Nově máte možnost zakoupit dárkové poukazy

Tip na ideální dárek

  • Chcete přispět svým dětem, rodičům nebo prarodičům při vylepšování bydlení? Darujte jim dárkový poukaz od Světa oken. Ideální dárek k Vánocům, narozeninám, svatbě ale i výročí. Oblíbený také jako skupinový dárek pro rodinu nebo přátele.
  • Obdarovaný si může vybrat ze širokého sortimentu Světa oken; okna a dveře, garážová vrata, rolety, žaluzie, markýzy, zasklení balkónu a lodžie, posuvné terasové dveře a pergoly; celou objednávku nebo její část poté uhradí dárkovým poukazem.
  • V případě zájmu objednejte přes online formulář, případně můžete využít naši bezplatnou zelenou linku: 800 100 039.
  • Jestliže chcete věnovat dárkový poukaz jako vánoční dárek, je třeba, abychom platbu obdrželi nejpozději 20.12.2022. Takto vám můžeme garantovat včasné doručení vašeho online poukazu.
Dárkový poukaz
PlOkno

Okna

Plastová a hliníková
okna

Vyberte si vysoce tepelně-úsporná plastová okna GEALAN v trojskle nebo dvojskle. Pokud preferujete velmi odolná a hliníková okna, můžete vybírat z profilů Blyweert.
Navrhneme Vám nejlepší řešení pro Váš dům, nechte si zaslat naši nabídku.

Posuvné systémy

Terasové a balkónové dveře

HS portal, PSK
Balkónové dveře

Propojte dům se zahradou vysoce tepelně-úsporné hliníkové nebo plastovými dveřní systémy v trojskle. Navrhneme Vám nejlepší řešení pro Váš dům. HS portal, zdvižně-posuvné dveře hliníkové a plastové nebo klasické balkonové dveře

Zaluzie

Stínící technika

Rolety, žaluzie
a markýzy

Hliníkové žaluzie a rolety nejen zastíní, ale také zvýší bezpečnost a pocit soukromí. Na terasu se zase velmi hodí markýzy, které nabízíme v nepřeberném množství barev.

Dveře

Dveře

Vchodové a interiérové
dveře

Slaďte okna, garážová vrata a vchodové dveře. Můžete volit mezi ekonomičtější plastovou variantou a velmi odolnou a elegantní hliníkovou variantou. Interiérové dveře dokážou pozvednout každý interiér, vybírejte z množství designů, barev a skel.

Garážová vrata

Garážová vrata

Sekční a rolovací
vrata

Sekční a rolovací garážová vrata můžete sladit s ostatními prvky domu; okny, dveřmi, stínící technikou. Ideální je pohodlné ovládání dálkovým ovladačem.

Zasklení balkónů a lodžií

Zasklení balkónů a lodžií

Rámové a bezrámové
zasklení

Vyberte si rámový nebo bezrámový zasklívací systém a můžete používat balkón téměř po celý rok. Bude tak chráněn před deštěm, větrem i zloději a navíc může fungovat i jako minizahrádka.
Křídla lze posouvat do stran, což oceníte hlavně v létě. 

Pergoly

Pergoly

Moderní hliníkové pergoly

Užijte si posezení, relaxaci či grilování pod zastřešenou hliníkovou pergolou. Můžete vybírat ze široké nabídky typů zastřešení - polykarbonát, sklo, posuvná střecha, otočné lamely. Doplňte svou pergolu také vhodným stíněním...to vše klientovi na míru.

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE