Nově máte možnost zakoupit dárkové poukazy

Tip na ideální dárek

  • Chcete přispět svým dětem, rodičům nebo prarodičům při vylepšování bydlení? Darujte jim dárkový poukaz od Světa oken. Ideální dárek k Vánocům, narozeninám, svatbě ale i výročí. Oblíbený také jako skupinový dárek pro rodinu nebo přátele.
  • Obdarovaný si může vybrat ze širokého sortimentu Světa oken; okna a dveře, garážová vrata, rolety, žaluzie, markýzy, zasklení balkónu a lodžie, posuvné terasové dveře a pergoly; celou objednávku nebo její část poté uhradí dárkovým poukazem.
  • V případě zájmu objednejte přes online formulář, případně můžete využít naši bezplatnou zelenou linku: 800 100 039.
  • Jestliže chcete věnovat dárkový poukaz jako vánoční dárek, je třeba, abychom platbu obdrželi nejpozději 20.12.2022. Takto vám můžeme garantovat včasné doručení vašeho online poukazu.
Dárkový poukaz
PlOkno

Okna

Plastová a hliníková
okna

Vyberte si vysoce tepelně-úsporná plastová okna GEALAN v trojskle nebo dvojskle. Pokud preferujete velmi odolná a hliníková okna, můžete vybírat z profilů Blyweert.
Navrhneme Vám nejlepší řešení pro Váš dům, nechte si zaslat naši nabídku.

Posuvné systémy

Terasové a balkónové dveře

HS portal, PSK
Balkónové dveře

Propojte dům se zahradou vysoce tepelně-úsporné hliníkové nebo plastovými dveřní systémy v trojskle. Navrhneme Vám nejlepší řešení pro Váš dům. HS portal, zdvižně-posuvné dveře hliníkové a plastové nebo klasické balkonové dveře

Zaluzie

Stínící technika

Rolety, žaluzie
a markýzy

Hliníkové žaluzie a rolety nejen zastíní, ale také zvýší bezpečnost a pocit soukromí. Na terasu se zase velmi hodí markýzy, které nabízíme v nepřeberném množství barev.

Dveře

Dveře

Vchodové a interiérové
dveře

Slaďte okna, garážová vrata a vchodové dveře. Můžete volit mezi ekonomičtější plastovou variantou a velmi odolnou a elegantní hliníkovou variantou. Interiérové dveře dokážou pozvednout každý interiér, vybírejte z množství designů, barev a skel.

Garážová vrata

Garážová vrata

Sekční a rolovací
vrata

Sekční a rolovací garážová vrata můžete sladit s ostatními prvky domu; okny, dveřmi, stínící technikou. Ideální je pohodlné ovládání dálkovým ovladačem.

Zasklení balkónů a lodžií

Zasklení balkónů a lodžií

Rámové a bezrámové
zasklení

Vyberte si rámový nebo bezrámový zasklívací systém a můžete používat balkón téměř po celý rok. Bude tak chráněn před deštěm, větrem i zloději a navíc může fungovat i jako minizahrádka.
Křídla lze posouvat do stran, což oceníte hlavně v létě. 

Pergoly

Pergoly

Moderní hliníkové pergoly

Užijte si posezení, relaxaci či grilování pod zastřešenou hliníkovou pergolou. Můžete vybírat ze široké nabídky typů zastřešení - polykarbonát, sklo, posuvná střecha, otočné lamely. Doplňte svou pergolu také vhodným stíněním...to vše klientovi na míru.

 

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma na 800 100 039, navštivte jednu z našich
36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE