklamní masáži finančních institucí a článkům na internetu je to celkem pochopitelné.
Veřejně dostupných nezávislých informací, které by měli skutečnou informační hodnotu a je dost málo. A proto především díky nevědomosti se lidé vrhají do situací kdy přicházejí o peníze.
Můj ebook jsem napsal aby se lidé mohli některých z těchto situací vyvarovat a blíže seznámit s problematikou financování nemovitostí."

Přemýšlíte nad financováním nemovitosti? Autor pro vás připravil cenné rady které by jste si měli přečíst pokud nechcete udělat chyby, která by Vás stály zbytečně peníze navíc!
Do ebooku "Hypotéky aneb jak se nenechat bankou podojit" vložil své několikaleté zkušenosti nezávislého hypotečního poradce, které si můžete nyní stáhnout zdarma.
Co v knize najdete? Jak nenaletět reklamním a marketingovým trikům bank a bankéřů, jak se dobře připravit na jednu z větších investic ve Vašem životě, co všechno je potřeba zvážit když řešíte úvěr na bydlení.

Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE