Venkovní žaluzie v různých barváchVenkovní žaluzie v různých barvách

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanější stínící prvek pro exteriéry. Jednoduše se ovládají, jsou cenově dostupné a můžete s nimi jednoduše regulovat přísun přirozeného světla do místnosti. Žaluzie zachycují přímé sluneční záření a stíní tak místnost dle potřeby. Jejich výrobci nabízejí venkovní žaluzie v různých barvách. Výběr je už jen na vašem citu pro estetiku a barevnou harmonii.

Barevné sladění žaluzií s fasádou

Můžete si vybrat různé typy venkovních žaluzií. S tenkými hliníkovými lamelami, s širšími oboustranně falcovanými lamelami či s lamelami s těsněním. Velkou výhodou žaluzií je široký výběr barevných provedení. Jednoduše tak sladíte venkovní žaluzie s fasádou domu nebo i s dalšími prvky na objektu či v zahradě. Vybírat můžete spíše z decentních barev, které působí stylově až luxusně, ale vybere si opravdu každý. Užijte si výběr žaluzií s celou rodinou!

Žaluzie pro domy i komerční objekty

Venkovní žaluzie jsou cenově dostupné a používají se tak na různých typech objektů. Jako elegantní doplněk rodinných domů, v kancelářských a průmyslových budovách, ve výrobních halách, komerčních objektech či v polyfunkčních domech, kde jsou výrazný designový prvek.

Můžete si vybrat v podstatě dva typy ovládání žaluzií. Ruční ovládání provázkem či klikou nebo z dlouhodobého hlediska výhodnější ovládání elektromotorem. Tato druhá varianta zaručuje delší životnost žaluzií a navíc umožňuje napojení různých druhů ovládací automatiky (větrné, sluneční, tepelné či časové).

Základní vlastnosti venkovních žaluzií

Žaluzie hlavně zastíní místnost před sluncem a před venkovním světlem. Zachycují také poryvy větru, omezují hluk z ulice a můžete s nimi také jednoduše regulovat přístup přirozeného světla. Venkovní žaluzie také chrání okna proti nepříznivým vlivům přímého slunečního záření, v zimě zlepšují tepelné parametry okna a v neposlední řadě vám zajistí díky své neprostupnosti soukromí.

Na internetu najdete spoustu variant a typů venkovních žaluzií. Vyberte si žaluzie ideálně od spolehlivého prodejce, který provozuje i kamennou prodejnu. Hodně štěstí!


   Je pro Vás tento článek přínosný? sdilej

 

Chcete více informací nebo si nechat nezávazně spočítat cenu?

Volejte zdarma (PO-PÁ 7:00-15:00) na 800 100 039, navštivte jednu z našich 36 poboček v ČR nebo si nechejte cenu spočítat:

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE