Blyweert Apollo cold

BLYWEERT APOLLO COLD

Systém Apollo Cold je okenně-dveřní systém bez požadavku na tepelnou izolaci, je tedy určen výhradně do interiérů, jako dělící příčky, nebo akustické předělení místnosti.

 

  • interiérový okenně-dveřní systém

  • dělící příčky nebo akustické předěly místností
  • stavební hloubka 51 mm
  • dvojnásobně silné stěny

Systém Apollo cold je primárně určen jako interiérové řešení, slouží jako dělící příčky nebo akustické předěly místností. Tyto stěny lze kombinovat s dvěřmi otevíranými dovnitř, ven ale i automatickými dveřmi.

Profily systému Apollo cold mají oproti konkurenčním systémům dvojnásobně silné stěny, je tak možné zhotovit i vysoké a široké stěny bez dodatečných výstuh.

Blyweert Apollo cold Blyweert Apollo coldSlaďte hliníková okna, vchové dveře a další prvky domu. Díky výběru barev a dekorů můžete jejich rámy přizpůsobit celkovému vzhledu domu. Nabízíme mnoho barevných variant rámů, stačí si jen vybrat.

Vzorník RAL CLASSIC

Potřebujete poradit s výběrem barevného dekoru? Neváhejte a obraťte se na naše odborné pracovníky na nejbližší pobočce.

Pro hliníková okna abízíme širokou škálu barevných možností . Stačí jen vybrat si ten, který se líbí právě Vám.

Barevné odstíny RAL

  • v úpravě STRUKTURA a METALICKÁ STRUKTURA (také označovaná "krupička")

  • také dvojbarevné a imitující dřevo

Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaným standardem pro stupnici barevných odstínů a jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy. RAL CLASSIC obsahuje 213 odstínů, včetně metalických, používaných převážně v průmyslové výrobě.


Povrchová úprava ELOX

  • v barvě: zlatá, tmavohnědá, šampaň nebo v odstínu přírodní hliník

Eloxování neboli anodizace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Vytvoří se ochranná vrstva oxidu hliníku na upravovaném povrchu, která již dále neoxiduje a tím tedy chrání před oxidací i samotný hliník. 


Široká paleta odstínů dřevodekorů

  • pozor nelze je sladit s dřevodekorem v renolitové folii na 100 %

  •  

Široká nabídka vzorů skel pro hliníková okna i dveře umožňuje přizpůsobení idividuálním potřebám.

Pro obývací pokoj rodinného domu si jistě většina vybere klasické čiré sklo, nicméně i zde se lze odlišit a zvolit např. výplň s bronzovým nádechem či modrým zbarvením.

Pro koupelnu či toaletu se lépe hodí skleněná výplň, která sice propouští dostatek světla, avšak zajistí soukromí a intimitu. Dekorovaná skla ve dveřích podpoří jedinečnost Vašeho domu.

plastova-okna-typy-skel

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE